Altairlabs — партнерська мережа, яка надає 30+ офферів в будь-яких гео, окрім США та Ізраїлю. Обробляють всі джерела трафіку, допомагають з креативами та воронками. Мають ексзлюзивні продукти, які видаються після спілкування з менеджером.

Adscobar — це найкайфовіша крипто/форекс партнерка, яка нещодавно вийшла в паблік і вже готова тішити партнерів вигідними умовами з широким вибором гео, високими виплатами, актуальними воронками та досвідченим супортом.

показати більше

Рейтинг партнерських програм від “Палай” медіа

Партнерських CPA-мереж існує багато, декілька тисяч, і їх кількість постійно зростає

Наша команда підготувала топ CPA-мереж, куди увійшли партнерські програми для заробітку із різних вертикалей. Команда редакції “Палай” медіа тримає руку на пульсі та намагається швидко оновлювати рейтинг партнерських програм. Тож якщо ви ще не знаходите в ньому ту, яка вам потрібна, — напишіть нам на admin@palai.media або у телеграм @palai_sales

Перед ти як починати працювати з вибранною із списку CPA-партнеркою, рекомендуємо ознайомитись з інформацією про ПП,  дослідити соціальні мережі компанії та прочитати відгуки. Пам’ятайте, обираючи партнерку для заливу трафіку, ви обираєте партнера з яким будете заробляти гроші. Тож не нехтуйте базовою перевіркою компаній на безпечність.

Обирайте свою топ СРА-мережу або партнерську програму, та заливайтесь з космічним ROI!