Peerclick — ПЗ для відстеження, аналізу, оптимізації та масштабування рекламних кампаній в режимі реального часу. Трекер пропонує більше 30 параметрів для оцінки якості трафіку, захист від ботів, швидкі перенаправлення, API, піксель для прямого відстеження і весь необхідний функціонал для спільної роботи.

FunnelFlux пропонує на вибір серверний і хмарний трекер. У ньому є візуальний конструктора воронок, API, шаблони налаштувань для інтеграції в джерела трафіку, можливість відстежувати трафік без cookie і без перенаправлення.

ThriveTracker — трекер і TDS одночасно, в його функціонал входить: спліт-тестування, фільтрація трафіку від ботів, підтримка воронок і управління доменами. Також можна додати LP-піксель трекера на свій ленд, щоб лити трафік безпосередньо на цю сторінку.

iMonbiTrax вміє фільтрувати, блокувати, перенаправляти і приховувати переходи в режимі реального часу, а також збирати адреси email, номери телефонів, поштові індекси, токени і креативи. Через нього можна налаштовувати, ротувати і проводити спліт-тестування CPA-офферів.

LinkTrust дозволяє точно і легко управляти, відстежувати і атрибутувати маркетингові кампанії по всьому світу. Крім основних завдань в функціонал входить: API, ротатор реклами, A/B-тестування, мобільне відстеження і автоматизація.

BeMob — трекер з автоматичним масштабуванням сервера: трафік не загубиться, а статистика оновлюється кожну секунду. Є API, можливість командного доступу, налаштування потоків, блокування ботів, автоматизації рутинних завдань, відстеження без файлів cookie і перенаправлення трафіку.

Zeus Tracker — трекер і клоака з удосконаленими фільтрами. Через нього можна в кілька кліків створювати білі сторінки, сервера з унікальними IP, а також змінювати ленди, змінюючи одночасно їх же у всіх кампаніях. Підходить для командної роботи і для відстеження трафіку всередині WebView-додатків.

RedTrack збирає всі важливі дані о продуктивностi трафіку і атрибуції конверсій в режимі реального часу. Через нього можна легко перенаправляти трафік на ленди з кращим показником і автоматизувати будь-які завдання, завдяки інтеграції RedTrack API з більш ніж 20 рекламними платформами.

Voluum дозволяє відстежувати трафік по 30 показникам в режимі реального часу. Також він вміє перенаправляти аудиторію на ленд\оффер, який краще конвертує, і створювати загальні звіти. У трекері стоїть захист від ботів, так що весь недійсний трафік буде заблокований.

Keitaro — хмарний трекер, який вміє розподіляти трафік за заданими умовами, захищати його від ботів, складати звіт про всі кліки за секунду і передавати його підключеним рекламним мережам. Є можливість працювати в команді, розподіляючи кожному члену рівні доступу.

Binom — CPA-трекер, який здатний обробляти гігантські обсяги трафіку і складати звіт буквально за секунди. У ньому доступні система шляхів і правил по 20+ метриках, смарт-ротації для перенаправлення користувача на ті оффери, які він ще не бачив і кидок кліків з кампанії в кампанію.

Показати більше

Рейтинг сервісів від “Палай” медіа

Усі необхідні сервіси для манімейкінгу в онлайні в одному місці. Ми збираємо на сайті усі сервіси для роботи з трафіком та криптою. Більше не потрібно шукати їх на десятках різних платформ, просто бери і юзай.

Наша команда підготувала топ сервісів, куди увійшов софт для роботи з трафіком та криптою. Команда редакції “Палай” медіа тримає руку на пульсі та намагається швидко оновлювати рейтинг сервісів. Тож якщо ви ще не знаходите в ньому ту, яка вам потрібна, — напишіть нам на [email protected] або у телеграм @palai_sales

Користуйтесь серісами, полегшуйте своє життя та оптимізуйте затрати!