Pablo Partners – партнерська мережа з 150+ оферами у вертикалях CFD, Forex, Chargeback services, Crypto trading у 100+ країнах. Компанія має представництва в Україні та Ізраїлі. Виплати від $100.

CMaffs Network – партнерська мережа, що спеціалізується на роботі з оферами у форекс та крипто вертикалях по CPA та CGR. Команда має більше ніж 15 років досвіду та співпрацює із брокерамибільше ніж в 40 країнах. Виплати від $50 без холду.

JBO marketing – партнерська мережа, яка пропонує більше 100 крипто-оферів на 150+ ГЕО . Нетипові нішеві ГЕО, допомога із запусками рекламних кампаній, фіксовані щотижневі виплати, своя база крео, преленди під запит та інші інструменти для комфортної роботи з трафіком.

CPA BAND – партнерська мережа, що надає доступ до більш ніж 100 оферів по всьому світу. Побудована на базі власного медіабаїнгу, тому розуміє актуальні потреби учасників ринку. Будь-які офери під ваш запит, допомога з технічними питаннями, допомога із запусками новачкам і досвідченим афілейтам.

Moonstar Network – crypto та gambling нетворк, що пропонує вебам повноцінну екосистему та надає готові рішення для заливу: мобільні застосунки, клоакінг, ленди та преленди. Унікальні воронки, ставки вище ринку та консультації внутрішнього баїнгу.

високі виплати
виплати за запитом
in-house офери з високим CR
готові воронки під залив розроблені власним баїнгом

Altairlabs — партнерська мережа, яка надає 30+ офферів в будь-яких гео, окрім США та Ізраїлю. Обробляють всі джерела трафіку, допомагають з креативами та воронками. Мають ексзлюзивні продукти, які видаються після спілкування з менеджером.

Показати більше

Рейтинг партнерських програм від “Палай” медіа

Партнерських CPA-мереж існує багато, декілька тисяч, і їх кількість постійно зростає

Наша команда підготувала топ CPA-мереж, куди увійшли партнерські програми для заробітку із різних вертикалей. Команда редакції “Палай” медіа тримає руку на пульсі та намагається швидко оновлювати рейтинг партнерських програм. Тож якщо ви ще не знаходите в ньому ту, яка вам потрібна, — напишіть нам на [email protected] або у телеграм @palai_sales

Перед ти як починати працювати з вибранною із списку CPA-партнеркою, рекомендуємо ознайомитись з інформацією про ПП,  дослідити соціальні мережі компанії та прочитати відгуки. Пам’ятайте, обираючи партнерку для заливу трафіку, ви обираєте партнера з яким будете заробляти гроші. Тож не нехтуйте базовою перевіркою компаній на безпечність.

Обирайте свою топ СРА-мережу або партнерську програму, та заливайтесь з космічним ROI!