MoreLogin — це китайський антидетект-браузер, який розвивається з 2019 року. Якісний синхронізатор, наявність україномовної версії, підтримка оплати в крипті та багато іншого. В 2023 пройшов аудит безпеки від Slowmist — провідної компанії по аудиту безпеки в сфері блокчейну.

AQUM — антидетект-браузер на базі Chromium. 100% анонімність, швидка робота, надійний захист даних та оперативна підтримка. Інтерфейс для командної роботи та власний мобільний застосунок для зручної роботи. Тестуйте український продукт!

розроблений з фахівцями в галузі кібербезпеки
власне ядро Aquarium на основі Chromium
проходить всі популярні чекери: creepJS, pixelscan, browserleaks та інші.
зручний мобільний застосунок та командний інтерфейс

Hydra Headers — безкоштовний багатопрофільний браузерний менеджер. Ви можете створювати сотні облікових записів, що імітують різні типи пристроїв і підключати до кожного свiй проксі. Підтримуються — SOCKS5 та HTTP/S.

Код антидетект браузера VMLogin дозволяє створювати сотні ізольованих один від одного облікових записів і керувати ними з одного пристрою. Будь-яке завдання можна автоматизувати через веб-драйвер або конструктор візуальної автоматизації. Також можна передавати доступ до профілів членам команди.

xLogin пропонує замінити кілька комп'ютерів віртуальними профілями браузера з унікальними відбитками. За допомогою нього можна створювати рекламні акаунти, відкривати торгові рахунки, профілі в соціальних мережах, перевіряти націлення та розміщення реклами, емулюючи глядачів з різних пристроїв та різних ГЕО.

GhostBrowser — це звичайний браузер на Windows and macOS, але з функцією анонімності. У ньому можна створити до 4 "особистостей" безкоштовно і до кожної підключити Ghost Proxy Control, щоб проходити перевірки на мультиаккаунтинг. Браузер не збирає історію та не передає дані. Сумісний з Chrome.

Всі сеанси в SessionBox діють як різні ізольовані профілі браузера з заміною відбитків в режимі реального часу і маскуванням проксі-серверів. Ви можете створювати спільні облікові записи та розподіляти права доступу між членами команди.

Lalicat — браузер для мережі Tor, в якому можна створювати сотні облікових записів з IP реальних користувачів. Кожен профіль ізольований, тому можна спокійно перемикатися між ними і запускати кампанії. Браузер підтримує API та налаштування ролей в облікових записах для роботи в команді.

Kameleo — платформа для анонімності в мережі. Можна створювати сотні профілів автоматично і при використанні для кожного підміняти IP-адресу, та відбиток пальця в браузері, в тому числі з телефону. Профілями легко керувати і передавати команді.

MarketerBrowser — програмне забезпечення, яке дозволяє створювати сотні акаунтів з унікальними браузерними відбитками. Через нього можна спокійно перемикатися між профілями і, не відкриваючи інший браузер, створювати рекламні кампанії. Кукі і середовище роботи для кожного аккаунта свої, а вся історія дій зберігається в хмарі i доступна в будь-який час.

В Incogniton можна створювати необмежену кількість браузерних профілів, працювати в команді та синхронізувати облікові записи з будь-якими пристроями. Також вiн вміє створювати відбитки пальців та емулювати людське введення запитів. Ще доступна автоматизація операцій за допомогою Selenium або Puppeteer.

Показати більше

Рейтинг сервісів від “Палай” медіа

Усі необхідні сервіси для манімейкінгу в онлайні в одному місці. Ми збираємо на сайті усі сервіси для роботи з трафіком та криптою. Більше не потрібно шукати їх на десятках різних платформ, просто бери і юзай.

Наша команда підготувала топ сервісів, куди увійшов софт для роботи з трафіком та криптою. Команда редакції “Палай” медіа тримає руку на пульсі та намагається швидко оновлювати рейтинг сервісів. Тож якщо ви ще не знаходите в ньому ту, яка вам потрібна, — напишіть нам на [email protected] або у телеграм @palai_sales

Користуйтесь серісами, полегшуйте своє життя та оптимізуйте затрати!