Spendge — універсальне рішення для медіабаїнгу та маркетингових агенцій. Безлімітна кількість віртуальних карток без KYC. Випуск картки в 3 кліки, безлімітний спенд та повнофункціональна система обліку. Забирай безкоштовну картку за промокодом PALAICARDS.

Безлімітні карти та відсутність лімітів витрат
Поповнюй криптою або фіатом
Абсолютна анонімність та безпечність транзакцій з Visa (3DS)
Підходить Facebook, Google, TikTok та інших соцмереж або рекламних сіток

Trustee Plus — мобільний застосунок від українських розробників. Поповнюй баланс в крипті, оплачуй карткою польского банку через Apple Pay та Google Pay, або вводячи дані карти на сайті. Моментальні перекази без комісії всередині застосунку, масові транзакції та інші фічі.

Adpay – сервіс віртуальних карток для афілейт-маркетологів та всіх, хто працює з трафіком Facebook Ads, Google Ads, TikTok Ads. Team-менеджмент, масовий випуск карток. Банки країн-емітентів: Велика Британія та Йорданія. Комісії до 3.5%. В'яжуться до будь-яких ГЕО.

Paxum пропонує фізичним особам з легкістю отримувати або відправляти гроші в будь-яку точку світу та з легкістю виводити їх із системи. Корпоративним клієнтам доступні масові банківські або ETF-перекази. Плата за обслуговування відсутня, а комісія на P2P переказ $0,25.

Гаманець PAYEER дозволяє купити, продати та зберігати фіат та криптовалюти. Баланс можна відкрити у 9 популярних монетах, включаючи стейблкоїн USDT та традиційних: долар, євро. Є додаток та зручна версія для ПК. Реєстрація займає 1 хвилину. Комісія на торгівлю лише 0,095%.

Показати більше

Рейтинг сервісів від “Палай” медіа

Усі необхідні сервіси для манімейкінгу в онлайні в одному місці. Ми збираємо на сайті усі сервіси для роботи з трафіком та криптою. Більше не потрібно шукати їх на десятках різних платформ, просто бери і юзай.

Наша команда підготувала топ сервісів, куди увійшов софт для роботи з трафіком та криптою. Команда редакції “Палай” медіа тримає руку на пульсі та намагається швидко оновлювати рейтинг сервісів. Тож якщо ви ще не знаходите в ньому ту, яка вам потрібна, — напишіть нам на [email protected] або у телеграм @palai_sales

Користуйтесь серісами, полегшуйте своє життя та оптимізуйте затрати!