Affiliate-мультитул із готовими воронками під будь-яку вертикаль. Apps Marketplace, готові PWA та прелендинги. Офери від найкращих CPA-нетворків. Твій легкий старт у affiliate-маркетингу.

Економія до $700 арбітражного бюджету на місяць
Від початку роботи до профіту — декілька кліків
Готові технічні налаштування
Детальна аналітика

Центри обробки розподілені по всьому світу. Послугами сервісу користуються клієнти з 185 країн — їх кількість вже перевищує 600 000. Пропонує простий інтерфейс користувача, API і купу інструментів. Ви зможете приділити максимум часу бiзнесу, доки Digital Ocean займеться інфраструктурою.

Nativeadbuzz — покаже, які рекламні кампанії виявилися успішними для конкурентів. У базі зібрані дані з 10 рекламних мереж та 5 103 236 оголошень від 42 000 рекламодавців. Сервіс працює у 12 країнах та дозволить проаналізувати ЦА для будь-якого продукту чи послуги.

Pipiads — допоможе "вичепити" найкращі вірусні продукти в TikTok. Сервіс знаходить те, що продається зараз. Розкаже все про цільову аудиторію та складе рекламну кампанію. Залишиться лити трафік і насолоджуватися високою конверсією.

Binom — CPA-трекер, який здатний обробляти гігантські обсяги трафіку і складати звіт буквально за секунди. У ньому доступні система шляхів і правил по 20+ метриках, смарт-ротації для перенаправлення користувача на ті оффери, які він ще не бачив і кидок кліків з кампанії в кампанію.

TD RENT APPS — орендуйте гемблінг застосунки та лийте трафік із сайтів та соціальних мереж. Є вибір із 500 000+ додаткiв із високим середнім чеком, відсотком редепу та окупності трафіку. Кожен має підвищений траст та легкість запуску у Facebook. Немає обмежень щодо офферу.

LinkTrust дозволяє точно і легко управляти, відстежувати і атрибутувати маркетингові кампанії по всьому світу. Крім основних завдань в функціонал входить: API, ротатор реклами, A/B-тестування, мобільне відстеження і автоматизація.

Keitaro — хмарний трекер, який вміє розподіляти трафік за заданими умовами, захищати його від ботів, складати звіт про всі кліки за секунду і передавати його підключеним рекламним мережам. Є можливість працювати в команді, розподіляючи кожному члену рівні доступу.

Zeus Tracker — трекер і клоака з удосконаленими фільтрами. Через нього можна в кілька кліків створювати білі сторінки, сервера з унікальними IP, а також змінювати ленди, змінюючи одночасно їх же у всіх кампаніях. Підходить для командної роботи і для відстеження трафіку всередині WebView-додатків.

ProxyScrape — сервіс для парсингу сайтів без обмеження за кількістю одночасних підключень. У базі 60 000 + резидентних проксі, в тому числі "виділених" зі швидкістю Інтернету в 1 ГБ і необмеженою пропускною здатністю, які присвоюються тільки одному користувачеві та доступні в будь-який час.

FunnelFlux пропонує на вибір серверний і хмарний трекер. У ньому є візуальний конструктора воронок, API, шаблони налаштувань для інтеграції в джерела трафіку, можливість відстежувати трафік без cookie і без перенаправлення.

RedTrack збирає всі важливі дані о продуктивностi трафіку і атрибуції конверсій в режимі реального часу. Через нього можна легко перенаправляти трафік на ленди з кращим показником і автоматизувати будь-які завдання, завдяки інтеграції RedTrack API з більш ніж 20 рекламними платформами.

MarketerBrowser — програмне забезпечення, яке дозволяє створювати сотні акаунтів з унікальними браузерними відбитками. Через нього можна спокійно перемикатися між профілями і, не відкриваючи інший браузер, створювати рекламні кампанії. Кукі і середовище роботи для кожного аккаунта свої, а вся історія дій зберігається в хмарі i доступна в будь-який час.

Всі сеанси в SessionBox діють як різні ізольовані профілі браузера з заміною відбитків в режимі реального часу і маскуванням проксі-серверів. Ви можете створювати спільні облікові записи та розподіляти права доступу між членами команди.

ThriveTracker — трекер і TDS одночасно, в його функціонал входить: спліт-тестування, фільтрація трафіку від ботів, підтримка воронок і управління доменами. Також можна додати LP-піксель трекера на свій ленд, щоб лити трафік безпосередньо на цю сторінку.

BigSpy — пропонує найкращі «шпигунські» інструменти для 9 платформ: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok та інше. Сервіс збере дані з оголошень конкурентів та запропонує ефективну кампанію, яка продасть ваш продукт. Платформу оцінили 520К користувачів, 95% з яких залишилися задоволеними.

Voluum дозволяє відстежувати трафік по 30 показникам в режимі реального часу. Також він вміє перенаправляти аудиторію на ленд\оффер, який краще конвертує, і створювати загальні звіти. У трекері стоїть захист від ботів, так що весь недійсний трафік буде заблокований.

GhostBrowser — це звичайний браузер на Windows and macOS, але з функцією анонімності. У ньому можна створити до 4 "особистостей" безкоштовно і до кожної підключити Ghost Proxy Control, щоб проходити перевірки на мультиаккаунтинг. Браузер не збирає історію та не передає дані. Сумісний з Chrome.

Proxy-hub — провайдер з серверами з США, Канади, Франції, Німеччини, Великобританії та Нідерландів. Платформа пропонує свіжі IP з необмеженою пропускною здатністю, анонімністю і 99% безвідмовної роботи. Також в Proxy-hub можно в пару кліків замінити мертву адресу і завантажити дані через API.

Storm Proxy — сервіс із необмеженою пропускною спроможністю. Мережа оптимізована для багатопотокових інструментів. Дозволяє підключитися до понад 200 000 проксі або преміум-серверу. Є гарантія, що справжнє IP завжди буде прихованим, а питання допоможе вирішити служба підтримки 24 на 7.

BrightData — платформа з проксі, веб-скребками і готовими до використання наборами даних для завантаження. Сервіс надає понад 72 мільйони IP-адрес з можливістю націлювання на будь-яку країну, місто, оператора та ASN.

Rayobyte — проксі-сервери ЦОД, резидентні, IsP і мобільні проксі. З переваг: необмежена пропускна здатність, висока швидкість інтернету — 1 Гбіт/сек і підтримка 24/7.

Adspy — найбільша у світі база даних оголошень Facebook та Instagram. Сервіс заощадить час на тестування рекламної кампанії, допоможе уникнути помилок, відкриє нові інструменти в маркетингу, проаналізує ЦА та дозволить ефективно просувати власний продукт.

Tik IxSpy — безкоштовний сервіс, який дозволить відстежувати статистику популярних облікових записів, отримувати дані про інтереси користувачів у ТікТок та рекомендації щодо власного просування. Платформа покаже середній час переглядів, кількість підписок та інші недоступні дані.

YourPrivateProxy — платформа з приватними резидентними, обертовими і ЦОД-проксі. Всі IP — непослідовні, підтримують HTTPS / SOCKS5 і допускають створення декількох підмереж. ГЕО — WW, таргет тільки по країнах. Доступна безкоштовна версія на добу.

Hydra Headers — безкоштовний багатопрофільний браузерний менеджер. Ви можете створювати сотні облікових записів, що імітують різні типи пристроїв і підключати до кожного свiй проксі. Підтримуються — SOCKS5 та HTTP/S.

Proxy-cheap — сервіс з проксі-серверами центру обробки даних та резидентними і мобільними проксі з необмеженою пропускною здатністю. Можна створити будь-яку кількість сеансів, причому IP генеруються всього за 5 секунд і передаються тільки на одного користувача.

SmartDNSProxy надають три сервіси в одному: смарт DNS проксі + Smart VPN + VPN до 5 підключень, які підтримуються всіма пристроями. Працюють по всьому світу. Є демо версія на 14 днів.

Drimsim — сім-карта, яка автоматично змінюватиме тарифи під час подорожей. Можно замовити віртуальну eSIM і почати користуватися вже зараз.

Airlao — український сервіс, якому довіряє вже понад 1 млн осіб по всьому світу. Є місцеві, регіональні та глобальні eSIM. Остання покриває 87 країн і дозволяє забути про зміну операторів та підключення оптимальних тарифів під час подорожей. Airlao візьме це на себе.

Гаманець PAYEER дозволяє купити, продати та зберігати фіат та криптовалюти. Баланс можна відкрити у 9 популярних монетах, включаючи стейблкоїн USDT та традиційних: долар, євро. Є додаток та зручна версія для ПК. Реєстрація займає 1 хвилину. Комісія на торгівлю лише 0,095%.

Kameleo — платформа для анонімності в мережі. Можна створювати сотні профілів автоматично і при використанні для кожного підміняти IP-адресу, та відбиток пальця в браузері, в тому числі з телефону. Профілями легко керувати і передавати команді.

Friendhosting — європейський хостинг. Працює з 2009 року. Налаштовані надати клієнтам послуги високої якості за низькою ціною. Сервіс має професійну підтримку, високий аптайм, безкоштовну міграцію, бонуси, круте обладнання та великий вибір платіжних систем.

Paxum пропонує фізичним особам з легкістю отримувати або відправляти гроші в будь-яку точку світу та з легкістю виводити їх із системи. Корпоративним клієнтам доступні масові банківські або ETF-перекази. Плата за обслуговування відсутня, а комісія на P2P переказ $0,25.

Хостинг Namecheap надає кожному клієнту безкоштовну міграцію, високий рівень безпеки та конфіденційність, стабільне резервне копіювання та експертну службу підтримки — допоможе на кожному етапі налаштування та запуску вашого онлайн-бізнесу.

Squid Proxies пропонує приватні проксі з усього світу. Користувачам видають новий пакет свіжих, непослідовних IP щомісяця. Проксі Squid працюють з усіма браузерами і ПЗ, що підтримують HTTP / HTTPS і мають необмежену пропускну здатність.

Anstrex — допоможе підвищити рентабельність інвестицій, розкривши маркетингові стратегії конкурентів. Пропонує створити успішні нативні кампанії, домінувати в рекламі push-повідомлень, досягти успіхів у масштабній pop-рекламі та знайти популярні продукти для дропшипінгу.

PowerAdspy — тут працює штучний інтелект. Аналізуйте рекламу конкурентів як професіонал. Сервіс підтримує всі популярні платформи та допоможе досягти авангардної переваги у своїй ніші. Є демонстраційний режим, який дозволить дізнатися про позитивні сторони платформи.

SOAX — регулярно оновлювана база мобільних і резидентних проксі з гнучким налаштуванням геотаргетингу. У ній 8.5 + мільйонів активних білих IP-адрес, виданих провайдерами по всьому світу. SOAX забезпечує швидке з'єднання з ними і автоматичну ротацію на кожному порту.

Astroproxy — інфраструктура з резидентними проксі, мобільними IP і IP звичайних користувачів інтернет-провайдерів. Для вебмайстрів доступний API, угруповання проксі по ГЕО, можливість вибору часу ротації адрес або зміна за запитом та постійний моніторинг стану мережі.

MNBTN — українська CRM система для оптимізації бізнес-процесів в арбітражі. Продукт створений для потреб команд і соло-байєрів. Зручна аналітика, командні доступи та все для прозорого та прогнозованого масштабування.

Highproxies пропонує на вибір соціальні, приватні, загальні та AD-проксі на 11 ГЕО. Усі мають 99% безперебійну роботу, чисті IP-адреси, підтримку 24/7 та безкоштовну установку. Також сервіс пропонує приватні і загальні VPN, з підтримкою протоколу L2TP/IPSEC.

iMonbiTrax вміє фільтрувати, блокувати, перенаправляти і приховувати переходи в режимі реального часу, а також збирати адреси email, номери телефонів, поштові індекси, токени і креативи. Через нього можна налаштовувати, ротувати і проводити спліт-тестування CPA-офферів.

Shifter надає резидентні проксі-сервери, API парсера та хмарний хостинг. Сервіс має покриття по всьому світу з базою 50 млн. IP-адрес. Висока пропускна здатність зменшує затримку до 0 МС. Особливою фішкою є необмежені по часу сеанси.

TSquad Apps — додатки під оренду в гемблінг та беттінг ніши від одних із лідерів індустрії — команди Traffic Squad. Для нових клієнтів діє спеціальна пропозиція - перші два тижні вартість інсталу всього $0,05. Швидка інтеграція, відкриті всі ГЕО, пуши, відгуки та рейтинги — команда закриває на своїй стороні. Для постійних клієнтів діє індивідуальна система знижок.

Advault — працює на 13 популярних платформах у 19 країнах. Допоможе скопіювати виграшні кампанії з 16 951 962 оголошень. Після реєстрації можна отримати $2 300, щоб протестувати функціонал і переконатися в ефективності сервісу. Зможете вийти на нову аудиторію та отримати більше замовлень.

xLogin пропонує замінити кілька комп'ютерів віртуальними профілями браузера з унікальними відбитками. За допомогою нього можна створювати рекламні акаунти, відкривати торгові рахунки, профілі в соціальних мережах, перевіряти націлення та розміщення реклами, емулюючи глядачів з різних пристроїв та різних ГЕО.

FB library — вбудований інструмент Facebook. Дозволяє вибрати ГЕО, категорію оголошень та отримати розгорнуту інформацію, де буде відображено заголовок рекламної кампанії, витрачений бюджет, кількість показів. Дані дозволяють уникнути помилок під час просування власного продукту.

IP з Proxy-N-VPN відрізняються швидкими серверами — 1000 Мбіт/сек, необмеженою пропускною здатністю, високою анонімністю, безкоштовною установкою і 3-х денною гарантією. ГЕО на вибір: США, майже вся Європа, Тель-Авів, Токіо, Сан-Паулу і Монреаль.

Netnut.io — гібридна проксі-мережа. Підключається безпосередньо до глобальних інтернет-провайдерів та обробляє сотні гігабайт мережного трафіку щомиті. У базі має 20 мільйонів резидентних та 1 мільйон статичних IP-адрес по всьому світу. Сервіс забезпечує їх доступність цілодобово.

В Incogniton можна створювати необмежену кількість браузерних профілів, працювати в команді та синхронізувати облікові записи з будь-якими пристроями. Також вiн вміє створювати відбитки пальців та емулювати людське введення запитів. Ще доступна автоматизація операцій за допомогою Selenium або Puppeteer.

BeMob — трекер з автоматичним масштабуванням сервера: трафік не загубиться, а статистика оновлюється кожну секунду. Є API, можливість командного доступу, налаштування потоків, блокування ботів, автоматизації рутинних завдань, відстеження без файлів cookie і перенаправлення трафіку.

У Hydra Proxy можна підключити необмежену кількість статичних мобільних і глобальних резидентних проксі з необмеженою пропускною здатністю і чистими IP-адресами. Доступний також 4G Mobile проксі для всіх штатів США з налаштуванням операторів зв'язку.

Дикий сервіс оренди додатків для гемблінг-трафіку з FB, TT, UAC з інсталами від $0,05. Буст конверту 10-17%, унікальний код, смачнющий дизайн, самописна клоака, власний фарм Google Play. Wild Wild Apps - додатки, що літають. 2000 безкоштовних інсталів за промокодом PALAIWWA

Pathmatics — надасть брендам інформацію про цифровий маркетинг, необхідну для використання нових можливостей та переходу на наступний етап зростання бізнесу. Ви отримаєте інноваційні стратегії, навчитеся працювати з TikTok та почнете мислити як найкращі рекламодавці Youtube та соцмереж.

Код антидетект браузера VMLogin дозволяє створювати сотні ізольованих один від одного облікових записів і керувати ними з одного пристрою. Будь-яке завдання можна автоматизувати через веб-драйвер або конструктор візуальної автоматизації. Також можна передавати доступ до профілів членам команди.

Smartproxy.com — дає доступ до приватних IP та гарантує повну анонімність. В базі має понад 1 млн. реальних житлових адрес у США, сотні тисяч у Великій Британії, Німеччині, Індії, Японії та Канаді. Є різні тарифні плани для різних цілей.

Lalicat — браузер для мережі Tor, в якому можна створювати сотні облікових записів з IP реальних користувачів. Кожен профіль ізольований, тому можна спокійно перемикатися між ними і запускати кампанії. Браузер підтримує API та налаштування ролей в облікових записах для роботи в команді.

Adpay – сервіс віртуальних карток для афілейт-маркетологів та всіх, хто працює з трафіком Facebook Ads, Google Ads, TikTok Ads. Team-менеджмент, масовий випуск карток. Банки країн-емітентів: Велика Британія та Йорданія. Комісії до 3.5%. В'яжуться до будь-яких ГЕО.

Peerclick — ПЗ для відстеження, аналізу, оптимізації та масштабування рекламних кампаній в режимі реального часу. Трекер пропонує більше 30 параметрів для оцінки якості трафіку, захист від ботів, швидкі перенаправлення, API, піксель для прямого відстеження і весь необхідний функціонал для спільної роботи.

показати більше

Рейтинг сервісів від “Палай” медіа

Усі необхідні сервіси для манімейкінгу в онлайні в одному місці. Ми збираємо на сайті усі сервіси для роботи з трафіком та криптою. Більше не потрібно шукати їх на десятках різних платформ, просто бери і юзай.

Наша команда підготувала топ сервісів, куди увійшов софт для роботи з трафіком та криптою. Команда редакції “Палай” медіа тримає руку на пульсі та намагається швидко оновлювати рейтинг сервісів. Тож якщо ви ще не знаходите в ньому ту, яка вам потрібна, — напишіть нам на admin@palai.media або у телеграм @palai_sales

Користуйтесь серісами, полегшуйте своє життя та оптимізуйте затрати!