$210 000 профіту на гемблі в Бразилії через Google Ads
Бразилія вважається одним з топових ГЕО в гемблі — веби багато років зливають трафік, і за цей час з’явилося багато локальних продуктів. Дехто скаржиться, що тримати ROI на високому рівні в BR стає складніше, але наш сьогоднішній кейс це спростовує.
«Пахне смаженим» — рубрика, в якій ми виставляємо сумнівні кейси на публічний розгляд. Читайте і приймайте для себе рішення: ✅ вірити чи ❌ ні.
Період: 04-08.2023
Офер: Blaze
Витрати: $154 765
Дохід: $365 016
ROI: 136%
Особливості зв’язки
Про Бразилію вже багато написано, багато новачків стартують в гемблі саме з цього ГЕО. Конкуренція в аукціоні є, але судячи по видачі спай-сервісів, можна заливатися зі стабільними об’ємами навіть за таких умов.
Автор кейсу зазначає, що на BR його команда заливала більше сотні різних оферів і отримала гарний результат. В даному прикладі робота йшла з брендовим трафіком, а ROI компенсував усі витрати.
Цікаво, що команда працювала з брендовими ключами, хоча багато рекламодавців не приймають такий трафік і можуть заблокувати обліковий запис. Але у них проблем не виникло.
За назвою бренду на той момент Google Keyword Planner показував частотність в районі 1-10 млн, а за точним входженням ключа — 7 млн. Станом на травень 2024, цифри приблизно ті самі, але CPC трохи вищий.
Після серпня 2023 команда зупинила кампанії, тому що конкуренція в моменті сильно виросла і почалося склікування реклами. Далі впав конверт і працювати в мінус ніхто не хотів.
На скріншоті нижче приклад об’яви. В тексті бачимо стандартні фішки: швидка реєстрація, широкий вибір ігр, бонуси для нових гравців. У додаткових лінках є посилання на сторінки, які додають сайту трасту.
Щодо акаунтів, то за весь час роботи використовували десятки профілів, більшість з яких відлетіли. Але деякі давали спенду на $20-50k. Скоріше за все, алгоритми Google тригерилися на брендовий ключ і банили без можливості відновитися.
Брендові зв’язки відливати легше, ніж загальні кеї, але більшість реклів не дозволяють працювати з ключами, за якими вони самі просувають свій продукт. В цьому кейсі автор навіть реєстрував домен з назвою бренда — умови були близькі до еталону.
Середній CPC зафіксувався в районі $0,15, але іноді стрибав до $0,3. В червні-липні ціна за клік почала різко зростати і вебам довелося обирати між продовженням кампанії і стопом.
Однією з головних проблем арбітражник називає постійну чистку ключів. Запуски по брендових кеях тягнуть за собою наслідки у вигляді показів за нерелевантними запитами, а це з’їдає бюджет.
Для пошуку ключів з невеликою конкуренцією веб рекомендує слідкувати за SEOшними сайтами і дивитися, які бренди на них з’являються. Якщо Keyword Planner показує зростання показів на 30% і більше, є сенс протестувати зв’язку.
Результати кампаній
Після 5 місяців активної роботи цифри були не такі гарні, як у фіналі. Команда отримала невеличкий мінус, але за рахунок дольотів ситуація змінилася в інший бік. Тому не варто сходу розраховувати на гарні цифри.
Витрати склали $154 000, а дохід — $365 000. За рахунок дольотів автор кейсу заробив чистими $210 251, ROI 136%. Навіть через 8 місяців після зупинки компанії продовжують залітати депи і є ймовірність, що чистий профіт перетне позначку в $250 000.
Стата показує, що CR не перевищував 4%, а EPC однієї з кампаній склав $0,16. Показово, що ROI другої кампанії — 50%, витягнула інша, де було в 2 рази більше показів. Кількість конверсій 11 279, середня виплата — $33.
Від себе додамо, що робота з брендовими ключами і маскування під продукт в більшості випадків веде до бану і відмови у виплатах. Тому слід заздалегідь чекати умови в описі оферу і домовлятися з менеджером.
Такі кейси викликають сумніви, але вони цілком можуть бути реальними. Новачкам точно є що почерпнути для майбутніх запусків на tier-3 ГЕО. Пропонуємо кожному зробити висновки самостійно.
Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!
Відгуки (0)
Ще немає відгуків!