EDU-PROFIT – партнерська програма, що з 2010 року допомагає партнерам заробляти на essay оферах в USA, CA, UK, SA, CN. До 70% за перше замовлення та до 30% – за повторні. Середня кількість замовлень на одного клієнта: 7-9 шт. Виплати від $30 за запитом.

EssayPro.Money – партнерська програма в ніші Essay, що довзоляє заробляти на англомовних студентах в USA, CA, AU, NZ, UK, AE, SA. Більше 10 інхаус оферів з виплатою за перше замовлення 60% та 20% за повторні замовлення лайфтайм (в середньому 3 роки). Щотижневі виплати від $50.

Показати більше

Рейтинг партнерських програм від “Палай” медіа

Партнерських CPA-мереж існує багато, декілька тисяч, і їх кількість постійно зростає

Наша команда підготувала топ CPA-мереж, куди увійшли партнерські програми для заробітку із різних вертикалей. Команда редакції “Палай” медіа тримає руку на пульсі та намагається швидко оновлювати рейтинг партнерських програм. Тож якщо ви ще не знаходите в ньому ту, яка вам потрібна, — напишіть нам на [email protected] або у телеграм @palai_sales

Перед ти як починати працювати з вибранною із списку CPA-партнеркою, рекомендуємо ознайомитись з інформацією про ПП,  дослідити соціальні мережі компанії та прочитати відгуки. Пам’ятайте, обираючи партнерку для заливу трафіку, ви обираєте партнера з яким будете заробляти гроші. Тож не нехтуйте базовою перевіркою компаній на безпечність.

Обирайте свою топ СРА-мережу або партнерську програму, та заливайтесь з космічним ROI!