Storm Digital – українська CPA-мережа, що налічує більше 360 оферів від прямих рекламодавців в 50+ країнах: UA, USA, EU, LATAM. Мають in-house продукт – Є-Гроші – МФО, що входить в ТОП-10 України. Безкоштовні мобільні застосунки для заливу трафіку. Виплати від $100.

CPA BAND – партнерська мережа, що надає доступ до більш ніж 100 оферів по всьому світу. Побудована на базі власного медіабаїнгу, тому розуміє актуальні потреби учасників ринку. Будь-які офери під ваш запит, допомога з технічними питаннями, допомога із запусками новачкам і досвідченим афілейтам.

Datify.Link – СРА-мережа яка налічує 2 000+ офферів на 100+ ГЕО. Щоденні виплати, власний баїнг та багато бонусів для вебмайстрів: безкоштовні мобільні застосунки, карти для РК, акаунти для заливу за запитом та допомога із креативами.

PDL-Profit – CPA-мережа з 250+ payday loan та фінансовими оферами. Індивідуальні умови, холд 0 днів, +5% до виплат на перший місяць, велкам бонуси та багато іншого. Надають готові конструктори вітрин та 4000 SMS для дожиму трафіку.

Відсутність холду, виводь баланс щоденно від 50$
Все для збільшення EPC та CR: Smartlink, конструктор вітрин, API, чат-бот та інші
Можливість покрити комісію за вивід бонусами
Великий вибір платіжних систем: ТОВ/ФОП 🇺🇦, карта 🇺🇦 банку, USDT, PayPal, Payoneer та інші
Показати більше

Рейтинг партнерських програм від “Палай” медіа

Партнерських CPA-мереж існує багато, декілька тисяч, і їх кількість постійно зростає

Наша команда підготувала топ CPA-мереж, куди увійшли партнерські програми для заробітку із різних вертикалей. Команда редакції “Палай” медіа тримає руку на пульсі та намагається швидко оновлювати рейтинг партнерських програм. Тож якщо ви ще не знаходите в ньому ту, яка вам потрібна, — напишіть нам на [email protected] або у телеграм @palai_sales

Перед ти як починати працювати з вибранною із списку CPA-партнеркою, рекомендуємо ознайомитись з інформацією про ПП,  дослідити соціальні мережі компанії та прочитати відгуки. Пам’ятайте, обираючи партнерку для заливу трафіку, ви обираєте партнера з яким будете заробляти гроші. Тож не нехтуйте базовою перевіркою компаній на безпечність.

Обирайте свою топ СРА-мережу або партнерську програму, та заливайтесь з космічним ROI!