Залив з чат-ботів ONE BOT. Які інструменти використовувати та які дані аналізувати?

Залив з чат-ботів ONE BOT. Які інструменти використовувати та які дані аналізувати?

Створюючи воронки в чат-боті важливо використовувати на максимум всі інструменти та можливості конструктора, і аналітику в тому числі. Саме аналітика кожного етапу дасть змогу виявляти «вузькі» місця стратегії, оптимізувати їх та покращити показники своїх кампаній.

Якщо ви вже працюєте з воронками, або тільки починаєте, розберемо які інструменти конструктора ONE BOT використовувати, та які дані про користувачів збирати, аналізувати, щоб отримати високі показники. 

Оптимізація Facebook Conversion API з будь-якого етапу воронки

Отже, ви створили воронку у чат-боті та вирішили залучати підписників саме через FB. Тут вам стане у нагоді наша інтеграція з Facebook Conversion API. 

Вона дозволяє автоматично передавати дані про дії користувачів в боті на Facebook, відслідковувати конверсії, отримувати точні звіти про ефективність воронки та використовувати цю інформацію для подальших оптимізацій рекламних кампаній. 


Налаштування блоку FB Conversion API, з метою передачі підписки на бот у FB. Ім’я події «Lead» 

Внутрішня аналітика бота

Окрім інтеграції з Facebook Conversion API ми також забезпечуємо власну внутрішню аналітику на кожному етапі воронки та взаємодії з користувачами. 

Працюючи з воронками під будь-яку вертикаль ви зможете відстежувати такі показники, як:

  • заявки, 
  • нових відвідувачів, 
  • кліки — за обраний період — тиждень, місяць, квартал, рік або навіть у розрізі годин.

Відстеження кліків

Відстеження нових відвідувачів

Крім цього, в ONE BOT доступна аналітика пристроїв, з яких користувачі заходять у бот, тип браузера та операційна система. Ця функція буде корисна для кращого розуміння та аналізу вашої ЦА. 

Поглиблена аналітика

Кожен блок може рахувати кількість натискань на кнопку

Для того, щоб ви могли відстежувати ефективність кожного етапу воронки, всіх блоків та пуш повідомлень, ми створили функцію підрахунку кількості натискань/відправлень. Це дозволяє в реальному часі оцінювати ефективність певних блоків або дій та коригувати стратегію комунікації з користувачами. 

До прикладу, якщо це гемблінг,  на які ігри, акції, бонуси тощо реагують гравці найбільше. Блоки з найменшим ctr ви можете змінювати на ті теми, які найбільше цікавлять аудиторію. 

Якщо це інфобіз — які вебінари, курси, уроки та теми мають найбільший інтерес зі сторони підписників. 

В беттінгу — на які події ставлять гравці та в яких видах спорту, в товарці — які категорії та товари купують найбільше.

Відстеження ctr

Запуск авторозсилок

Створюйте та автоматично запускайте авторозсилки для певних сегментів аудиторії. Ви можете налаштовувати графік розсилок із зазначенням часу затримки (від хвилини до днів), щоб автоматизувати надання інформації, акцій чи бонусів для користувачів.

Авторозсилки підходять як нагадування про себе користувачам, які перестали взаємодіяти з вами, так і для відправки персоналізованих пропозицій для підвищення рівня лояльності ЦА до вашого оферу. 

Створення та відстеження авторозсилок

Основні можливості авторозсилок

  • Налаштування фільтрів для цільової аудиторії (за датою підписки або тегами).
  • Гнучкий вибір сценаріїв із поетапним розсиланням повідомлень.
  • Статистика ефективності розсилок — відстеження відписок та конверсій.

Аналітика розсилок

Сегментація аудиторії

Сегментація дає можливість надсилати повідомлення користувачам в залежності від етапу воронки, на якій вони перебувають.  Наприклад, в гемблінгу “гравець зареєструвався, але не вніс депозит” — це одне повідомлення. 

“Вніс депозит” — іінше. 

В МФО — “підписався на бот” — одне повідомлення, та окрема гілка повідомлення для етапу воронки “підписався на бот та відправив заявку на кредит”. 

В інфобізі це може бути розсилка безкоштовного вебінару тим, хто ще не прийняв рішення оплатити повний курс, для того, щоб перевести цю категорію користувачів на наступний етап воронки — “придбання повноцінного курсу”. 

Створення ланцюжку повідомлень

Спілкування з конкретним користувачем через бот


Чат-бот надає можливість персоналізувати спілкування з користувачами, здійснюючи індивідуальні взаємодії. Це дозволяє підтримувати контакт на кожному етапі воронки та підвищує рівень залученості користувачів.

Може бути корисним у будь-якій вертикалі, особливо в EdTech для забезпечення якісного зворотнього зв’язку та персоналізованої комунікації з підписниками. 

Спілкування з користувачем

Інтеграція з кейтаро та Google таблицями

Платформа підтримує інтеграцію з популярними інструментами, такими як Кейтаро, Google таблиці та інші. Така інтеграція спрощує обробку даних користувачів, автоматизує передавання інформації між системами, а також зберігає та допомагає аналізувати результати взаємодії з ботом в реальному часі. Інтеграція з Кейтаро забезпечує точне відслідковування конверсій, а Google таблиці дозволяють зберігати дані для подальшого аналізу та звітності.

Окрім цього, у платформи ONE BOT повністю відкрите API, тому ми можемо інтегрувати будь-який необхідний вам сервіс. 

Можливі інтеграції

Висновок

Детальна аналітика і тести — основа успішних кампаній. Використовуючи всі можливості конструктора ONE BOT ви можете побудувати якісну воронку на будь-яку вертикаль і отримати стабільну зв’язку з високим конвертом. 

Головне — не нехтувати жодним етапом воронки, дивитись на всі зв’язуючі частини кампаній та вчасно змінювати стратегії, якщо якісь блоки чи пуші перестали працювати. 

Для того, щоб дізнатись більше про ONE BOT переходьте в наш бот. 

0
Підписуйся