UK

TSquad Apps: оренда мобільних аппок від топ команди + бонус

TSquad Apps– сервіс по оренді мобільних застосунків від надійної української медіабаїнгової команди Трафік Сквад. Додатки розроблялись для задоволення потреб внутрішнього баїнгу, тож тестувались на вликих об’ємах трафіку. Закривши потреби власного баїнгу – Traffic Squad вирішили видавати застосунки колегам та знайомим із ринку.

Тож на момент виходу в паблік, сервіс мобільних додатків був протестований не тільки внутрішнім баїнгом, але й іншими великими командами. Всі нюанси відтестовані, весь флоу, починаючи з дизайну та закінчуючи технічною частиною, працюють, як швейцарський годинник.

Сервіс постійно оновлюєтся та апдейтить свої аппки під сучасні реалії заливу трафіку з Facebook. Це допомагає утримувати показники конверсії застосунків на високому рівні не залежно від штормів Facebook.

Особливості сервісу та переваги

Беручи аппки в оренду у TSquad Apps ви отримуєте:

  • низьку вартість встановлення — від $0.05 за інстал
  • можливість переносу аудиторій Facebook
  • швидку інтеграцію (власна протестована CRM), що пришвидшує інтеграцію і прибирає зайву ручну роботу
  • кастомні пуш-сповіщення
  • відкриті всі ГЕО
  • бот технічної підтримки із саппортом 24/7

Сервіс оренди мобільних аппок наразі доступний для заливу тільки гемблінг офферів. Коли додадуться інші вертикалі, ми оновимо інформацію.

Кастомні рішення

Для профітного заливу важливо мати кастомні рішення та доступ до прозорої аналітки. Це допомогає відбудовуватись від конкурентів та тестувати більше креативних стратегій монетизації юзерів, які вже завантажили застосунок.

Чи є кастомні пуші?

В TSquad ви зможете тестувати власні пуші, адаптовані під ваші побажання. Згодом система буде допрацьована і ви зможете самостійно налаштовувати свої аппки.

Чи є кастомний дизайн під замовлення?

Так, є. Команда готова створювати кастомні рішення під ваші побажання. Просто напишіть про це саппорту та отримайте мобільний додаток із дизайном, персоналізованим під ваші побажання. Ізі!

Чи є кастомні відгуки?

Так, є. Якщо бажаєте додати відгуки до аппки із конкретним текстом — ви можете це зробити, так само, відправивши побажання саппорту.

Чи можна відстежувати статистику в Adjust або інших трекінгових платформах?

Статистику всередині мобільного застосунку можно відстежувати за допомогою власної CRM системи. За окремим запитом, можно отримати скріншоти із Appsflyer, але варто зазначити, що цифри можуть не збігатись, бо багато юзерів переходить з діплінка, а не з неймінга.

crm review bot

Чи є втрати трафіку?

Мобільні гемблінг аппки Traffic Squd мають відносно малу втрату трафіку — до 3%. Це стандартний показник у порівнянні з іншими сервісами оренди, тож такий показник не являється чимось надприродним.

Доступні ГЕО

На мобільні застосунки можно заливати з будь-яких ГЕО. Але якщо щось закрито на акаунті (так це можливо), то це буде вказано у боті для прошарки аппок.

Умови співпраці та платіжні системи

Для нових партнерів діє спеціальна пропозиція – $0,05 за інстал на 2 тижні. Далі фіксована вартість $0,07. Для партнерів із великими об’ємами трафіку команда дає індивідуальні умови, аби монетизувати ваш трафік ще вигідніше. За унікальними умовами пишіть у саппорт.

🔥 Для наших читачів, по промокоду Palai – 50$ на баланс для нових партнерів + спеціальна ціна інстала на 2 тижні – 0,05$. Промокод активний до кінця 2022 року.

Реферальна програма TSquad Apps

Наразі відсутня, знаходить в процесі розробки. Щойно вона з’явиться, ми оновимо цей розділ.

Як почати працювати із TSquad Apps

дуже легко варто тільки зайти в Telegram-бот 

Відгуки проTSquad Apps: оренда мобільних аппок від топ команди + бонус(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.