Центри обробки розподілені по всьому світу. Послугами сервісу користуються клієнти з 185 країн — їх кількість вже перевищує 600 000. Пропонує простий інтерфейс користувача, API і купу інструментів. Ви зможете приділити максимум часу бiзнесу, доки Digital Ocean займеться інфраструктурою.

Friendhosting — європейський хостинг. Працює з 2009 року. Налаштовані надати клієнтам послуги високої якості за низькою ціною. Сервіс має професійну підтримку, високий аптайм, безкоштовну міграцію, бонуси, круте обладнання та великий вибір платіжних систем.

Хостинг Namecheap надає кожному клієнту безкоштовну міграцію, високий рівень безпеки та конфіденційність, стабільне резервне копіювання та експертну службу підтримки — допоможе на кожному етапі налаштування та запуску вашого онлайн-бізнесу.

Показати більше

Рейтинг сервісів від “Палай” медіа

Усі необхідні сервіси для манімейкінгу в онлайні в одному місці. Ми збираємо на сайті усі сервіси для роботи з трафіком та криптою. Більше не потрібно шукати їх на десятках різних платформ, просто бери і юзай.

Наша команда підготувала топ сервісів, куди увійшов софт для роботи з трафіком та криптою. Команда редакції “Палай” медіа тримає руку на пульсі та намагається швидко оновлювати рейтинг сервісів. Тож якщо ви ще не знаходите в ньому ту, яка вам потрібна, — напишіть нам на admin@palai.media або у телеграм @palai_sales

Користуйтесь серісами, полегшуйте своє життя та оптимізуйте затрати!