UK

Віртуальні картки Adpay: платіжне рішення для тих, хто працює з трафіком

Adpay – сервіс віртуальних карток для афілейт-маркетологів та всіх, хто працює з трафіком  Facebook Ads, Google Ads, TikTok Ads. Зручне рішення для командної роботи з бюджетами на рекламу. За рахунок того, що компанія працює з декількома банками, ви можете не хвилюватись за свої кошти, навіть якщо одна з фінансових інституцій блокує рахунки.

Платіжний сервіс з віртуальними картками Adpay підійде для медіабайерів, маркетингових агенцій, спеціалістів по контекстній та таргетованій рекламі, та будь-кого, хто запускає рекламні кампанії в Google, Facebook, TikTok. 

Функціонал Adpay

Після активації акаунту менеджером, ви отримуєте повний доступ до функціоналу сервісу віртуальних карток. Хочемо відзначити дуже зручний інтерфейс – максимально простий та інтуїтивно зрозумілий. 

Присутні дашборди для швидкої візуальної аналітики витрат. На цьому ж екрані виводиться статистика по кількості активних карток, сумі транзакцій та лімітам. 

основний дашборд Adpay

Віртуальні картки можна випускати, як по одній, так і масово. Щоб отримати одразу декілька віртуалок – просто натисніть Mass cards issue та задайте необхідну кількість карт, ліміти та BIN.

випуск карток в Adpay

Також відзначимо функціонал для командного менеджменту – можна розподіляти тимлідів та медіабайерів, створювати окремі групи с кастомними лімітами та швидко відстежувати баланс спенду по кожному з учасників.  

додавання користувачів в Adpay

Одразу попереджаємо, що сервіс не працює з первобільщиками. На кожному акаунті є Decline Rate – показник, що показує кількість неуспішних спроб стягнення оплати рекламними сервісами через недостатній баланс.

Якщо Decline Rate вище 15% і цей показник тримається більше 48 годин – на акаунт будуть накладені обмеження: блокування/зупинка картки та зниження ліміту будуть недоступні. Також не буде можливим виведення коштів.

Decline Rate Adpay

Але якщо ви працюєте законно, оплачуючи всі витрати трафік – сервіс стане для вас помічником, який допоможе впорядкувати фінанси та контролювати всі витрати на рекламні кампанії. 

Переваги платіжного рішення Adpay для запусків реклами

Розбираємось, чому і як платіжка Adpay може полегшити життя при закупівлі трафіку:

 • безлімітний випуск віртуальних карток для прив’язки в рекламні кабінети Google, Facebook, TikTok Ads так інших сервісів – позбавляє проблеми з постійним пошуком надійного платіжного рішення для роботи з онлайн-рекламою;
 • трастові BINs максимально знижують ризик Risk Payments, який часто переслідує неякісні та новостворені малобюджетні платіжні сервіси;
 • у сервісі можна отримати картки країн-емітентів: Велика Британія, Йорданія. Карти Adpay в’яжуться до акаунтів будь-яких ГЕО.
 • необмежена кількість карток на одного користувача дозволяє закрити потребу в платіжці для всіх ваших рекламних кабінетів;
 • командний менеджмент забезпечує зручне керування рекламними бюджетами: контроль витрат команди, встановлення лімітів на окремих медіабайерів, швидке розподілення бюджету між співробітниками, автоматичне поповнення балансу;
 • відсутність прихованих комісій та комісії non-usa
 • миттєве поповнення криптовалютою: USDT, BTC, ETH, LTC (комісія 3,5%) або Wire (комісія 2,8%).

Віртуальні картки Adpay створені командою з багаторічним досвідом в медіабаїнгу, тож всі процеси продумані для максимально зручного, вигідного та ефективного використання платіжки соло медіабайерами та командами.

Як почати працювати з Adpay та які існують способи поповнення

Для початку роботи із сервісом достатньо просто зареєструватись та підтвердити свою електронну пошту, перейшовши за посиланням із листа, який буде відправлено на email.

реєстрація в Adpay

Після потрапляння в особистий кабінет вам запропонують онбординг з менеджером, який покаже, як користуватись сервісом та використовувати функціонал на максимум. Для онбордингу і активації акаунту достатньо зв’язатись із менеджером в телеграмі. 

онбордінг Adpay

Поповнення балансу можливе за допомогою крипти: USDT, BTC, ETH, LTC (комісія за поповнення криптою складає 3,5%) або через Wire (2.8% комісії). Кошти зараховуються на баланс майже миттєво. 

Комісії платіжного сервісу Adpay

Платіжний сервіс має 2 типи комісій: за обслуговування картки та за транзакції по ній.

Так, щомісячна плата за обслуговування в розмірі $2 стягується за такими картками:

 • 534092 (MC) – UK (USD)
 • 472593 (Visa) – Jordan (USD)
 • 511023 (MC) – UK (USD)
 • 532237 (MC) – UK (USD)

Щодо розміру комісій ситуація наступна:

прайс Adpay

Загалом, для тих, хто планує працювати в довгу і витрачати більше $50 на картку – комісія відносно невелика. 
Реєструйтесь в платіжному сервісі Adpay та заливайте трафік, не думаючи про проблеми з привʼязками карток. . Також підписуйтесь на Telegram-канал Adpay, щоб не пропускати важливі оновлення.

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проВіртуальні картки Adpay: платіжне рішення для тих, хто працює з трафіком(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.