UK

Огляд партнерської програми CpaCrew: гемблінг та бетінг офери в 50+ країнах

CpaCrew – партнерська програма з 300+ гемблінг та бетінг оферами, що побудована на базі власного медіабаїнгу. Більше 50 ГЕО, безкоштовні мобільні застосунки та щотижневі виплати. Досвідчена команда, що готова допомогти з будь-якими питаннями по запускам.

Географія: Весь світ, Європа, Південна Америка, Північна Америка, Африка, Азія, Близький Схід, Далекий Схід, Океанія
Моделі оплати CPA, CPL
Кількість оферів: 300+
Платежі: щомісяця
Платіжні системи: Visa / MasterCard, USDT.
Мінімальний платіж: від $50
Контакти CpaCrew:
CPACrew Support
@cpacrew_team
Liza Head of Affiliate & BizDev
@Liza_CPACrew
Соц. мережі CpaCrew:
Реєстрація

CpaCrew – CPA-нетворк з оферами у Gambling та Betting вертикалях. Партнерка пропонує для афілейтів більше 300 оферів в більш ніж 50 ГЕО. Партнерська програма побудована на базі власного медіабаїнгу, що дозволяє отримувати від рекламодавців більш вигідні умови для афілейтів. 

CPA Network CpaCrew працює за моделями оплати CPA, CPL. Партнерка надає афілейтам безкоштовні мобільні застосунки та можливість купувати Facebook акаунти у внутрішньому магазині.

Реєстрація та умови роботи з партнеркою CpaCrew 

Реєстрація в ПП CpaCrew не потребує надання скріншотів підтверджуючих статистику попередніх заливів. На етапі реєстрації ви заповнюєте мінімальні дані: прізвище та ім’я, електронну пошту, пароль, контакти, країна. 

Акаунт активують тільки після співбесіди з менеджером. Швидкість відповіді в будні складає до 1 години, також менеджери відповідають у вихідні. Це дозволяє відсіювати фродерів та давати більш вигідні умови для досвідчених афілейтів.

Якщо у вас немає досвіду заливу гемблінгу або беттінгу, переходьте в розділ “Статті” та читайте експертні статті, інтерв’ю та мануали. Це допоможе вам детальніше дізнатись про нішу та залити перші рекламні кампанії.

Інструменти та можливості особистого кабінету CpaCrew 

Гемблінг та бетінг CPA-мережа CpaCrew побудована на базі Scaleo та має звичний для багатьох афілейтів інтерфейс. SSP-платформа має зручні дашборди для відстежування статистики, а серед технічних інструментів доступні API і Postback.

Офери та моделі оплати у CpaCrew 

В партнерці CpaCrew можна обрати офери CPA, CPL, SOI, DOI. Моделі оплати залежать від рекламодавця і їх можна знайти в картці офера. 

Менеджер порекомендував наступні офери до заливу:

Гемблінг партнерка має ексклюзивні офери на Туреччину, Бразилію, Корею та ряд інших ГЕО. Також команда готова завести будь-який офер під ваш запит. Просто зверніться з цим до особистого менеджера.

Важливо! Всі офери актуальні на момент написання матеріалу. Щоб отримати актуальні та свіжі пропозиції –  пишіть менеджеру CpaCrew.

Переваги партнерки CpaCrew 

Сильні сторони CPA-мережі CpaCrew :

  • зручна SSP-платформа – Scaleo знайома багатьом афілейтам, зручний інтерфейс та всі необхідні інструменти;
  • безкоштовні мобільні застосунки – всі партнери можуть отримати їх менеджера;
  • внутрішній магазин Facebook акаунтів – ви можете придбати якісні фарми прямо через менеджера;
  • наявність власного медіабаїнгу – дає можливість отримувати більш вигідні умови для партнерів вже на старті співпраці. Також баїнг консультує афілейтів за потреби, можна обмінятись досвідом.

Як лити трафік на CpaCrew : дозволені та заборонені джерела

CPA-нетворк CpaCrew не приймає лише фрод та мотивований трафік. Під всі інші джерела трафіку менеджер підбере вам офер, просто запитайте. В картці кожного оферу можна знайти дозволені і заборонені джерела трафіку, обмеження на які встановлюють самі рекламодавці.

Реферальна програма та програма лояльності партнерки CpaCrew 

Станом на жовтень 2023 ПП CpaCrew має реферальну програму. Ви можете заробляти 3% від залучених афілейтів. Реферальне посилання можна взяти в особистому кабінеті без узгодження з менеджером. 

Постійні програми лояльності поки не реалізовані, ми оновимо інформацію в цьому розділі, щойно щось зміниться.

Як вивести гроші з CpaCrew: доступні платіжні методи

Мінімальна сума, яку можна вивести – $50. Вивести гроші можна одним із наступних способів:

  • Visa / MasterCard;
  • USDT.

Наразі це всі доступні методи оплати. Коли партнерка додасть інші способи, ми оновимо інформацію в цьому розділі. Якщо вас цікавлять інші методи оплати, запитайте про них у менеджера

Реєструйтесь в CpaCrewта заробляйте на гемблінг та бетінг трафіку worldwide!

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проОгляд партнерської програми CpaCrew: гемблінг та бетінг офери в 50+ країнах(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.