UK

Огляд партнерської програми SalesDoubler: 300+  оферів в 20+ країнах

SalesDoubler – український CPA-нетворк, що з 2012 року допомагає заробляти афілейтам у білих вертикалях. Конструктор вітрин, SMS Sender, API та інші інструменти. Виплати у 8 валютах за зручним графіком.

Географія: Європа, Південна Америка, Північна Америка, Азія, Океанія
Моделі оплати CPA, CPS, CPI, RevShare, Hybrid
Кількість оферів: 300+
Платежі: щотижня, за запитом
Платіжні системи: Visa, MasterCard, Wire, PayPal, Webmoney
Мінімальний платіж: $100
Контакти SalesDoubler:
Sales Doubler
@sdcat_bot
Соц. мережі SalesDoubler:
Реєстрація

SalesDoubler – українська CPA-мережа, що агрегує більше 300 партнерських програм у вертикалях E-commerce, Finance, Crypto, EdTech, Travel, Online Services. Компанія працює з 2012 року і є однією з перших, хто почав розвивати ринок партнерського маркетингу в Україні.

Афілейти можуть заливати на продукти від прямих рекламодавців в Латинській Америці, Азії, Європі, Африці, Північній та Південній Америці. Партнерка надає інструменти для роботи з фінансовими оферами, забезпечує креативами під всі вертикалі та надає оперативну підтримку. 

головна сторінка Salesdoubler

Реєстрація та умови роботи з партнеркою SalesDoubler 

ПП SalesDoubler для реєстрації не потребує підтвердження статистики заливів чи співбесід із менеджерами. Для авторизації потрібно ввести свій номер телефону і підтвердити його кодом із SMS. Після чого ввести короткі дані про себе і ви одразу отримуєте доступ до особистого кабінету. 

реєстрація в Salesdoubler

Хоч модерація і не потрібна, але все ж перед заливом трафіку рекомендуємо проконсультуватись з менеджером, який допоможе підібрати оптимальний офер під ваш тип трафіку та може допомогти з креативами та профітним використанням інструментів, які надає CPA-мережа.

Зазвичай відповідь в робочі години складає до 15 хвилин, також менеджери на зв’язку і у вихідні, але час відповіді може бути довшим в неробочий час.

Маєте мало досвіду в роботі з affiliate-маркетингом? Переходьте в розділ “Статті” і читайте більше корисних матеріалів про трафік: кейси, інструменти, мануали по роботі з різними джерелами трафіку та інші статті, які допоможуть примножити ваш профіт. 

Інструменти та можливості особистого кабінету SalesDoubler 

CPA-мережа SalesDoubler побудована на самописній платформі. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий та містить всю необхідну інформацію про партнерки, зручну статистику по оферам на графіках та в таблицях.

Афілейтам доступний досить обширний список інструментів: 

 • API та Postback;
 • конструктор UTM;
 • парковка доменів;
 • Facebook інтегратор;
 • SMS Sender;
 • конструктор вітрин;
 • інтеграції з Google Analytics;
 • списки мінус слів для PPC реклами.
офери Salesdoubler

Хочемо відзначити, що таку кількість інструментів ви знайдете не в кожній партнерці або CPA-мережі, але вони значно полегшують життя афілейта.

Офери та моделі оплати у SalesDoubler 

В партнерці SalesDoubler ви знайдете більше 300 оферів у вертикалях: E-commerce, Finance, Crypto, EdTech, Travel, Online Services. Заливати трафік можна за моделями CPA, CPL, CPS, CPI, RevShare та Hybrid, залежно від офера.

В ПП ви знайдете виключно білі офери, в тому числі у вертикалі криптовалют. В кожній картці офера детально описані умови роботи, а також хочемо відзначити зручні візуальні графіки ECPC/CR прямо в загальному каталозі продуктів. Також, якщо вам не вистачає якихось оферів, ви теж можете попросити SD підключити тих чи інших рекламодавців.

офери Salesdoubler

Важливо! Не нехтуйте консультаціями менеджера. Саме він(-она) допоможе підібрати вам найбільш актуальний офер під ваше джерело трафіку, узгодити вільні капи та зробити так, що ви отримали виплату вчасно і в повному обсязі.

Переваги партнерки SalesDoubler 

Плюс заливу трафіку в партнерку SalesDoubler:

 • стабільно працюють з 2012 року – компанія однією з перших зайшла на український ринок і продовжує його розвивати вже впродовж 12 років;
 • широкий вибір білих оферів – безліч різних пропозицій від прямих рекламодавців абсолютно білих партнерських програм, включно із крипто-оферами;
 • власна трекінг платформа – швидка робота завдяки самописній SSP-платформі та широкому набору інструментів;
 • велика експертиза в роботі з фінансовою вертикаллю – компанія співпрацює з лендерами та банками, як в Україні, так і на міжнародних ринках: MX, CO, ES, PL, RO, MD, DE, KZ, AZ, VN, LK, IN, PH і т. д.;
 • регулярні промо-акції для вебмайстрів – заробляйте більше не докладаючи більше зусиль зі спеціальними пропозиціями та акціями.

Як лити трафік на SalesDoubler: дозволені та заборонені джерела

Партнерська програма по SalesDoubler не приймає мотивований, схемний та фродовий трафік. Всі інші обмеження по джерелам трафіку залежать від оферу і умов прямого рекламодавця, їх ви знайдете в картці кожного окремого продукту. 

джерела трафіку Salesdoubler

Реферальна програма та програма лояльності партнерки SalesDoubler 

Станом на січень 2024 року ПП SalesDoubler має реферальну програму з наступними умовами:

 1. 5% від прибутку реферала – за перший рік від моменту реєстрації;
 2. 2% від прибутку реферала – за другий та наступні роки.

Реферальне посилання можна взяти в особистому кабінеті без потреби додаткового узгодження із менеджером.

Як вивести гроші з SalesDoubler: доступні платіжні методи

Мінімальна сума виплати залежить від валюти:  3000 UAH, 100 USD, 80 EUR, 42000 KZT, 100 USDT, 2000 MXN, 100 CAD, 85 GBP. Регулярність виплат залежить від обраного продукту. 

Виплати можна отримати на:

 • Visa / MasterCard;
 • Wire Transfer;
 • Crypto;
 • Capitalist;
 • PayPal;
 • Payoneer.

Якщо ви не знаходите зручний для вас спосіб оплати – зверніться до менеджера. Команда готова шукати альтернативні способи оплати в індивідуальному порядку. 

Реєструйтесь в SalesDoublerта монетизуйте трафік з надійними партнерами!

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проОгляд партнерської програми SalesDoubler: 300+  оферів в 20+ країнах(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.