Дикий сервіс оренди додатків для гемблінг-трафіку з FB, TT, UAC з інсталами від $0,05. Буст конверту 10-17%, унікальний код, смачнющий дизайн, самописна клоака, власний фарм Google Play. Wild Wild Apps - додатки, що літають. 2000 безкоштовних інсталів за промокодом PALAIWWA

TSquad Apps — додатки під оренду в гемблінг та беттінг ніши від одних із лідерів індустрії — команди Traffic Squad. Для нових клієнтів діє спеціальна пропозиція - перші два тижні вартість інсталу всього $0,05. Швидка інтеграція, відкриті всі ГЕО, пуши, відгуки та рейтинги — команда закриває на своїй стороні. Для постійних клієнтів діє індивідуальна система знижок.

TD RENT APPS — орендуйте гемблінг застосунки та лийте трафік із сайтів та соціальних мереж. Є вибір із 500 000+ додаткiв із високим середнім чеком, відсотком редепу та окупності трафіку. Кожен має підвищений траст та легкість запуску у Facebook. Немає обмежень щодо офферу.

Показати більше

Рейтинг сервісів від “Палай” медіа

Усі необхідні сервіси для манімейкінгу в онлайні в одному місці. Ми збираємо на сайті усі сервіси для роботи з трафіком та криптою. Більше не потрібно шукати їх на десятках різних платформ, просто бери і юзай.

Наша команда підготувала топ сервісів, куди увійшов софт для роботи з трафіком та криптою. Команда редакції “Палай” медіа тримає руку на пульсі та намагається швидко оновлювати рейтинг сервісів. Тож якщо ви ще не знаходите в ньому ту, яка вам потрібна, — напишіть нам на [email protected] або у телеграм @palai_sales

Користуйтесь серісами, полегшуйте своє життя та оптимізуйте затрати!