250 000 лідів з ROI 83% у нутрі за місяць

250 000 лідів з ROI 83% у нутрі за місяць

Останнім часом в комьюніті вирує думка, що «золота епоха» нутри залишилася позаду і зараз складно знайти по-справжньому щасливого байєра. На противагу цьому є багато команд и соло-вебів, що стабільно заливают нутру.

«Пахне смаженим» — рубрика, в якій ми виставляємо сумнівні кейси на публічний розгляд. Читайте і приймайте для себе рішення: ✅ вірити чи ❌ ні.

Особливості воронки

За кейсом стоїть команда байєрів, які начебто відливають великі об’єми трафіку і підходять до побудови воронок нестандартно. Списку оферів і ГЕО немає, але вказано, що заливали Латам: Іспанія, Мексика, Колумбія та інші країни. 

Автори кейсу відзначають, що не йдуть стандартним шляхом «побачив офер — зробив крео — залив трафік — пішов далі». Вони проводять серію A/B-тестів та витрачають багато часу на вивчення потреб цільової аудиторії.

Перед заливом на офер спочатку збирається аналітика на основі опитувань користувачів, далі створюється воронка та тестуються різні схеми продажу продукту. Це дає можливість 100% потрапляння в «біль» ЦА.

Підхід з адаптацією крео зі спай-сервісу команда вважає застарілим. А крео 3×2, міслід новини та відгуки вже давно не працюють. На дистанції 100-200 лідів можна отримати стандартний ROI, але це сумно. 

Підхід до створення крео в кейсі максимально ретельний. Перед масштабуванням проводяться заміри результатів промо, які були створені різними підходами: Google транслейт, AI, ручний переклад і озвучка нейтивами. За день тестується більше 100 креативів. 

Команда робить ставку на «революційні» воронки, яких не буде в спай-сервісах та у інших вебів. За 1,5 роки вони начебто не відлили жодний день в мінус і протестували більше 10 000 варіацій прокладок. 

Статистика и висновки

Скріншот статистики з трекера демонструє чималі цифри — 215 000 конверсій, 68 000 продажів та 31% апрув. Статистика виглядає непогано як для 13 млн унікальних візитів на ленди. 

Максимальна кількість лідів за день — 13 277, при середньому ROI 70-80%. При цьому дешевих конверсій як от з Африки чи Індії в статистиці немає. Автори кейсу зазначають, що більшість вебів женуться за грошима і наливають місліду, а потім їх відключають після перших продажів. Ця стратегія веде в глухий кут.

Кейс виглядає незвично і капа в 250 000 лідів за місяць — щось нереальне для паблік-сторіз. Правда це чи цифри з «Фотошопа» — кожен вирішує сам. Є над чим поміркувати.

0
Підписуйся