UASOCKS — приватні проксі з 4G/LTE швидкістю і гарантує безперебійною роботою послуг. Для оренди доступні IP-адреси популярних українських операторів зв’язку: Vodafone, Kyivstar, Lifecell. Надійний сервіс для медіабаїнгу, мультиакаунтингу, роботи з криптою, тощо.

швидкість 30-100 Мб/с
зміна IP за таймером
стабільна робота завдяки резервній інфраструктурі
повернення коштів за наявності проблем

Shifter надає резидентні проксі-сервери, API парсера та хмарний хостинг. Сервіс має покриття по всьому світу з базою 50 млн. IP-адрес. Висока пропускна здатність зменшує затримку до 0 МС. Особливою фішкою є необмежені по часу сеанси.

Storm Proxy — сервіс із необмеженою пропускною спроможністю. Мережа оптимізована для багатопотокових інструментів. Дозволяє підключитися до понад 200 000 проксі або преміум-серверу. Є гарантія, що справжнє IP завжди буде прихованим, а питання допоможе вирішити служба підтримки 24 на 7.

Smartproxy.com — дає доступ до приватних IP та гарантує повну анонімність. В базі має понад 1 млн. реальних житлових адрес у США, сотні тисяч у Великій Британії, Німеччині, Індії, Японії та Канаді. Є різні тарифні плани для різних цілей.

Netnut.io — гібридна проксі-мережа. Підключається безпосередньо до глобальних інтернет-провайдерів та обробляє сотні гігабайт мережного трафіку щомиті. У базі має 20 мільйонів резидентних та 1 мільйон статичних IP-адрес по всьому світу. Сервіс забезпечує їх доступність цілодобово.

SmartDNSProxy надають три сервіси в одному: смарт DNS проксі + Smart VPN + VPN до 5 підключень, які підтримуються всіма пристроями. Працюють по всьому світу. Є демо версія на 14 днів.

YourPrivateProxy — платформа з приватними резидентними, обертовими і ЦОД-проксі. Всі IP — непослідовні, підтримують HTTPS / SOCKS5 і допускають створення декількох підмереж. ГЕО — WW, таргет тільки по країнах. Доступна безкоштовна версія на добу.

IP з Proxy-N-VPN відрізняються швидкими серверами — 1000 Мбіт/сек, необмеженою пропускною здатністю, високою анонімністю, безкоштовною установкою і 3-х денною гарантією. ГЕО на вибір: США, майже вся Європа, Тель-Авів, Токіо, Сан-Паулу і Монреаль.

Squid Proxies пропонує приватні проксі з усього світу. Користувачам видають новий пакет свіжих, непослідовних IP щомісяця. Проксі Squid працюють з усіма браузерами і ПЗ, що підтримують HTTP / HTTPS і мають необмежену пропускну здатність.

Proxy-hub — провайдер з серверами з США, Канади, Франції, Німеччини, Великобританії та Нідерландів. Платформа пропонує свіжі IP з необмеженою пропускною здатністю, анонімністю і 99% безвідмовної роботи. Також в Proxy-hub можно в пару кліків замінити мертву адресу і завантажити дані через API.

Highproxies пропонує на вибір соціальні, приватні, загальні та AD-проксі на 11 ГЕО. Усі мають 99% безперебійну роботу, чисті IP-адреси, підтримку 24/7 та безкоштовну установку. Також сервіс пропонує приватні і загальні VPN, з підтримкою протоколу L2TP/IPSEC.

Rayobyte — проксі-сервери ЦОД, резидентні, IsP і мобільні проксі. З переваг: необмежена пропускна здатність, висока швидкість інтернету — 1 Гбіт/сек і підтримка 24/7.

BrightData — платформа з проксі, веб-скребками і готовими до використання наборами даних для завантаження. Сервіс надає понад 72 мільйони IP-адрес з можливістю націлювання на будь-яку країну, місто, оператора та ASN.

ProxyScrape — сервіс для парсингу сайтів без обмеження за кількістю одночасних підключень. У базі 60 000 + резидентних проксі, в тому числі "виділених" зі швидкістю Інтернету в 1 ГБ і необмеженою пропускною здатністю, які присвоюються тільки одному користувачеві та доступні в будь-який час.

Proxy-cheap — сервіс з проксі-серверами центру обробки даних та резидентними і мобільними проксі з необмеженою пропускною здатністю. Можна створити будь-яку кількість сеансів, причому IP генеруються всього за 5 секунд і передаються тільки на одного користувача.

Astroproxy — інфраструктура з резидентними проксі, мобільними IP і IP звичайних користувачів інтернет-провайдерів. Для вебмайстрів доступний API, угруповання проксі по ГЕО, можливість вибору часу ротації адрес або зміна за запитом та постійний моніторинг стану мережі.

У Hydra Proxy можна підключити необмежену кількість статичних мобільних і глобальних резидентних проксі з необмеженою пропускною здатністю і чистими IP-адресами. Доступний також 4G Mobile проксі для всіх штатів США з налаштуванням операторів зв'язку.

SOAX — регулярно оновлювана база мобільних і резидентних проксі з гнучким налаштуванням геотаргетингу. У ній 8.5 + мільйонів активних білих IP-адрес, виданих провайдерами по всьому світу. SOAX забезпечує швидке з'єднання з ними і автоматичну ротацію на кожному порту.

Показати більше

Рейтинг сервісів від “Палай” медіа

Усі необхідні сервіси для манімейкінгу в онлайні в одному місці. Ми збираємо на сайті усі сервіси для роботи з трафіком та криптою. Більше не потрібно шукати їх на десятках різних платформ, просто бери і юзай.

Наша команда підготувала топ сервісів, куди увійшов софт для роботи з трафіком та криптою. Команда редакції “Палай” медіа тримає руку на пульсі та намагається швидко оновлювати рейтинг сервісів. Тож якщо ви ще не знаходите в ньому ту, яка вам потрібна, — напишіть нам на [email protected] або у телеграм @palai_sales

Користуйтесь серісами, полегшуйте своє життя та оптимізуйте затрати!