UK

Огляд партнерської програми Affstream : 300+ iGaming продуктів з worldwide покриттям

Affstream – CPA-нетворк від української команди з 15-річним досвідом. 300+ гемблінг та беттінг оферів з покриттям worldwide. Сильна експертиза в ГЕО: BR, TR, LATAM, South Asia, Africa, UK. Більше 100 продуктів на Бразилію. Виплати щомісячні від $100.

Географія: Весь світ, Європа, Південна Америка, Північна Америка, Африка, Азія, Близький Схід, Далекий Схід, Океанія
Моделі оплати CPA, RevShare, Hybrid
Кількість офферів: 300+
Виплати щомісяця
Платіжні методи: USDT, PayPal, Wire, BTC
Мінімальні виплати: від $100
Менеджери Affstream:
Anna Ivanova | CBDO
@anna_affstream
Aida Sarkulova | Head of Affiliate
@headofaffiliates
Соціальні мережі Affstream:
Реєстрація

Affstream  – партнерська мережа в iGaming вертикалі, що точно розуміє потреби афілейтів. CPA-нетворк заснований командою С-level менеджерів, які мають більше 15 років досвіду в ніші affiliate-маркетингу в різних вертикалях. До Affstream команда встигла долучитись до запуску 5 відомих проєктів, тож має велику експертизу. За заявами компанії, вони можуть вирішити будь-яке питання афіліата.

Для всіх нових партнерів, що зареєструвалися в партнерській мережі AFFSTREAM з 1.02 по 30.03 додадуть +$50 до першої виплати. Обов’язково скажіть менеджеру промо “Palai50”.

Окрім цього партнерка має власний медіабаїнг, що дозволяє отримувати кращі умови від рекламодавців на старті співпраці та надавати партнерам вже протестовані воронки і продукти. 

команда affstream

Реєстрація та умови роботи з партнеркою Affstream  

Реєстрація в ПП Affstream обмежена: вам не потрібно надавати скріншоти, які підтверджують попередній досвід роботи з трафіком, але доведеться зачекати на апрув від менеджера. 

Такі обмеження дозволяють не допускати фродерів, допомогти з оптимальним вибором оферів під ваш тип трафіку та узгодити капи, щоб заливи пройшли максимально комфортно від самого початку співпраці.

реєстрація affstream

Середній час відповіді менеджера в робочий час складає до 1 години. За можливості відповідають і у вихідні, але час очікування може бути значно довшим. 

Не маєте досвіду по роботі з iGaming вертикаллю? Переходьте розділі “Статті”, там ви знайдете більше корисних матеріалів про роботу з трафіком: мануали, інструкції, інтерв’ю з експертами, тощо. 

Інструменти та можливості особистого кабінету Affstream  

CPA-мережа Affstream має самописну SSP-платформу. Відзначимо її зручний інтерфейс та досить швидку роботу. Афілейтам доступні візуальні дашборди для швидкої аналітики трафіку, а також розширені репорти в таблицях для більш поглибленого аналізу показників. 

особистий кабінет affstream

Ніяких додаткових інструментів на платформі поки що не реалізовано, проте мається каталог із перевіреними сервісами зі знижками. Також менеджери готові проконсультувати і порадити надійних постачальників акаунтів, мобільних застосунків та інших інструментів.  

Офери та моделі оплати у Affstream  

В гемблінг партнерці Affstream партнери отримують доступ до більш ніж 300 продуктів по CPA, RevShare та Hybrid. CPA-нетворк надає офери майже під будь-які країни, а ГЕО з найбільшою експертизою є: BR, TR, LATAM, South Asia, Africa, UK. 

Особливу увагу партнерська мережа надає країнам із швидко зростаючими економіками. Команда напряму спілкується з брендами в таких країнахі, що дозволяє отримувати ексклюзивні продукти та кращі умови для партнерів. 

При спілкуванні з менеджером отримали пораду залити на тест наступні офери:

оффер affstream
оффер affstream
оффер affstream

Менеджери швидко знаходять і заводять офери під ваш запит, якщо ви не знайшли необхідного продукту в каталозі на платформі.

Важливо! Перед заливом трафіку завжди рекомендуємо консультуватись із менеджером. Саме він (-вона) допоможе вам узгодити наявні капи, домовитись за кращі умови та підібрати продукти, які перетворять ваш трафік на гроші.

Переваги партнерки Affstream  

Чому вигідно працювати з Affstream:

  • досвідчена команда – менеджери з 15-річним досвідом точно знають, що потрібно афілейту для комфортної роботи;
  • наявність власного медіабаїнгу – отримуйте кращі умови та перевірені воронки вже на старті співпраці;
  • real-time статистика – відстежуйте показники по трафіку без затримок в передачі даних та приймайте рішення швидко; 
  • високий рівень сервісу – команда сфокусована на тому, щоб забезпечити довготривалі відносини і виступає надійним гарантом між афілейтом і рекламодавцем;
  • експертиза у вже звичних і нетипових ГЕО – заливайте на BR, TR, LATAM, South Asia, Africa, UK, або ж інші країні ексклюзивними продуктами локальних рекламодавців.

Як лити трафік на Affstream: дозволені та заборонені джерела

Партнерська програма Affstream не приймає мотивований, фродовий та схемний трафік. Всі інші джерела трафіку обробляють, а обмеження можуть бути тільки зі сторони рекламодавців на окремих продуктах. Детальнішу інформацію перевіряйте в картці офера.  

джерела трафіку affstream

Реферальна програма та програма лояльності партнерки Affstream  

Станом на лютий 2024 року ПП Affstream не має реферальної програми. Як тільки вона буде реалізована, ми оновимо інформацію в цьому розділі. 

Програми лояльності також не реалізовано, проте партнерам доступні каталоги із сервісами зі знижками, які допоможуть заощадити на підписках.

сервіси affstream

Плюс команда створює багато пізнавального контенту в своєму блозі: огляди ГЕО, новини індустрії, статті з експертами, тощо. Це дозволяє тримати руку на пульсі актуальних подій в iGaming.

новини affstream

Як вивести гроші з Affstream : доступні платіжні методи

Мінімальна сума виплати – $100. Холд відсутній. Отримати гроші можна одним з наступних способів:

  • USDT;
  • PayPal;
  • Wire Transfer;
  • BTC.

Якщо ви не знайшли зручний спосіб оплати, напишіть менеджеру. Команда готова шукати зручні платіжні рішення для кожного партнера. 

Реєструйтесь в Affstream та монетизуйте азартний трафік по всьому світу з надійним партнером!

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки о Огляд партнерської програми Affstream : 300+ iGaming продуктів з worldwide покриттям(0)

Поки що не додано відгуків!

Залишити відгук

Щоб залишити відгук, ви повинні