Grafen — клоакінг-сервіс нового покоління від українських розробників. Інноваційна платформа для фільтрації, яка спеціалізується на опрацюванні трафіку з Facebook, Taboola, Google, Mgid та інших. Промокод "PALAI" дасть 5 днів тріалу безкоштовно і знижку -25% на перший місяць.

Zeus Tracker — трекер і клоака з удосконаленими фільтрами. Через нього можна в кілька кліків створювати білі сторінки, сервера з унікальними IP, а також змінювати ленди, змінюючи одночасно їх же у всіх кампаніях. Підходить для командної роботи і для відстеження трафіку всередині WebView-додатків.

Keitaro — хмарний трекер, який вміє розподіляти трафік за заданими умовами, захищати його від ботів, складати звіт про всі кліки за секунду і передавати його підключеним рекламним мережам. Є можливість працювати в команді, розподіляючи кожному члену рівні доступу.

Показати більше

Рейтинг сервісів від “Палай” медіа

Усі необхідні сервіси для манімейкінгу в онлайні в одному місці. Ми збираємо на сайті усі сервіси для роботи з трафіком та криптою. Більше не потрібно шукати їх на десятках різних платформ, просто бери і юзай.

Наша команда підготувала топ сервісів, куди увійшов софт для роботи з трафіком та криптою. Команда редакції “Палай” медіа тримає руку на пульсі та намагається швидко оновлювати рейтинг сервісів. Тож якщо ви ще не знаходите в ньому ту, яка вам потрібна, — напишіть нам на [email protected] або у телеграм @palai_sales

Користуйтесь серісами, полегшуйте своє життя та оптимізуйте затрати!