UK

Огляд партнерської мережі Affstellar: більше 600 гемблінг оферів в 50+ країнах

Affstellar – CPA-мережа в iGaming вертикалі, що надає доступ більш ніж до 600 оферів в 50+ ГЕО. Має власні мобільні застосунки, саппорт 24/7 та високі ставки.

Географія: Європа, Південна Америка, Азія, Близький Схід
Моделі оплати CPA, RevShare, Hybrid
Кількість оферів: 600+
Платежі: щотижневі
Платіжні системи:
Мінімальний платіж: від $300
Контакти Affstellar:
Олександра | Affiliate team lead
@Alex_affstellar
Анна | Account team lead
@Anna_Sh_affstellar
Соц. мережі Affstellar:
Реєстрація

Affstellar – це iGaming CPA-нетворк від досвідченої команди, що надає доступ до 600+ продуктів. Партнерка побудована на базі in-house медіабаїнгу, тому точно розуміє, що потрібно партнерам. Окрім широкого вибору гемблінг продуктів, афіліати можуть користуватись мобільними застосунками власної розробки.

головна сторінка affstellar

Реєстрація та умови роботи з партнерською програмою Affstellar  

Реєстрація в ПП Affstellar обмеженого типу: вам не потрібно буде прикріпляти скріншоти, що підтверджують попередній досвід роботи, проте активація акаунту відбувається після діалогу з менеджером. 

реєстрація affstellar

В робочі години менеджери, в середньому, відповідають впродовж 1 години. Також підтримка надається і у вихідні дні. Якщо ви зареєструвались та хочете пришвидшити модерацію, напишіть в підтримку. Контакти ви знайдете у верхній частині цієї статті. 

Ніколи не заливав iGaming трафік? Переходь в розділ “Статті” та читай інтерв’ю, корисні мануали по запускам, успішні та провальні кейси, розбори нових джерел трафіку, тощо.

Інструменти та можливості особистого кабінету Affstellar  

Партнерська програма Affstellar працює на базі SSP-платформи Affise. Інтерфейс звиклий для більшості афілейтів та містить увесь необхідний функціонал. 

адмінка affstellar

Серед інструментів, що доступні партнерам:

 • Postback – для відстеження конверсій;
 • Facebook інтегратор – для розшарки в рекламні кабінети FB.

Окрім цього гемблінг партнерка Affstellar має мобільні застосунки власної розробки. Підключити їх можна, написавши особистому менеджеру.

Офери та моделі оплати у Affstellar  

В гемблінг партнерці Affstellarдоступні більше 600 оферів по CPA, RevShare, Hybrid в 50+ країнах. За рахунок того, що партнерка має внутрішній баїнг, партнери отримують більш вигідні умови вже на старті співпраці. 

офери affstellar

Менеджер порадив залитись на наступні продукти:

 • AmunRa
офер affstellar
 • SuperBoss
офер affstellar
 • JohnVegas Casino
офер affstellar

Важливо! Добірка оферів актуальна на момент написання. Для того, щоб отримати актуальні офери під ваш трафік сорс – пишіть менеджеру(-ці).

Переваги партнерки Affstellar  

Плюси працювати з Affstellar:

 • внутрішній медіабаїнг – отримуйте вже протестовані продукти, готові до заливу та з кращими умовами вже на старті;
 • широкий вибір оферів – більше 600 оферів в 50+ країнах, що дозволяє підібрати продукти під будь-які типи трафіку;
 • мобільні застосунки Android/iOS власної розробки завжди в наявності додатки з яскравим дизайном та гарним click2install;
 • вигідні умови для афілейтів всіх рівнів – команда підбере офери та кращі умови для кожного: хоч у вас 5 лідів дейлі, хоч 5000. Великі команди можуть отримати анкапи;
 • гнучкість в роботі з афілейтами – швидкі звірки по трафіку та виплати, офери без KPI та швидкий фідбек від команди, щоб ви могли працювати комфортно;
 • допомога новачкам – команда готова допомогати тим, хто хоче змінити вертикаль або тільки заходить в гемблінг. Якщо у вас є бюджети на тести, в партнерці вам допоможуть дійти до першого профіту.

Як лити трафік на Affstellar: дозволені та заборонені джерела

Партнерська програма Affstellar не приймає мотивований трафік. Всі інші обмеження залежать від рекламодавця та зазначаються в картці кожного окремого оферу. 

джерела трафіку

Реферальна програма та програма лояльності партнерки Affstellar  

Станом на квітень 2024 року ПП Affstellar має реферальну програму, що дозволяє заробляти з другого місяця роботи з рефералом впродовж наступних 3 місяців (тобто з 2 по 5 місяці). Відсоткова сітка:

 • від $5000 – 2%
 • від $10 000 – 2.5%
 • від $20 000 – 3%
 • від $100 000 – 5%

Щоб отримати реферальне посилання, пишіть менеджеру підтримки. 

Як вивести гроші з Affstellar: доступні платіжні методи

Мінімальна сума виплати – $300. Середній холд – 14 днів (може змінюватись, залежно від рекламодавця). За цей період оцінюється якість вашого трафіку.

Гроші можна вивести на:

 • Visa / MasterCard;
 • Crypto.

Наразі це всі платіжні методи, що має партнерська програма. Враховуйте це, якщо ви звикли приймати гроші на якісь інші платіжки. 

Реєструйтесь в Affstellar та перетворюйте азартний трафік на гроші разом з професіоналами! Affstellar – твій зірковий партнер у сфері iGaming!

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проОгляд партнерської мережі Affstellar: більше 600 гемблінг оферів в 50+ країнах(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.