UK

Traffis: перший мультитул для арбітражу трафіку

Traffis – універсальне рішення в арбітражі трафіку, що за однією підпискою надає доступ до мобільних застосунків, готових прелендингів, аналітики, захисту від банів Google та Facebook, власного iGaming кол-центру та іншим інструментам. 

Команда має на меті зробити вхід в професію арбітражу трафіку більш дешевим та швидким за рахунок готових воронок, спрощення технічного налаштування і готових рішень для запуску. Traff.is вже інтегрований з багатьма CPA-нетворками на ринку і продовжує додавати нові функції.

Проєкт Traffis реалізує команда, що створила Adpay та Moonstar, які вже давно на CPA-ринку та мають репутацію. 

Зараз сервіс працює в бета-тесті. В цьому матеріалі розбираємось, як користуватись сервісом, який функціонал він містить, в чому його особливість, скільки він коштує та як до нього підключитись. 

Traffis

Як Traffis полегшує життя медіабайерам: новачкам та досвідченим 

Мультитул для арбітражу трафіку орієнтований в більшій мірі на новачків, які хочуть потрапити в affiliate-нішу, але не знають з чого почати та мають обмежені бюджети. Проте, він може бути корисний і командам. Нижче розбираємось, що корисного можна взяти з нього новачкам та досвідченим.

Новачкам спрощене налаштування трекінгу менші бюджети на старт в арбітражі готова база прелендингів база мобільних застосунків налаштування клоаки в кілька кліків
Досвідченимекономія в рамках тестування на придбанні TDS, доменів та серверів легкі спліт-тести всіх вертикалей за рахунок бази прелендів багатопоточність для команд будь-яких розмірів безлімітний клоакінг для Facebook и Google готові івенти для оптимізації в 1 клік

Бачимо що сервіс активно розвивається та в особистому кабінеті вже є, хоч ще й не активна, вкладка “Академія”. Тож, скоріш за все незабаром для аудиторії буде доступно базове навчання по старту в арбітражі трафіку. 

Переваги мультитулу для арбітражу Traffis

Конкурентів у Traffis наразі немає, тож розберемось у перевагах користування сервісом в порівнянні зі звичайними заливами. Отже, чим мультитул може полегшити життя:

 • економія грошей – при купівлі окремо клоакінгу, доменів, мобільних застосунків та інших розхідних матеріалів, це виходить дорожче, ніж місячна підписка на сервіс;
 • економія часу – спрощене налаштування технічки, на яку витрачають багато часу новачки, та наявність Webview Apps, , прелендів, PWA та інших інструментів в одному місці. Це дозволяє скоротити час від бажання спробувати арбітраж до результату; 
 • кваліфікована служба підтримки – проєкт створений досвідченою командою, яка надає всі необхідні консультації швидко і якісно;
 • наявність готових воронок – всередині ви знайдете готові преленди на вибір та мобільні застосунки, які вже протестовані та готові приймати трафік. А за бажання, можна завести свої преленди та застосунки в кілька кліків;
 • гемблінг кол-центр – одна з унікальних послуг, це консьєрж-сервіс, який продзвонює потенційних гравців та допомагає їм зробити депозит, що підвищує ROI в середньому до +30%. А отже – і розміри виплат вебів від рекламодавців.

Серед мінусів можемо зазначити те, що оплатити підписку наразі можна тільки криптовалютою. Але сервіс на бета-тесті, тож скоро обіцяють додати й інші опції.

Функціонал Traffis

Специфіка сервісу нова для ринку, тож розберемось, які опції доступні афілейтам в особистому кабінеті.

 • Дашборд – статистика по залитому трафіку в real-time, як загальна, так і по кожному окремому прелендингу, PWA або потоку. Загалом, все інтуїтивно зрозуміло і не викликає питань;
статистика в Traffis
 • Статистика та спліт-тести (в розробці) – цей розділ розробляється і буде доступний вже найближчим часом. З цими фічами ви зможете в рамках 1 запуску дізнатися, які саме преленди конвертують краще з конкретним підходом та за допомогою статистики (аналітики) проаналізувати результати;
статистика в Traffis
 • Мої PWA – в цьому розділі ви знайдете доступні вам PWA під всі нутру, крипту, гемблінг та інші вертикалі. Тут можна взяти посилання, подивитись попередній перегляд застосунку, налаштувати пуш-сповіщення, або деактивувати PWA. А враховуючи оновлення від Google та поступове відмирання Android застосунків, такий функціонал стає ще більш актуальним;
pwa Traffis


В попередньому перегляді видно дизайн застосунку та його опис, що дозволяє адаптувати креативи, використовуючи відповідні елементи дизайну.

застосунки Traffis

При створенні кастомних пушів можна задавати іконку, зображення, заголовок та текст, а також обирати коли саме буде відправлятись пуш: в конкретний час та дні, одноразово, або повторюватись, прив’язуватись до якоїсь події, чи ні.

пуші в Traffis


А ось так виглядає активне push-сповіщення із заданими налаштуваннями 👇

активні пуші в Traffis
 • Мої прелендинги – розділ виглядає аналогічно попередньому, тільки містить базу прелендингів. На час нашого користування, вже були додані лендинги по нутрі, свіпстейкам, крипті та гемблінгу.

  Наразі в базі сервісу більше 700 готових прелендів під будь-які вертикалі. Інструкція по запуску трафіку на офер з готовими прелендами за 5 хвилин.
лендінги під свіпи в Traffis
 • Apps Marketplace – розділ містить маркетплейс webview-застосунків, які можна в пару кліків розшарити через розділ “Розшарка” та контролювати їх статус: Marked (помічені FB), Banned (забанені в FB) або просто Facebook (якщо застосунок активний);  
застосунки Traffis
 • Фінанси – розділ, в якому можна поповнити свій баланс;
 • Промокод – розділ, в якому можна ввести промокод від партнерів;
 • Підтримка – посилання на менеджера підтримки;
 • Акаунт – тут ви знайдете всі налаштування вашого облікового запису та можете побачити скільки у вас залишилось лімітів в тарифі.
налаштування Traffis

Скільки коштує мультитул для арбітражу Traffis 

Сервіс має декілька рівнів підписки, які відрізняються наповненням та кількістью доступних функцій в тарифі. Більш детально порівняти ціни та наповнення тарифів при оплаті за 1 місяць, можна на скріншоті нижче 👇

тарифи Traffis

Також діє прогресивна система знижок на 10%, 15% та 20% при оплаті підписки на 3, 6 та 12 місяців відповідно. 

На момент написання пакети Call center for apps та God of Traffic були тимчасово недоступні через велике навантаження на гемблінг КЦ. Але ви зможете скористатись ними, як тільки вони будуть доступні. 

Як підключитись до Traffis та які існують способи оплати

Наразі сервіс проходить відкритий бета-тест, а зареєструватись в Traff.is можна, написавши менеджеру в Telegram. Після тестування та фінальних допрацювань, реєстрація буде відкрита для всіх охочих. 

Серед доступних способів оплати, на вересень 2023 року, доступна тільки криптовалюта. Незабаром обіцяють додати можливість оплати за допомогою Adpay.

Реферальна програма Traff.is

Станом на вересень 2023 року мультитул Traffis має реферальну програму, яка дозволяє заробляти 10% лайфтайм з кожного залученого афіліата. 

Підписуйтесь на Telegram та Instagram Traff.is. В своїх соцмережах команда регулярно ділиться корисними порадами по роботі з сервісом, показує кейси та розповідає більше про вхід в affiliate-маркетинг.

🇺🇦 Тестуйте Traffis та підтримуйте українських розробників!

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проTraffis: перший мультитул для арбітражу трафіку(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.