Як боротися з помилками списання в Facebook: досвід AdPay

Як боротися з помилками списання в Facebook: досвід AdPay

Залив з Facebook майже завжди ускладнюється численними труднощами: від реджектів до фрізів та банів. Ще одна «хвороба» рекламної мережі — проблеми з платежами. FB може не списувати біл, утримувати одну суму кілька разів та довгий час тримати ліміти на одному рівні. 

Сьогодні обговорюємо одну з найболючіших проблем в Facebook Ads — помилки списання. Розберемо розповсюджені причини разом з представниками AdPay та методи їх вирішення. 

Чому виникають проблеми з платежами

Веби часто скаржаться на Facebook, але соціальна мережа Цукерберга і в 2024 році входить до переліку найпопулярніших сайтів. Дані аналітичних досліджень показують, що FB знаходиться на третьому місці після YouTube та Google.

Щомісячно соцмережу відвідують 3,06 млрд користувачів, а загальний дохід від реклами в 2023 році сягнув позначки в $135 млрд порівняно з $116 млрд в 2022 році. 

Рекламна мережа генерує величезний доход Facebook, але саме з платежами виникає чи не найбільше проблем у вебів. Тому афілейти шукають свіжі фінансові платформи для оплати білів в надії на високі ліміти та мінімізацію помилок.

Конкуренція в афілейт-ніші зараз настільки висока, що більшість вебів використовують приблизно однаковий пул банків, а отримати доступ до ексклюзивних фінансових продуктів складно. Особливо якщо мова йде про соло-арбітражників з малими об’ємами. 

Далі розбираємо основні причини виникнення проблем зі списанням грошей. Більшість з них давно відомі, але іноді вирішити технічні труднощі не вдається і доводиться просто чекати, поки FB почне нормально працювати. 

Заюзані біни

Якщо спитати арбітражника, що він робить щодня, то, скоріше за все відповіді будуть очікуваними: оновлення статки і пошук свіжих бінів. Причому гарні цифри в статистиці часто залежать від вирішення другої задачі. 

Платіжні сервіси можуть надавати у використання вбиті біни, які в’яжуться з проблемами і не дають можливості розраховувати на високий біл. Вихід з такої ситуації — підключення нових банків з приватними бінами.

Приховані комісії

Буває так, що платіжки начебто пропонують вигідні умови роботи, але насправді є приховані комісії. Веб додає картки в Facebook, налаштовує ліміти і чекаю на модерацію, а потім на рахунку не вистачає грошей на списання через неочікувані витрати. 

На жаль, впевнитися у відсутності прихованих комісій можна тільки на практиці. Але також можна робити вибір на користь певного інструмента за допомогою відгуків. Наприклад, про AdPay багато позитивного фідбеку в комьюніті. 

Сервіс постійно рекомендують в чатах

Неспівпадіння платіжних даних

Ще одна проблема — неправильні платіжні дані. Веб додає картку в рекламний кабінет і отримує реджект в момент списання коштів. А якщо неуспішних операцій буде декілька, профіль може потрапити під обмеження. 

У Facebook є щось на кшталт «скорингової системи», де кожен бал може вплинути на фінальне рішення алгоритмів. Часто буває так, що прив’язка 2-3 карток і проблеми з ними перекреслюють надії на успішну кампанію. 

Нестабільна інфраструктура

Зазвичай про технічні роботи на стороні банківських провайдерів попереджають заздалегідь, але може бути так, що проблему веб побачить вже в рекламному кабінеті. Подібні ситуації сильно впливають на стабільність заливу.

Якість побудови інфраструктури відрізняється в залежності від продукту, але якщо не користуватися ноунейм-сервісом, скоріше за все, таких антикейсів не буде. Тому важливо приділити увагу відповідальному вибору платіжного інструменту.

Універсальне рішення від помилок списання

Всі перераховані вище проблеми не актуальні для AdPay. Сервіс пропонує клієнтам топові біни для заливу трафіку в Facebook Ads, Google Ads, TikTok Ads, Apple, Twitter та інших рекламних платформах. А ще зручне рішення для командної роботи з бюджетами на рекламу.

Платіжний сервіс з віртуальними картками підійде для медіабайєрів, маркетингових агенцій, спеціалістів по контекстній та таргетованій рекламі, та будь-кого, хто запускає рекламні кампанії в Google, Facebook, TikTok та інших рекламних майданчиках. Також сервіс AdPay можна використовувати для оплати сервісів та підписок.

Віртуальні картки можна випускати, як по одній, так і масово. Безлімітний випуск віртуальних карток для прив’язки в рекламні кабінети Google, Facebook, TikTok Ads та інших сервісів позбавляє проблеми з постійним пошуком надійного платіжного рішення для роботи з онлайн-рекламою, а необмежена кількість карток на одного користувача дозволяє закрити потребу в платіжці для всіх ваших рекламних кабінетів.

Додаткові переваги AdPay:

  • мінімальне поповнення — $50, найнижче на ринку платіжних систем;
  • система лояльності на комісію на поповнення від 1,1% та безкоштовні картки в залежності від місячного обʼєму поповнень;
  • можливість замовити приватні BINи;
  • трастові BINи максимально знижують ризик виникнення Risk Payments, який часто переслідує неякісні та новостворені малобюджетні платіжні сервіси;
  • у сервісі можна отримати картки країн-емітентів Європи та інших країн світу;
  • карти Adpay в’яжуться до акаунтів будь-яких ГЕО;
  • командний менеджмент забезпечує зручне керування рекламними бюджетами: контроль витрат команди, встановлення лімітів на окремих медіабайерів, швидке розподілення бюджету між співробітниками, автоматичне поповнення балансу.

Віртуальні картки Adpay створені командою з багаторічним досвідом в медіабаїнгу, тож всі процеси продумані для максимально зручного, вигідного та ефективного використання платіжки соло медіабайєрами, таргетологами та командами.

Реєструйтесь в платіжному сервісі Adpay та заливайте трафік, не думаючи про проблеми з привʼязками карток. Також підписуйтесь на Telegram-канал Adpay, щоб не пропускати важливі оновлення.

Читачам Палай медіа AdPay дарує 5 карток безкоштовно. Напишіть промокод “PALAI” менеджеру, щоб забрати свій бонус. 

0
Підписуйся