UK

Огляд партнерської програми EDU-PROFIT: флагманські essay-офери для монетизації студентського трафіку

EDU-PROFIT – партнерська програма, що з 2010 року допомагає партнерам заробляти на essay оферах в USA, CA, UK, SA, CN. До 70% за перше замовлення та до 30% – за повторні. Середня кількість замовлень на одного клієнта: 7-9 шт. Виплати від $30 за запитом.

Географія: Європа, Північна Америка, Азія, Близький Схід
Моделі оплати CPA, RevShare
Кількість оферів: 4 in-house офери
Платежі: за запитом
Платіжні системи: Crypto, PayPal, WebMoney, Payoneer, Privat24, ФОП
Мінімальний платіж: від $30
Контакти EDU-PROFIT:
Serhii / Support
@eduprofit_support
Соц. мережі EDU-PROFIT:
Реєстрація

EDU-PROFIT – партнерська програма у вертикалі Essay, що з 2010 року допомагає партнерам заробляти на роботах для студентів в Tier-1 країнах. Партнерка має 4 ексклюзивні продукти, що покривають США, Велику Британію, Канаду, Саудівську Аравію та Китай. 

Партнерка виплачує до 70% по RevShare за перше замовлення, та до 30% – за наступні. Згідно заяв представників партнерської програми, середня конверсія складає 10.2%, а сама партнерська програма гарантує повторні замовлення клієнта, середня кількість яких складає від 7 до 9 оплат.

головна сторінка edu-profit

Окрім моделі RevShare, ПП EDU-PROFIT пропонує залитись по CPA з фіксованою виплатою $90 за замовлення. Нетворк не має обмежень по джерелам трафіку, тож можна обирати модель оплати залежно від свого трафік сорсу і заробляти на абсолютно білих оферах. 

Реєстрація та умови роботи з партнеркою EDU-PROFIT

Партнерка EDU-PROFIT має відкриту форму реєстрації – для того, щоб потрапити в особистий кабінет, не потрібно надавати скріншоти з підтвердженням досвіду або проходити співбесіду з менеджером. 

Форма реєстрації досить звикла, а сам процес заповнення займе не більше 2 хвилин. 

форма реєстрації edu-profit

Ніколи не працював з Essay вертикаллю? Переходь в розділ “Статті” та читай більше про монетизацію студентського трафіку. Там ти знайдеш корисні статті, інтерв’ю та мануали по роботі з цією вертикаллю.

Для активації акаунту потрібно буде підтвердити свою електронну пошту, перейшовши за посиланням у листі. 

Менеджери відповідають досить швидко, в середньому – до 15 хвилин. Перед заливом трафіку рекомендуємо проконсультуватись із саппортом, щоб визначити найбільш релевантні офери під ваше джерело трафіку. 

Інструменти та можливості особистого кабінету EDU-PROFIT

Essay партнерка EDU-PROFIT має досить зручну SSP-платформу з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та всім необхідним для заробітку на студентському трафіку. 

Окремо хочемо відзначити розділ Dashboard, де видно не тільки вашу статистику, але й дані по сезонності та святам в країні, на яку ви заливаєте трафік.  

статистика в edu-profit

Статистику по своєму трафіку дуже зручно аналізувати в розділі “Стата”, де можна зробити розбивку по ГЕО, сайтам та sub_id, а також візуально оцінити статистику на графіку або ж у таблиці. Окрім цього, можна експортувати дані в CSV, якщо ви ведете звітність або користуєтесь якоюсь більш поглибленою аналітикою.

статистика в edu-profit

Партнерська програма EDU-PROFIT надає багато інструментів, полегшуючих роботу з трафіком. Серед них

 • Postback;
 • Парковка доменів;
 • Конструктор SUB_ID;
 • WordPress теми для швидкого створення ваших сайтів;
 • Надають окремі елементи оферу: калькулятор, форма замовлення, Affiliate Link Protector, тощо.

Також всім партнерам доступні лендинги та промо-матеріали, які можна знайти в розділі “Промо”. Окремо виділимо розділ “Корисні підказки”, в якому досить детально приведена аналітика по ніші, що полегшує розуміння по аудиторії і допомагає більш точно налаштувати кампанії.

допоміжні матеріали в edu-profit

Офери та моделі оплати у EDU-PROFIT

Партнерка EDU-PROFIT працює за двома моделями оплати:

 • CPA – до $90 за замовлення;
 • RevShare – до 70% за перше замовлення, та до 30% за наступні.

Середня конверсія, згідно статистики партнерки, складає 10.2%. А кількість повторних замовлень на одного клієнта – 7-9 оплат.

Партнерська програма в Essay вертикалі має 4 офери:

 • PaperHelp.org – найперший офер, запущений партнеркою ще у 2008 році. Флагманський продукт займає лідируючі позиції на ринку і користується великою популярністю серед студентів в цільових ГЕО. Сервіс пропонує студентам будь-які послуги по написанню студентських робіт від $12/сторінка. В продукті продумана програма лояльності, мотивуюча робити повторні замовлення. Дві локалізації сайту: китайська (CN) та арабська (AR);
PaperHelp.org
 • EssayWriter.pro – один з продуктів, що пропонує послуги по написанню робіт для школярів вищої школи та студентів. Ціни стартують від $6 за сторінку і залежать від терміновості. Продукт має одні з найнижчих цін на ринку і чудово підходить для РРС-спеціалістів;
EssayWriter.pro
 • Studdit.com – новий продукт, в якому продумано все: від UX-дизайну, до відео-відгуків і зручної адаптивної версії сайту. Форма замовлення містить блоки апсейлу, що підвищує кількість повторних замовлень;
Studdit.com
 • MyAdmissionsEssay.com – сервіс для студентів, пропонуючий ціни трохи нижче ринку. Вартість робіт стартує від $11 за сторінку. Завдяки зниженій ціні продукт має вищий CR в замовлення, а програма лояльності мотивує робити їх повторно;
MyAdmissionsEssay.com

Важливо! Перед запуском трафіку рекомендуємо звернутись до менеджера, щоб дізнатись про можливі особливості роботи з оферами та уникнути непорозумінь в майбутньому.

Переваги партнерки EDU-PROFIT

Переваги партнерської мережі EDU-PROFIT:

 • високі виплати за перше замовлення відносно конкурентів;
 • високий середній чек, показник конверсії в 10,2% та кількість повторних замовлень (7-9 шт.);
 • виплати проводяться в день запиту;
 • ексклюзивні продукти, деякі з яких вже більше 10 років на ринку та мають стабільний та сильний бренд;
 • відсутність обмежень за типами трафіку;
 • зручний особистий кабінет та наявність всіх необхідних інструментів, включно із промо-матеріалами.
 • доступні Tier-1 ГЕО по всьому світу: Північна Америка, Азія та Арабські країни..

Також відомо, що партнерка готує оновлення своїх продуктів на момент написання огляду. Тож за появлення нової інформації, ми оновимо цю сторінку. 

Як лити трафік на EDU-PROFIT: дозволені та заборонені джерела

Essay партнерка не має обмежень по джерелам трафіку. Виплати здійснюються за клієнтів, приведених з будь-яких джерел. 

Реферальна програма та програма лояльності партнерки EDU-PROFIT

Станом на вересень 2023 ПП EDU-PROFIT має реферальну програму, що дозволяє заробляти 5% від прибутку залученого партнера лайфтайм. Посилання можна взяти в особистому кабінеті без додаткових узгоджень.

Як вивести гроші з EDU-PROFIT: доступні платіжні методи

Мінімальна сума, яку можна вивести – $30. Виплати здійснюються за запитом, а гроші надсилають одразу в день, коли ви залишили заявку на виведення коштів.

Доступні платіжні методи:

 • Crypto;
 • PayPal;
 • WebMoney;
 • Payoneer;
 • Privat24;
 • ФОП (Україна).

Якщо ви не знайшли зручного платіжного рішення, в ПП EDU-PROFIT готові шукати індивідуальні рішення для виведення коштів. Просто запитайте про це у менеджера.
Реєструйтесь в EDU-PROFIT та монетизуйте студентський трафік на флагманських оферах в Essay ніші!

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проОгляд партнерської програми EDU-PROFIT: флагманські essay-офери для монетизації студентського трафіку(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.