Trustee Plus — мобільний застосунок від українських розробників. Поповнюй баланс в крипті, оплачуй карткою польского банку через Apple Pay та Google Pay, або вводячи дані карти на сайті. Моментальні перекази без комісії всередині застосунку, масові транзакції та інші фічі.

карта польского банку 🇵🇱
поповнюй криптою, картою або через IBAN
автоматична конвертація крипти в євро при оплаті
моментальні перекази між користувачами та масові транзакції

Spendge — універсальне рішення для медіабаїнгу та маркетингових агенцій. Безлімітна кількість віртуальних карток без KYC. Випуск картки в 3 кліки, безлімітний спенд та повнофункціональна система обліку. Забирай безкоштовну картку за промокодом PALAICARDS.

Безлімітний випуск карток та безлімітний спенд
Поповнення в крипті або фіатом
Повна анонімність та безпечність транзацій з картками Visa (3DS)
Підходять для Facebook, Google, TikTok та інших соцмереж.

AQUM — антидетект-браузер на базі Chromium. 100% анонімність, швидка робота, надійний захист даних та оперативна підтримка. Інтерфейс для командної роботи та власний мобільний застосунок для зручної роботи. Тестуйте український продукт!

розроблений з фахівцями в галузі кібербезпеки
власне ядро Aquarium на основі Chromium
проходить всі популярні чекери: creepJS, pixelscan, browserleaks та інші.
зручний мобільний застосунок та командний інтерфейс

Adheart – сервіс, що дозволяє швидко знаходити рекламні креативи, які використовують в роботі ваші конкуренти. SPY-сервіс має базу з більш ніж 1 мільярда креативів в будь-яких нішах, розширений функціонал, користувачам доступні різні фільтри для пошуку за ключовими словами, посиланнями, країнами, платформою або ще 20+ параметрами.

BrightData — платформа з проксі, веб-скребками і готовими до використання наборами даних для завантаження. Сервіс надає понад 72 мільйони IP-адрес з можливістю націлювання на будь-яку країну, місто, оператора та ASN.

Zeus Tracker — трекер і клоака з удосконаленими фільтрами. Через нього можна в кілька кліків створювати білі сторінки, сервера з унікальними IP, а також змінювати ленди, змінюючи одночасно їх же у всіх кампаніях. Підходить для командної роботи і для відстеження трафіку всередині WebView-додатків.

Binom — CPA-трекер, який здатний обробляти гігантські обсяги трафіку і складати звіт буквально за секунди. У ньому доступні система шляхів і правил по 20+ метриках, смарт-ротації для перенаправлення користувача на ті оффери, які він ще не бачив і кидок кліків з кампанії в кампанію.

Anstrex — допоможе підвищити рентабельність інвестицій, розкривши маркетингові стратегії конкурентів. Пропонує створити успішні нативні кампанії, домінувати в рекламі push-повідомлень, досягти успіхів у масштабній pop-рекламі та знайти популярні продукти для дропшипінгу.

показати більше

Рейтинг сервісів від “Палай” медіа

Усі необхідні сервіси для манімейкінгу в онлайні в одному місці. Ми збираємо на сайті усі сервіси для роботи з трафіком та криптою. Більше не потрібно шукати їх на десятках різних платформ, просто бери і юзай.

Наша команда підготувала топ сервісів, куди увійшов софт для роботи з трафіком та криптою. Команда редакції “Палай” медіа тримає руку на пульсі та намагається швидко оновлювати рейтинг сервісів. Тож якщо ви ще не знаходите в ньому ту, яка вам потрібна, — напишіть нам на [email protected] або у телеграм @palai_sales

Користуйтесь серісами, полегшуйте своє життя та оптимізуйте затрати!