Polymarket платив інфлюенсерам за постановочні «виграші»
Polymarket, за даними розслідування The Wall Street Journal, витратили близько $1,9 млн на кампанію з креаторами, які публікували відео з імітацією успішних ставок. Загалом було проаналізовано 1105 роликів, опублікованих із грудня 2025 по травень 2026 року.
Блогерам надавали фейкові копії інтерфейсу платформи, де вони демонстрували «торгівлю» та нібито прибуткові угоди. У 118 відео автори показували «виграші» майже на $900 000.
При цьому аналіз показав, що якби ці угоди були реальними, вони не принесли б прибутку, а сумарно призвели б до збитків понад $166 000.
Також зазначається, що частина таких публікацій не маркувалася як реклама. Окремо йдеться про те, що кампанія частково могла бути орієнтована на американську аудиторію попри обмеження доступу до платформи, а в матеріалах могли згадуватися способи обходу блокувань через VPN.
У Polymarket заявили, що проведуть внутрішню перевірку рекламних кампаній і переглянуть підхід до співпраці з інфлюенсерами.
Відгуки (0)
Ще немає відгуків!