GameHub – українська партнерка, створена медіабаїнговою командою, що розуміється на потребах афілейтів. Надає більше 250 оферів у 100+ країнах світу. Власна смартлінка, дострокові виплати від $50. Готові воронки під TikTok стріми.

Adepti Ads – дейтинг CPA-нетворк, що надає доступ до 600+ оферів у вертикалі дейтингу з worldwide покриттям. Нетворк робить все можливе задля успіху афілейта. Мобільні застосунки, приватні провайдери агентських кабінетів, креативи, пуш-сервіси та інші корисні інструменти для профітної роботи. Виплати щотижня від $100.

Vortex — одна з найкращих партнерок в дейтинг та гемблінг вертикалях, яка гарантує якість, стабільність і позитивний ROI. Великий пул ексклюзивних офферів, мінімальний холд, стабільний кеш-флоу, супорт 24/7. 

Datify.Link – СРА-мережа яка налічує 2 000+ офферів на 100+ ГЕО. Щоденні виплати, власний баїнг та багато бонусів для вебмайстрів: безкоштовні мобільні застосунки, карти для РК, акаунти для заливу за запитом та допомога із креативами.

iMonetizeIt – це мультивертикальна платформа, з унікальною Smartlink та CPA, що дозволяє отримати максимум від вашого трафіку. В наявності є тисячі дейтинг, свіпстейк, нутра, xgames та гемблінг оферів, ексклюзиви від прямих адертайзерів та інхаус продукти.

AdsEmpire – дейтинг CPA-нетворк з ексклюзивними оферами і власним рішенням Smartlink. Більше 1500 оферів в 55+ країнах. Партнерка має кілька міжнародних нагород, що засвідчує її надійність.. Щотижневі виплати.

Наявність in-house оферів
Найвищий CR та EPC на ринку
Високі виплати та різноманітність платіжних систем
Оптимізація лендингів

Cpamatica — перфоманс-маркетинг агенція повного циклу з інтегрованою партнерською мережею. Для партнерів ми надаємо доступ до 1,000+ оферів у Dating, Games, Sweepstakes вертикалях, включаючи in-house та "white labels" оффери для різних ГЕО.

Clickdealer — мультивертикальна партнерська мережа з величезним вибором офферів в таких нішах, як дейтинг, свіпстейки, нутра, мобайл, лідген з орiентацією на бурж ринки. Окрім цього компанія розробляє технологічні рішення для партнерів. Арбітражники могут зливати на дейтинг та гемблінг смартлінку, використовувати in-house конструктор додатків та інші фічі.

Показати більше

Рейтинг партнерських програм від “Палай” медіа

Партнерських CPA-мереж існує багато, декілька тисяч, і їх кількість постійно зростає

Наша команда підготувала топ CPA-мереж, куди увійшли партнерські програми для заробітку із різних вертикалей. Команда редакції “Палай” медіа тримає руку на пульсі та намагається швидко оновлювати рейтинг партнерських програм. Тож якщо ви ще не знаходите в ньому ту, яка вам потрібна, — напишіть нам на [email protected] або у телеграм @palai_sales

Перед ти як починати працювати з вибранною із списку CPA-партнеркою, рекомендуємо ознайомитись з інформацією про ПП,  дослідити соціальні мережі компанії та прочитати відгуки. Пам’ятайте, обираючи партнерку для заливу трафіку, ви обираєте партнера з яким будете заробляти гроші. Тож не нехтуйте базовою перевіркою компаній на безпечність.

Обирайте свою топ СРА-мережу або партнерську програму, та заливайтесь з космічним ROI!