UK

Wild Wild Apps: додатки під гемблінг від $0.05/інстал

Wild Wild Apps – це сервіс з оренди мобільних застосунків під гемблінг трафік, який є додатковим напрямком роботи арбітражної команди Wild Wild Leads. Досить швидко компанія відокремилась від медіабаїнгу та стала самостійним напрямком бізнесу з унікальними технологічними підходами, рішеннями в push-системах, кодуванні та дизайні.

Після закриття потреб внутрішнього баїнгу команда вирішила виходити на ринок. Більше 100 000 інсталів зробили партнери в перші місяці тестів, гідно оцінивши переваги сервісу: самописну клоаку з добірними базами FB, високий відсоток ретеншену та ребілу завдяки продуманій воронці push-повідомлень і ретельний підхід до рейтингів та оцінок у Play Market.

Отримуйте 2 000 безкоштовних інсталів за промокодом PALAIWWA. Просто назвіть його саппорту при першій реєстрації!

Додатки Wild Wild Apps створені на базі унікального коду з використанням різних мов програмування, містять яскравий дизайн та релевантну самописну гру-заглушку. 

Команда проекту регулярно аналізує сотні тисяч інсталлів та оптимізує воронки пушів, що дозволяє отримувати максимальну ефективність з трафіку – дотискати користувача на депозит та збільшувати вірогідність повернення на офер. Як результат – збільшення конверту на 10-17%.

Команда використовує власний фарм у Google Play, щоденно перевіряючи рейтинг та відгуки у всіх активних ГЕО.

Кастомні рішення

Wild Wild Apps використовують у застосунках самописну клоаку, керуючись принципом 1 додаток – 1 унікальний код – 1 унікальний дизайн. Тож для вебмайстрів та партнерів – це створює комфортні умови для профітного заливу, а для гравців – зручні та яскраві мобільні додатки, у які хочеться повертатись.

Чи є кастомні пуші

Push-система є окремим маркетинговим інструментом для взаємодії з користувачами. Wild Wild Apps мають можливість розділяти повідомлення з офером, ГЕО або компанією. Команда обробляє велику кількість поведінкових факторів та оптимізує push-систему під їхні потреби.

Чи є кастомний дизайн під замовлення 

Створення кастомного дизайну можливе, якщо у вас є великі об’єми трафіку. Для обговорення персонального оформлення застосунків зверніться до саппорта.

дизайн мобільних застосунків Wild Wild Apps

Чи є кастомні відгуки

Wild Wild Apps має власний фарм у Google Play, щоденно моніторить відгуки та оцінку в Play Market, підтримуючи її на рівні не нижче 4,3. За бажанням ви можете замовити кастомні відгуки, звернувшись до підтримки сервісу.

Чи можно відстежувати статистику в Adjust або інших трекінгових платформах

Статистика передається у будь-який трекер чи зовнішню систему аналітики. Один раз на тиждень надається вигрузка детальної стати за клієнтським потоком, враховуючи виділення втрат на клоаці.

Чи є втрати трафіку

Втрати трафіку не перевищують стандартних 5-7%, які обумовлені використанням Appsflyer

Саппорт працює 24/7 та допомагає вирішувати будь-які питання в найкоротші терміни. Безумовно, проблеми виникають всюди і Wild Wild Leads цього не приховують, але вони завжди намагаються надати якісний сервіс та допомагають впоратись з будь-якими питаннями. Комфортна робота партнерів – основний пріоритет сервісу.

Доступні ГЕО

З мобільними застосунками Wild Wild Apps можна заливати на будь-яке ГЕО.

Умови співпраці та платіжні системи

Вартість інсталів при оренді мобільних застосунків від Wild Wild Leads:

Кількість інсталів на тиждень Вартість одного інстала
до 10 000$0.07
від 25 000$0.05
від 30 000Індивідуальні умови
промокод PALAIWWA на 2000 безкоштовних інсталів

Отримуйте 2 000 безкоштовних інсталів за промокодом PALAIWWA. Просто назвіть його саппорту при першій реєстрації!

Які бонуси отримують партнери Wild Wild Apps:

Кількість інсталів на місяць Бонус
20 000+10 топових фарм акаунтів Facebook
100 000+безкоштовний персональний мобільних застосунок поза ботом
200 000+розробка приватного додатка за вашим ТЗ
1 000 000+5 кастомних додатків у наступному кварталі

Також сервіс оренди мобільних додатків щомісячно розігрує призи серед тих, хто наливає від 50 000 інсталів щомісяця: сертифікати на відпочинок, майстер-класи та інші активності.

Чи є реферальна програма

Реферальна програма Wild Wild Apps існує. Компанії, які привели клієнтів можуть обрати три різні системи винагородження: 

  • 15% – прибуток від доходу за інстали рефералів протягом 1 місяця
  • 10% – протягом 2  місяців
  • 5% – протягом 3 місяців

Тож залучаючи партнерів користуватись мобільними аппками Wild Wild Apps, ви можете отримувати непогані бонуси не докладаючи зусиль. 

Як почати працювати із Wild Wild Apps 

Все досить просто, ознайомитись з мобільними застосунками поближче можно на сайті Wild Wild Apps. А якщо у вас немає сумнівів у тому, що ви хочете потестувати мобільні застосунки під гемблінг від Wild Wild Apps, можете одразу писати менеджеру в Telegram.

Тестуйте мобільні додатки від практиків та отримуйте більший ROI, не докладаючи додаткових зусиль.

Підписуйтесь на наш Telegram та Instagram. Та поширюйте контент українською!

Відгуки проWild Wild Apps: додатки під гемблінг від $0.05/інстал(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.