UK

Клоакінг-сервіс Grafen: next-gen клоака для affiliate-маркетингу

Сьогодні ми з командою клоакінг-сервісу Grafen розбираємось для чого потрібен їх софт та який функціонал він має. А в кінці ви знайдете знижку -25% на перший місяць та 5 додаткових днів тріалу.

Протягом 2023 року проєкт був “в тіні” та працював сутно у приватному режимі, але численні прохання та поточні проблеми affiliate-ринку змусили команду розпочати роботу публічно, щоб зробити інфраструктуру та результати користувачів кращими.

Вже понад рік вони створюють власний сервіс фільтрації трафіку, відомий в affiliate-сфері як “клоака”. Ця ідея виникла через різку особисту нестачу командою необхідного функціоналу в існуючих рішеннях на ринку. Перед початком розробки девелопери ретельно вивчили функціонал та особливості конкурентів, щоб зробити прорив, який містить у собі все краще.

Що таке Grafen і для чого він потрібен?

Grafen — це інноваційна платформа для фільтрації, яка спеціалізується на опрацюванні трафіку з таких рекламних мереж, як Facebook, Taboola, Google, Mgid та інших. Сервіс створюється командою сильних розробників та менеджерів, які знають все про болі арбітражників.

Grafen є повністю українською розробкою та активно розвивається кожного тижня. Саме зараз команда працює над удосконаленням продукту та відкрита до ваших персональних побажань.

Чим клоакінг Grafen відрізняється від конкурентів?

Розробники заявляють, що сервіс має багато переваг, які можна виділити в окрему статтю, але зараз про найголовніше:

  1. Екстремально низький % витрат трафіку. Наразі відсоток втрат кліків «на вайт» з джерела Facebook становить 1.59%. Вибірка становить 4.3 млн. кліків за останні 2 тижні. Це в 2-5 разів краще, ніж в аналогічних сервісах.
  1. Можливість кастомізації логіки фільтрів. В базових тарифах Grafen надає гарантовано робочий алгоритм фільтрації для основних джерел трафіку. Якщо ви відчуваєте «шторм», чи просто хочете захистись краще — ви можете зробити це за пару кліків, створивши кастомне джерело чи набір кастомних фільтрів на рівні кампанії. Без знання програмування чи роботи з кодом.
  2. Гнучкість. Grafen можна інтегрувати в будь-яку інфраструктуру: чи то серверний клоакінг, чи використання фільтра в Кейтаро. Саппорт відділ допоможе інтегруватися задля реалізації всіх ваших бажань.
  3. Інтеграція з Keitaro. Це надзручний функціонал для всіх, хто лиє трафік напряму на Keitaro. З Grafen ви можете ефективно заклоачити кампанію в три кліки, без використання додаткових серверів та роботи з кодом.
  4. Прозорість. Кожен клік, що потрапив до сервісу можна бачити real-time в статистиці та логу кліків. Більш того, надають вам повну інформацію стосовно причини потрапляння на вайтпейдж

Принцип кастомізації фільтрів в Grafen

Одна з найголовніших переваг сервісу — можливість кастомізації логіки роботи враховуючи ваші побажання. Цей функціонал зроблено через те, що джерел трафіку дуже багато, та час від часу будь-де зустрічається “шторм”. Саме у цей час максимально розкривається функціонал кастомних фільтрів. На певних тарифах вам відкривається можливість підсилювати алгоритми фільтрації на рівні кампанії чи джерела трафіку.

Як це працює?

Принцип роботи наступний: у сервісі для кожного джерела розроблено базовий алгоритм фільтрації, який використовується за замовчуванням. Ці алгоритми працюють саме зараз та дають можливість лити без проблем.

Кастомні фільтри — це розширення базових алгоритмів за правилами, які ви оберете самостійно. Розглянемо на прикладі:

Станом на момент написання цієї статті підтримується 6 додаткових ступенів фільтрації. Про суть роботи кожного зрозуміло із назви.

Наприклад: за замовчуванням VPN трафік дозволено з усіх джерел. Якщо вам потрібно його заборонити — активуйте функцію “Додаткова перевірка IP адреса”.

Після цього в статистиці можна побачити що VPN трафік йде на вайтпейдж:

Для кого підійде сервіс?

Клоакінг-сервіс Grafen підходить для будь-якої вертикалі трафіку, починаючи з нутри, закінчуючи дейтингом. За допомогою нашого сервісу можна навіть клоачити Web-view додатки за допомогою API.

Щодо джерел, то підтримується будь-яке джерело. Але найкраще сервіс себе показує в Facebook, Google та Taboola.

Щодо налаштувань клоакінгу — підтримується як серверний клоакінг (розміщення файлів на сервері), так й фільтрація кліків по API. Також, вони розробили фільтр для Keitaro, який дозволить клоачити в три кліки.

Команда розробки завжди готова зробити безкоштовний аудит та встановити особливі правила фільтрації для вашого джерела трафіку, якщо його ще нема в списку протестованих.


Зацікавило? Саме час розпочати безкоштовний тріал та покращити результати. А за промокодом “PALAI” отримайте додаткові 5 днів тріалу та знижку -25% на перший місяць

Забирай свою підписку сьогодні: https://grafen.ai/ 

Telegram-канал: https://t.me/grafen_platform_ua
Мануал по сервісу: Grafen | Мануал
Support: https://t.me/grafen_support

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проКлоакінг-сервіс Grafen: next-gen клоака для affiliate-маркетингу(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.