UK

Огляд партнерської мережі Grantoro: 3000+ оферів на дейтинг, свіпстейки, астрологію, лідген та Home Improvement

Grantoro – CPA-нетворк, що надає доступ до більш ніж 3000 продуктів з worldwide покриттям. Команда має більше 15 років досвіду в affiliate-маркетингу та надає офери від прямих рекламодавців в 100+ ГЕО.

Географія: Весь світ, Україна, Європа, Південна Америка, Північна Америка, Африка, Азія, Близький Схід, Далекий Схід, Океанія
Payment models CPA, CPL, CPS, RevShare, SOI, DOI
Кількість пропозицій: 3000+
Платежі: щомісяця
Payments methods: Wire Transfer, Paxum, Crypto, PayPal
Мінімальний платіж: від $100
Contact us Grantoro:
Viktoriia | Welcome Manager
@Viktoriia_Gtoro
Соц. мережі Grantoro:
Реєстрація

Grantoro – це CPA-нетворк, що налічує більше 3000 продуктів від прямих рекламодавців у 100+ країнах. Серед ТОП ГЕО: США, Італія, Польща, Франція, Tier- 1 англомовна East EU, також є офери на ASIA та LATAM. Тут ви знайдете офери на Dating, Sweepstakes, Home Improvement , Leadgen та Astro вертикалі. 

головна сторінка партнерки Grantoro

Реєстрація та умови роботи з партнерською програмою Grantoro  

Зареєструватись в ПП Grantoro закритого типу: заповнити форму, звісно, може кожен афіліат, але апрув доступів відбувається лише після співбесіди з менеджером та надання скрінів, що підтверджують статистику. 

Сама форма досить велика і потребує персональну інформацію, таку як адреса, дані компанії або фізособи та інші розширені дані. Проте на заповнення форми піде не більше 2 хвилин. 

реєстрація в Grantoro

В середньому відповідь менеджерів в робочі години –  до 15 хвилин. Також підтримка надається і у вихідні дні.  Для нових реєстрацій заявки можуть розглядатись довше. Щоб прискорити процес – пишіть менеджеру за контактами у картці огляду. 

Недостатньо досвіду в арбітражі трафіку? Переходь в розділ “Статті”, там ти знайдеш корисні матеріали, мануали по роботі з трафіком, інтерв’ю з експертами та інші корисні матеріали. 

Інструменти та можливості особистого кабінету Grantoro  

Партнерська програма Grantoro працює на базі SSP-платформи Affise та має звичний для більшості афіліатів інтерфейс. Серед інструментів, що доступні партнерам:

 • Postback для відстеження конверсій;
 • власна дейтинг Smartlink, що дозволяє ефективно монетизувати міксований трафік.

Окрім цього партнерка Grantoro надає можливість замовити розробку креативів під ключ. А згодом, із запуском власної трекінгової платформи, буде доступна кастомізація пушів. 

Офери та моделі оплати у Grantoro  

В партнерці Grantoro афіліати можуть залити трафік на більш ніж 3000 оферів від прямих рекламодавців в 100+ країнах. Працювати можна по CPL (SOI & DOI) , CPA, CPS, RevShare. 

офери в Grantoro

CPA-мережа має власний медіабаїнг, що дозволяє отримувати кращі умови від рекламодавців вже на старті співпраці, а також тестувати нові продукти перед тим, як віддати їх для заливу афіліатам. 

Менеджер порадив залитись на наступні продукти:

 • 2619 Toplocalsingles CPL US [DOI] $4.65 
toplocalsingles офер в Grantoro
 • 2596 Fickmeister CPL DOI DE AT CH €4.00 desktop, mob €3.15
CPA network Grantoro
 • Adult dating smartlink
смартлінк партнерки Grantoro
 • 2787 Dyson V15 CC submit US €20
офер в партнерці Grantoro

Важливо! Звертаємо увагу, що офери актуальні на момент написання матеріалу. Щоб отримати актуальні пропозиції під ваш тип трафіку – звертайтесь до менеджера(-ки).

Переваги партнерки Grantoro  

Плюси працювати з Grantoro:

 • велика кількість продуктів від прямих рекламодавців по всьому світу;
 • високі показники EPC та CR згідно звітам та публічній інформації від партнерки;
 • наявність власного медіабаїнгу дозволяє перевіряти всі продукти та якість та отримувати кращі пропозиції від рекламодавців вже на старті;
 • спецпропозиції для афіліатів. Для партнерів надається система знижок на популярні сервіси для роботи з трафіком. 

Як лити трафік на Grantoro: дозволені та заборонені джерела

Партнерська програма Grantoro не приймає мотивований трафік. А такі трафік сорси, як SMS, Email та POP трафік – тільки після апруву із менеджером. Інші обмеження залежать від рекламодавця і зазначаються в картці кожного окремого офера.

джерела трафіку Grantoro

Реферальна програма та програма лояльності партнерки Grantoro  

Станом на березень 2024 року ПП Grantoro має реферальну програму. Ви можете заробляти 1% від прибутку запрошеного афіліата впродовж 6 місяців. Реферальне посилання можна взяти в особистому кабінеті без додаткового узгодження із менеджером. 

Як вивести гроші з Grantoro: доступні платіжні методи

Мінімальна сума виплати – $100. Виплати проводяться щотижнево, кожні 2 тижні або щомісячно, залежно від об’ємів і якості трафіку. Для перевірених партнерів – найкоротший період по виплатам. Більш детально дізнавайтесь у менеджера. 

Гроші можна вивести на:

 • Wire Transfer;
 • Paxum;
 • Crypto;
 • PayPal.

За запитом менеджери готові розглянути інші платіжні способи. Якщо ви не знайшли зручний спосіб оплати – зверніться до менеджера(-ки). 

Реєструйтесь в Grantoro та монетизуйте дейтинг, лідген, астро, свіпстейк та хоум імпрувмент трафік з професіоналами!

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проОгляд партнерської мережі Grantoro: 3000+ оферів на дейтинг, свіпстейки, астрологію, лідген та Home Improvement(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.