UK

Огляд антидетект-браузера MoreLogin: особливості та тест на анонімність

morelogin browser

Всі знають, що ринок антидетектів сильно перегрітий і щоб змусити арбітражників злізти з постійного інструмента, треба дати потужну мотивацію. При цьому існують продукти, які не закривають навіть базову потребу в захисті від палива відбитків і вони залишаються популярними.

Сьогодні підготували огляд антидетект браузеру MoreLogin, на який варто звернути увагу арбітражникам, представникам крипто індустрії та всім, хто цікавиться анонімністю в інтернеті. Він легко справляється із базовими задачами і пропонує багато плюшок. 

Що таке MoreLogin

MoreLogin — це китайський антидетект-браузер, який розвивається з 2019 року. У продукту велика українська аудиторія, тому компанія в 2024 року почала активний розвиток в UA сегменті. Вони створили україномовний канал, чат і надають підтримку українською. 

Антидетект зроблений не на колінці — він розвивається вже 6 років і постійно покращується на рівні ядра та видимих для користувача інструментів. Продукт є потужним конкурентом для всіх топових антіків. 

Ключові фішки MoreLogin: висока швидкість роботи та зручний командний режим. Майже всі браузери працюють на базі Chromium, але розробники проводили тести швидкості і конкуренти пасуть задніх. 

Головні переваги MoreLogin браузеру

MoreLogin пропонує користувачам стандартний набор фіч, які потрібні арбітражникам, таргетологам, криптанам та всім, хто хоче більш-менш анонімно серфити в інтернеті. Всі фішки доступні в зручному інтерфейсі. 

Новачків порадує, що антік пропонує безкоштовний тариф з двома профілями та прозору тарифну сітку. Ціна прив’язана до кількості профілів і членів команди. Наприклад, доступ з 1 000 профілів та 5 членами команди коштує $175 на місяць. 

Крім стандартних функцій MoreLogin може похизуватися якісним синхронізатором. Антидетект-браузер із синхронізацією дає змогу автоматизувати виконання шаблонних дій на десятках профілів. Наприклад, можна створити ФП, прогріти фарм і налаштувати рекламний кабінет в одному акаунті, а синхронізатор зробить аналогічні операції в інших аках. 

Синхронізатор заощадить багато часу тим, хто одночасно працює з великою кількістю профілів і втомився від рутини. Розробники позиціонують цей модуль як найкращий на ринку і кожен користувач може перевірити це на власному досвіді. 

Додаткові переваги антидетекту MoreLogin:

 • технологія фінгерпринтів на базі Real Canvas;
 • підміна понад 50 параметрів пристрою;
 • створення профілів з відбитками Android, iOS;
 • командна робота з тонким налаштуванням прав;
 • купівля проксі в інтерфейсі софту;
 • API з детальною документацією;
 • цілодобовий сапорт.

MoreLogin використовує технологію машинного навчання для збору конфігурацій фінгерпринтів завдяки базі з мільярдами реальних користувачів у всьому світі. Це дозволяє створювати профілі з реалістичним конфігом. 

Серед мінусів можна виділити: 

 • трішки заплутана структура інтерфейсу;
 • періодичні проблеми із завантаженням віджета онлайн-чату;
 • немає робота для створення історії cookies;
 • відсутня інтеграція з автозаливами.

Недоліки не критичні, тому продукту варто дати шанс на інтеграцію в структуру заливу соло-веба чи медіабаїнгової компанії. А якщо додати можливість масово створювати профілі та імпортувати їх з інших антіків, він становиться ще більш привабливим. 

Базові особливості:

 • ядро: Chromium;
 • ОС: Windows, Mac;
 • відбитки: Windows, Mac, Android, iOS;
 • браузери профілів: Chrome, Firefox;
 • вартість тарифів: $0-170+;
 • реферальна програма: 15% від вартості тарифу впродовж 2 років;
 • способи оплати: картка, криптовалюта.

Як зареєструватися та створити профіль в MoreLogin Browser

Зареєструвати обліковий запис можна на офіційному сайті антидетект браузеру MoreLogin або в інтерфейсі антидетекту після завантаження. Для зручності є авторизація через Google акаунт, яка дає можливість заходити без пароля. 

Антік пропонує 3 варіанти створення профілів: простий, експертний та імпорт. В першому випадку обирається браузер, тип ОС та проксі. В другому доступні десятки параметрів відбитка, імпорт cookies та додавання авторизаційних даних для різних сервісів. 

Профілі можна згрупувати, створити теги і нотатки для зручного сортування. MoreLogin один з небагатьох продуктів, де можна купити проксі прямо в інтерфейсі софту. В шопі доступні фільтри по типу проксі, регіону і тривалості оренди. 

Командна робота реалізована у вигляді окремої вкладки, де можна запросити користувачів та обрати одну з трьох доступних ролей. 

Тест антидетект браузера MoreLogin на чекерах анонімності

Під часу огляду ми протестували якість маскування конфігу пристрою за допомогою популярних чекерах анонімності браузерних відбитків. Нижче результати перевірки маскування та висновки. 

Whoer показує 100% анонімність навіть з резидентними проксі
AmIUnique — унікальність на 2,5 млн відбитків
Pixelscan тригериться лише на проксі
У f.vision немає питань до маскування
Iphey помітив нереалістичний фінгерпринт

Піcля оновлення відбитка сервіс більше не тригерився. MoreLogin пройшов тести у всіх популярних сервісах перевірки анонімності, в деяких випадках проблеми були лише з проксі. 

А ще в 2023 році MoreLogin успішно пройшов аудит безпеки Slowmist — однієї з провідних компаній по аудиту безпеки в сфері блокчейну. Звіт підтвердив, що платіжні операції всередині софту повністю безпечні. 

Антидетект MoreLogin виглядає гарною альтернативою відомим на ринку продуктам. У нього є безкоштовний тариф, а вартість для базових потреб не перевищує $50-100 на місяць. Також можна заощадити 15-30% завдяки промокодам. 

Не вистачає української локалізації та можливості приховати зайві вкладки, але в цілому враження суто позитивні і локалізацію обіцяють додати. Члени редакції «Палай» користуються антіком вже кілька місяців і жодного разу проблем з ним не було. Тестуйте і робіть свої висновки!

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проОгляд антидетект-браузера MoreLogin: особливості та тест на анонімність(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.