UK

MIRA: оренда мобільних застосунків для арбітражу

MIRA (Mobile Innovative Rental App) – сервіс оренди мобільних додатків, що забезпечує стабільну роботу аппок навіть у періоди штормів. Команда розробляє застосунки під будь-які вертикалі та ГЕО на замовлення, та завжди має в наявності додатки під гемблінг та беттінг.

обкладинка огляду сервіса MIRA

Сервіс створений вихідцями з великих арбітражних команд, тож MIRA надає все необхідне для комфорту арбітражника: підтримку партнерів 24/7, яскраві дизайни без однотипних “Єгиптів” та “вовків” та зручного бота для швидкої роботи з орендованими аппками. Середній час життя мобільного додатку, за заявою власників, складає мінімум місяць.

Бонус для читачів “Палай”! Напиши менеджеру промокод PALAI і отримай -15% на першу оплату. 

З MIRA робота автоматизована так, що вам не треба витрачати багато часу на тести та підключення мобільного застосунку. Все робиться в лічені секунди завдяки роботі ботів та автоматизації процесів. Команда сервісу заздалегідь тестує кожний додаток перед тим, як видати його клієнту. Тож, вам не треба хвилюватися через якість їх роботи — ніяких багів, що можуть вплинути на CR в них немає.

Чи є кастомні пуші?

В MIRA використовують технологію Smart Push. Наразі сервіс з оренди аппок відправляє пуші самостійно, хоча ви можете попросити надіслати той чи інший пуш, якщо для вас це буде потрібним. В процесі розробки знаходиться функціонал для вебмайстра, що дозволить надсилати пуш-повідомлення гравцям власноруч.

Чи є кастомний дизайн під замовлення?

Сервіс мобільних застосунків MIRA готовий розробляти кастомний дизайн під ваші приватні замовлення, просто скажіть про ваші бажання саппорту. Якщо ви не викупаєте застосунок, а берете його в оренду, ви також можете замовити свій дизайн, але треба буде розуміти, що цією аппкою будуть користуватись й інші веби.

Приклади дизайнів, розроблених в MIRA:

приклад дизайну мобільних застосунків MIRA (2)
приклад дизайну мобільних застосунків MIRA

Чи є кастомні відгуки?

На всіх орендованих і приватних мобільних застосунках від MIRA компанія накручує відгуки та високу оцінку. Тож ви можете не хвилюватись за вашу конверсію з кліку в інстал, навіть на щойно виданих додатках. 

Чи можно відстежувати статистику в Adjust або інших трекінгових платформах?

Наразі прямого доступу до статистики для вебмайстра немає, але за запитом ми завжди готові надати всю необхідну аналітику для відстежування. Просто напишіть про це менеджеру.

Чи є втрати трафіку?

Втрати трафіку на додатках – звичайна справа для будь-якого сервісу з оренди мобільних застосунків. Десь втрачається частина при переході між трекером, а щось “відкусила” клоака. Команда MIRA докладає всіх зусиль та використовує всі інструменти, аби максимально знизити відсоток втрат. Тож він не є більшим, ніж в інших сервісах оренди аппок на ринку. 

Доступні ГЕО

В MIRA ви можете взяти мобільні застосунки під будь-які ГЕО, окрім тих, що обмежені Google через вікові обмеження, дизайн чи якісь інші локальні заборони, на які розробник не може вплинути. 

Умови співпраці та платіжні системи

Взяти в оренду мобільні застосунки під гемблінг, беттінг, дейтинг або іншу вертикаль можна за наступними умовами:

Кількість інсталів на тижденьВартість одного інстала
до 8 000$0.09
8 000 – 25 000$0.08
25 000 – 40 000$0.07
від 40 000індивідуальні умови

Команда готова обговорювати персональні умови для партнерів з об’ємами. Чим більше трафіку ви наливатимете, тим нижче вартість буде для вас. 

Оплата здійснюється на Capitalist або криптовалютою. За запитом сервіс готовий розглядати й інші платіжні методи.

Чи є реферальна програма?

Наразі реферальна програма не реалізована, коли вона з’явиться, ми оновимо інформацію в цьому розділі. 

Для читачів “Палай” медіа сервіс надає знижку -15% на першу оплату за промокодом “PALAI”. Просто напишіть його менеджеру. 

Як почати працювати із сервісом

Заповнюйте коротку форму на сайті, або напряму пишіть менеджеру MIRA, після чого вам видають ключ до боту та підключають ваш трекер до трекеру сервісу. Після цього ви зможете обирати додатки, які вам потрібні, та заливати трафік і заробляти

Відгуки проMIRA: оренда мобільних застосунків для арбітражу(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.