UASOCKS — приватні проксі з 4G/LTE швидкістю і гарантує безперебійною роботою послуг. Для оренди доступні IP-адреси популярних українських операторів зв’язку: Vodafone, Kyivstar, Lifecell. Надійний сервіс для медіабаїнгу, мультиакаунтингу, роботи з криптою, тощо.

швидкість 30-100 Мб/с
зміна IP за таймером
стабільна робота завдяки резервній інфраструктурі
повернення коштів за наявності проблем

Spendge — універсальне рішення для медіабаїнгу та маркетингових агенцій. Безлімітна кількість віртуальних карток без KYC. Випуск картки в 3 кліки, безлімітний спенд та повнофункціональна система обліку. Забирай безкоштовну картку за промокодом PALAICARDS.

Безлімітні карти та відсутність лімітів витрат
Поповнюй криптою або фіатом
Абсолютна анонімність та безпечність транзакцій з Visa (3DS)
Підходить Facebook, Google, TikTok та інших соцмереж або рекламних сіток

AQUM — антидетект-браузер на базі Chromium. 100% анонімність, швидка робота, надійний захист даних та оперативна підтримка. Інтерфейс для командної роботи та власний мобільний застосунок для зручної роботи. Тестуйте український продукт!

розроблений з фахівцями в галузі кібербезпеки
власне ядро Aquarium на основі Chromium
проходить всі популярні чекери: creepJS, pixelscan, browserleaks та інші.
зручний мобільний застосунок та командний інтерфейс
Показати більше

Рейтинг сервісів від “Палай” медіа

Усі необхідні сервіси для манімейкінгу в онлайні в одному місці. Ми збираємо на сайті усі сервіси для роботи з трафіком та криптою. Більше не потрібно шукати їх на десятках різних платформ, просто бери і юзай.

Наша команда підготувала топ сервісів, куди увійшов софт для роботи з трафіком та криптою. Команда редакції “Палай” медіа тримає руку на пульсі та намагається швидко оновлювати рейтинг сервісів. Тож якщо ви ще не знаходите в ньому ту, яка вам потрібна, — напишіть нам на [email protected] або у телеграм @palai_sales

Користуйтесь серісами, полегшуйте своє життя та оптимізуйте затрати!