UK

Огляд партнерки Altairlabs: ексклюзивні крипто оффери

Altairlabs — партнерська мережа, яка надає 30+ офферів в будь-яких гео, окрім США та Ізраїлю. Обробляють всі джерела трафіку, допомагають з креативами та воронками. Мають ексзлюзивні продукти, які видаються після спілкування з менеджером.

Географія: Весь світ, Європа, Південна Америка, Північна Америка, Африка, Азія, Близький Схід, Далекий Схід, Океанія
Payment models CPA, CPL, RevShare
Кількість пропозицій: 30+
Платежі: За запитом
Payments methods: всі платіжні системи, в тому числі готівка
Мінімальний платіж: від $350 (дорівнює сумі 1 міндепу)
Contact us Altairlabs:
Чеширский Кот
upsnevishlo
Соц. мережі Altairlabs:
Реєстрація

Altairlabs – партнерська CPA-мережа, створена українцями, яка містить більше 30 офферів на крипту. Заливати можно по всьому світу, окрім США та Ізраїлю, а команда готова допомагати із креативами та воронками, надаючи консультації для тих, хто має досвід заливу крипти або інших вертикалей. 

Партнерка приймає будь-який трафік, окрім фроду та мотиву, та пропонує роботу за трьома моделями оплати: CPA, CPL, RevShare. Партнерська програма на крипту пропонує приватні оффери власного виробництва, доступ до яких вони готові відкривати вебмайстрам, які дають об’єми. 

криптопартнерка Altairlabs

Реєстрація та умови роботи з партнеркою Altairlabs

Партнерська мережа Altairlabs працює в приватному режимі, тому не має оформленого сайту. Головна сторінка містить лише форму для логіну. 

вікно реєстрації Altairlabs

Аби потрапити до партнерки, потрібно буде заповнити досить просту форму реєстрації, де вказати ваш нікнейм у Telegram, описати попередній досвід та які гео плануєте заливати, джерело трафіку та його об’єми.

реєстраційна форма Altairlabs


Після цього з вами зв’яжеться менеджер. Доступ до офферів відкривають тільки після короткої співбесіди. Якщо ви даєте великі об’єми криптового трафіку, або заливаєте інші вертикалі, двері для вас будуть відчинені. 

Якщо ви не знаєте, яку вертикаль обрати, або не вмієте працювати з джерелами трафіку, читайте корисні статті, кейси та експертні матеріали на нашому сайті. 

Інструменти та можливості особистого кабінету Altairlabs

Сама платформа, на якій розміщена партнерка, має візуально простий та зрозумілий інтерфейс, який включає: дашборд, статистику по лідам та депозитам, оффери, налаштування постбеків, ставки по гео та загальні налаштування. Загалом, всередині мається все, що необхідно, аби залити трафік на крипту.

Щодо інструментів, то ПП Altairlabs має наступні:

  • API
  • Postback
  • Team-менеджмент (можливість робити різні рівні доступів в ЛК для команд)
  • Facebook інтегратор

Середній час відповіді до 1 години по будням. Також саппорт проконсультує і у вихідні, якщо буде така потреба.

Оффери та моделі оплати у Altairlabs

Станом на грудень 2022 року CPA Network Altairlabs працює за такими моделями оплати: CPA, CPL, RevShare. Для нових користувачів доступні тільки CPA та CPL, але після тестів та узгодження якості трафіку можливе переведення і на модель RevShare. 

Партнерська мережа пропонує як класичні: TeslaX Bitcoin Era, Bitcoin Profit, так і оффери власної розробки, які відливаються в приваті. Ексклюзивні пропозиції оффери палити не готова, але ви можете дізнатись про них в окремому порядку, звернувшись до менеджера

Переваги партнерки Altairlabs

Партнерська програма по крипті Altairlabs заснована арбітражниками, тож вони розуміють потреби вебмайстрів та надають наступні переваги:

  • виробництво креативів на замовлення;
  • приватні консультації для арбітражників, які хочуть перейти в крипту – команда затверджує, що має як мінімум 3 успішні кейси із переходом команд, які вийшли на об’єм від 500 лідів дейлі;
  • партнерка видає готові воронки для заливу;
  • можлива виплата день у день та будь-яким способом;
  • готові адаптувати свій колл-центр під ваш унікальний оффер у приваті.

Також у Altairlabs можуть порадити приватний платіжний сервіс, який вже протестований та працює, або допомогти зробити свій європейський банкінг. 

Акаунти для заливу не надають, але можуть порадити перевірені шопи. Також є можливість розробки мобільних застосунків під залив, якщо ви вмієте з ними працювати. 

Як лити трафік на Altairlabs: дозволені та заборонені джерела

Партнерська програма по крипті Altairlabs приймає всі джерела трафіку, навіть email-спам. Обмеження розповсюджуються тільки на фрод та мотивований трафік. 

Реферальна програма та програма лояльності партнерки Altairlabs

Станом на грудень 2022 року в Altairlabs пропонує реферальну програму за допомогою якої ви можете отримувати 1% від виплати вейбмайстрам. За подробицями підключення, звертайтесь до менеджера.  

Як вивести гроші з Altairlabs: доступні платіжні методи

Мінімальна виплата – $350. Саме таку суму складає наразі найменший депозит. Тож, щоб вивести гроші потрібно лише налити мінімум 1 конверсію. 

Партнерська програма Altairlabs виплачує гроші будь-яким зручним способом. Для цього потрібно просто звернутись до менеджера та узгодити зручну платіжну систему.

Реєструйтесь в Altairlabs, тестуйте ексклюзивні оффери та заливайтесь в плюс.

Відгуки проОгляд партнерки Altairlabs: ексклюзивні крипто оффери(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.