Mgid — рекламна мережа, яка замість класичних форматів пропонує потестити декілька варіантів віджет-реклами. Як наголошують працівники сітки, це дозволяє обійти банерну сліпоту та збільшити інтерес користувачів до вашого продукту на 60%. Зверніть увагу, що мережа розміщує лише білі оффери.

MegaPush — одна з найперших пуш-мереж на ринку. Можно зливати трафік на сіре з аппрувом від менеджеру до 30 хвилин. Судячи з величезної кількості кейсів з багатьох партнерських програм — трафік коштує своїх грошей.

AdMaven — рекламна мережа, яка представлена на ринку з 2013 року. В першу чергу сітка робить акцент на качество трафіку. Завдяки унікальній технології трансляції рекламних форматів та обходу блокувальників реклами, кампанії партнерів на 20% ефективніші, ніж в інших сорсах.

Outbrain — нативна рекламна мережа зі світовим ім'ям. Серед партнерів сітки: CNN, Sky News, Opera, MSN, The Guardian. Тому на сіре тут трафік не зальешь. Але для whitehat мережа пропонує найкращі умови та більше 25% СR.

Рекламна мережа RichAds — це прямий трафік з 220 країн та широкі можливості автоматичної оптимізації. Преміум джерела з високими значеннями CR, рекламні кампанії під ключ, флагманські фічі: Target CPA, Автоматичні правила, Оптимайзер, Мультиформат, Performance mode та все для профітного заливу на ваші оффери.

TrafficStars — одна з найбільших рекламних мереж в світі, яка спеціалізується на адалт-вертикалі. Запускаючі трафік, вебмайстри отримують покази на таких площадках, як xHamster, PornHub, Spankbang, Sex.com, GotPorn з упором на США, Німеччину, Францію, Великобританію, Індію, Японію та Італію.

Taboola — нативна тизерна рекламна мережа, ориентована на білі вертикалі та преміальний трафік з tier-1 країн. Тому на майданчику діє обов'язкова ручна премодерація. Якщо виплати по офферу всього декілька доларів, то краще звернути увагу на більш дешеві сорси.

Mirelia Networks – рекламний нетворк з 1.5 мільярдами показів щоденно, що має більше 9 років досвіду роботи з дейтингом. Якісний трафік в англомовних Tier-1 країнах. Купувати трафік можна за моделями CPC/CPM, або за CPL для прямих рекламодавців. Дейтинг-трафік, який конвертить!

Mondiad – це мультиформатна рекламна мережа (push, native, banner), заснована попандер мережею PopCash. 7 800 000 000 дейлі показів, поповнення від $50 та вбудовані інструменти для оптимізації трафіку. Ефективна монетизація для паблішерів та авдертайзерів.

Exoclick — крупна англомовна рекламна мережа з акцентом на адалт-вертикаль з оплатою трафіку по CPM. Вебмайстри можуть заливати трафік використовуючи 9 рекламних форматів на 17к+ майданчиків.

показати більше

Рейтинг рекламних мереж від “Палай” медіа

Рекламних мереж існує декілька сотень. Усі з різними форматами трафіку та умовами для вебмайстрів. Пуші, попандери, відео-формати, інтерстішели та ще з десяток форматів, але яку сітку обрати?

Наша команда підготувала топ аднетворків, куди увійшли рекламні мережі із різними типами трафіку та направленням за вертикалями. Команда редакції “Палай” медіа тримає руку на пульсі та намагається швидко оновлювати рейтинг нетворків. Тож якщо ви ще не знаходите в ньому ту, яка вам потрібна, — напишіть нам на admin@palai.media або у телеграм @palai_sales

Перед ти як починати працювати з вибранною із списку рекламною мережею, рекомендуємо ознайомитись з інформацією про аднетворк,  дослідити соціальні мережі компанії та прочитати відгуки. Пам’ятайте, обираючи сітку для зливу трафіку, ви обираєте партнера з яким будете заробляти гроші. Тож не нехтуйте базовою перевіркою компаній на безпечність.

Обирайте свою топ рекламу мережу, та заливайтесь з космічним ROI!