UK

Антидетект-браузер AQUM: огляд, стрес-тест та запуск рекламних кампаній в Facebook

Нарешті сталася подія, яку довго чекали представники афілейт-комьюніті — на ринку з’явився український антидетект-браузер. Якнайкраще це досягнення ілюструє популярний TikTok мем «Стіки сидів ждав-ждав, але всьо таки є». 

У AQUM під капотом: підміна відбитків на рівні ядра браузеру, командна робота, трансфер профілів, мобільний застосунок та інші фішки. 

Базові фішки

AQUM — антидетект-браузер на базі Chromium. Користувачам обіцяють повну анонімність, швидку роботу, надійний захист даних та оперативну підтримку. Серед цікавинок: власна база відбитків, українська локалізація (!), застосунки для Android / iOS.

aqum browser

В сапорті AQUM нам сказали, що не приймають арбітражників з болот — реалізовано механізми для обмеження країни-окупанта. Це ще один плюс в скарбничку продукту. 

Думки щодо можливостей антіку сильно відрізняються. Хтось хоче підміняти взагалі все, щоб не давати FB додаткових тригерів, а іншим достатньо UserAgent, WebRTC, WebGL, Canvas, роздільної здатності екрану. 

Насправді, досвідчені арбітражники часто рекомендують не витрачати час на повну унікалізацію профілю, тому що дуже чисті дані можуть навпаки викликати підозри у Facebook. Анонімність на рівні заліза важлива, але варто слідкувати за тим, щоб не перемудрувати з налаштуваннями. 

AQUM пропонує 3 формати роботи з профілями: швидке створення, глибоке налаштування та імпорт. Експрес-профіль генерується за кілька секунд, для цього треба лише вибрати операційну систему. 

aqum browser

В інтерфейсі створення профілю доступно 6 вкладок:

  1. Основне. Можна встановити аватар, додати ім’я профілю, налаштувати ОС та стартові сторінки. А ще зберегти конфіг як шаблон, щоб використати для швидкої генерації в майбутньому. 
aqum browser
  1. Загальне. Зміна юзерагенту, мови і часового поясу, розширення екрану та шрифтів.
aqum browser
  1. Обладнання. Все, що стосується заліза: процесор, оперативна пам’ять, відеокарта, аудіопристрої та шуми: WebGL, Canvas, Client Rect. 
aqum browser
  1. Підключення. Прив’язка проксі та налаштування DNS. В списку не відображаються IP-адреси, тільки назви. 
aqum browser
  1. Cookies. Імпорт даних для швидкої авторизації в акаунтах. Є автоматичне форматування JSON. 
aqum browser
  1. Сховище. У вкладці можна керувати додатковими параметрами.
aqum browser

Якщо спробувати створити на Windows профіль під Mac, софт видасть попередження про можливі ризики. Пуш можна проігнорувати або згенерувати додатковий профіль з більш релевантним апаратним конфігом. 

aqum browser
aqum browser

Розширення поки що встановлюються в інтерфейсі Chrome вручну, але в найближчому майбутньому розробники обіцяють стандартну вкладку на дашборді з можливістю створення глобальних пресетів. 

Командна робота

Починаючи з тарифу «Team» в інтерфейсі антіку доступна опція командної роботи. Можна запросити байєрів та заощадити на оплаті підписки. Наприклад, на цьому тарифі вартість для одного користувача вийде ≈$26 зі всіма перевагами, яких немає в бюджетному плані. 

aqum browser
aqum browser

Для інвайтингу члена команди потрібно зареєструвати додатковий обліковий запис і відправити запрошення. Передати профіль з антіку можна як члену своєї команди, так і будь-якому іншому користувачу AQUM. 

aqum browser

Мобільний застосунок

Розробники AQUM підійшли до продукту комплексно і одночасно з публічною бетою антіку релізнули ще й застосунок для Android та iOS. Зараз за допомогою нього можна поділитися профілями з телефону і керувати користувачами в команді. 

aqum browser

Застосунок орієнтований переважно на великі команди з фарм відділами. Кілер-фіча в тому, що можна перекинути профіль в неробочий час з телефону і не чекати до ранку. В майбутніх версіях апки розробники обіцяють додаткові фішки. Наприклад, редагування профілів, зміну проксі, інші можливості, керування рекламними кампаніями FB по API. 

Підключення до застосунку відбувається за допомогою API-ключу. Генеруєте його в десктопній версії софту і вставляєте на телефоні. Логін з паролем не потрібно тримати під рукою. 

aqum browser

Вартість тарифів

Наразі AQUM пропонує арбітражникам 4 тарифних плани. Вартість коливається від $20 до $300. Підписки відрізняються кількістю доступних профілів та додатковими опціями. 

ціни aqum browser

Великим командам сервіс пропонує кастомні ліміти. Вартість стартує від $400+ за погодженням із сапортом. В цілому, цінова політика зрозуміла і не сильно б’є по кишеням арбітражників. 

Тестування анонімності та залив кампаній

Фічі в старих антіках сильно розбалували арбітражників, але по факту все що потрібно від цієї тулзи — якісно приховувати реальне місцезнаходження та не палити фізичний конфіг пристрою. 

aqum browser тест

Всі популярні чекери показали гарний результат. Ми пішли далі і провели стрес-тест у FB. Взяли акаунт з двома БМ ПЗРД та ФП в комплекті, прив’язали проксі та картку MasterCard українського банку. 

aqum browser

Картка підключилася не з першого разу, довелося взяти мобільні проксі, але більше чеків не було. Кампанія швидко пройшла модерацію, прилетів холд, але після оплати без проблем відспендила до першого білу. 

aqum browser


Картки для тесту брали в AdPay. Рекомендуємо юзати їх в парі з мобільними проксі: Водафон, Київстар, Лайфсел. 

Якість підтримки

Окремо хочемо виділити сапорт AQUM. Менеджер швидко відповідав і допомагав вирішувати проблеми. За нашими баг-репортами пофіксили деякі трабли за 2 дні. Сподіваємось, що в майбутньому якість буде на такому ж рівні. 

aqum browser

Серед незначних недоліків можна виділити лише відсутність глобальних розширень, які встановлюють для всіх профілів одночасно. Розробники вже працюють над реалізацією цієї функції, вона з’явиться в майбутніх оновленнях. 

AQUM — якісний антидетект-браузер з великим майбутнім. Якщо розробники будуть оновлювати його в поточному режимі, то соло-байєри та команди зможуть швидко перебудувати на основі нього всі процеси заливу. 

Підтримуйте 🇺🇦 українські продукти! AQUM дає можливість відмовитися від того, чим зараз багато хто все ще користується. 

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проАнтидетект-браузер AQUM: огляд, стрес-тест та запуск рекламних кампаній в Facebook(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.