Adheart – сервіс, що дозволяє швидко знаходити рекламні креативи, які використовують в роботі ваші конкуренти. SPY-сервіс має базу з більш ніж 1 мільярда креативів в будь-яких нішах, розширений функціонал, користувачам доступні різні фільтри для пошуку за ключовими словами, посиланнями, країнами, платформою або ще 20+ параметрами.

Pathmatics — надасть брендам інформацію про цифровий маркетинг, необхідну для використання нових можливостей та переходу на наступний етап зростання бізнесу. Ви отримаєте інноваційні стратегії, навчитеся працювати з TikTok та почнете мислити як найкращі рекламодавці Youtube та соцмереж.

Advault — працює на 13 популярних платформах у 19 країнах. Допоможе скопіювати виграшні кампанії з 16 951 962 оголошень. Після реєстрації можна отримати $2 300, щоб протестувати функціонал і переконатися в ефективності сервісу. Зможете вийти на нову аудиторію та отримати більше замовлень.

Anstrex — допоможе підвищити рентабельність інвестицій, розкривши маркетингові стратегії конкурентів. Пропонує створити успішні нативні кампанії, домінувати в рекламі push-повідомлень, досягти успіхів у масштабній pop-рекламі та знайти популярні продукти для дропшипінгу.

Tik IxSpy — безкоштовний сервіс, який дозволить відстежувати статистику популярних облікових записів, отримувати дані про інтереси користувачів у ТікТок та рекомендації щодо власного просування. Платформа покаже середній час переглядів, кількість підписок та інші недоступні дані.

Pipiads — допоможе "вичепити" найкращі вірусні продукти в TikTok. Сервіс знаходить те, що продається зараз. Розкаже все про цільову аудиторію та складе рекламну кампанію. Залишиться лити трафік і насолоджуватися високою конверсією.

BigSpy — пропонує найкращі «шпигунські» інструменти для 9 платформ: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok та інше. Сервіс збере дані з оголошень конкурентів та запропонує ефективну кампанію, яка продасть ваш продукт. Платформу оцінили 520К користувачів, 95% з яких залишилися задоволеними.

FB library — вбудований інструмент Facebook. Дозволяє вибрати ГЕО, категорію оголошень та отримати розгорнуту інформацію, де буде відображено заголовок рекламної кампанії, витрачений бюджет, кількість показів. Дані дозволяють уникнути помилок під час просування власного продукту.

PowerAdspy — тут працює штучний інтелект. Аналізуйте рекламу конкурентів як професіонал. Сервіс підтримує всі популярні платформи та допоможе досягти авангардної переваги у своїй ніші. Є демонстраційний режим, який дозволить дізнатися про позитивні сторони платформи.

Adspy — найбільша у світі база даних оголошень Facebook та Instagram. Сервіс заощадить час на тестування рекламної кампанії, допоможе уникнути помилок, відкриє нові інструменти в маркетингу, проаналізує ЦА та дозволить ефективно просувати власний продукт.

Показати більше

Рейтинг сервісів від “Палай” медіа

Усі необхідні сервіси для манімейкінгу в онлайні в одному місці. Ми збираємо на сайті усі сервіси для роботи з трафіком та криптою. Більше не потрібно шукати їх на десятках різних платформ, просто бери і юзай.

Наша команда підготувала топ сервісів, куди увійшов софт для роботи з трафіком та криптою. Команда редакції “Палай” медіа тримає руку на пульсі та намагається швидко оновлювати рейтинг сервісів. Тож якщо ви ще не знаходите в ньому ту, яка вам потрібна, — напишіть нам на [email protected] або у телеграм @palai_sales

Користуйтесь серісами, полегшуйте своє життя та оптимізуйте затрати!