UK

Огляд партнерської програми GameHub: більше 250 оферів на гемблінг та дейтинг

GameHub – українська партнерка, створена медіабаїнговою командою, що розуміється на потребах афілейтів. Надає більше 250 оферів у 100+ країнах світу. Власна смартлінка, дострокові виплати від $50. Готові воронки під TikTok стріми.

Географія: Європа, Південна Америка, Північна Америка, Азія, Океанія
Моделі оплати CPA, CPL, RevShare, SOI, DOI
Кількість оферів: 250+
Платежі: щотижня, за запитом
Платіжні системи: Crypto
Мінімальний платіж: від $50
Контакти GameHub:
Андрій | Head of Affiliate
@andriy_gamehub
Олександр
@palpatine2
Роман | Dating
@roma_gamehub
Соц. мережі GameHub:
Реєстрація

GameHub – українська CPA-мережа, що надає доступ до більш ніж 250 оферів в iGaming та Dating вертикалях. Партнерка побудована на базі медіабаїнгової команди, тож повністю розуміє потреби афілейтів і надає все необхідне для заливу трафіку. 

По промокоду PALAI забирайте +$50 до першої виплати при заливі на дейтинг офери. Пишіть його менеджеру. 

gamehub

Гемблінг та дейтинг партнерська програма працює, як із досвідченими медіабайєрами, так і з новачками. Виключенням є лише все, що відноситься до росії – GameHub категорично кенселить все, що пов’язано з країною агресором. 

Реєстрація та умови роботи з партнеркою GameHub 

Реєстрація в ПП GameHub не потребує багато часу, бо партнерка працює на базі популярного конструктора Affise і має стандартну форму, до якої звикла більшість афілейтів. 

Ніяких скріншотів, що підтверджують попередній досвід, не потрібно, як і співбесід із менеджером. Після реєстрації вам доступний одразу весь функціонал. Єдине – потрібно дочекатись поки менеджер активує ваш акаунт.

форма реєстрації GameHub

Перед заливами радимо проконсультуватись із своїм менеджером щодо кращого оферу під ваше джерело трафіку. Це дозволить уникнути непорозумінь, узгодити вільні капи та отримати вчасно виплати.

На відповідь менеджера можна розраховувати впродовж 15 хвилин в робочі години. Контакти свого менеджера ви знайдете в особистому кабінеті, або напишіть сюди.

Не знаєш з чого почати вивчення гемблінгу і дейтингу? Переходь в розділ “Статті”, там ти знайдеш корисну інформацію по роботі з цими вертикалями, поради експертів, кейси та багато іншого.. 

Інструменти та можливості особистого кабінету GameHub 

Гемблінг та дейтинг партнерка GameHub має звиклий для більшості афілейтів інтерфейс від Affise та має всі необхідні інструменти для роботи з трафіком. 

Для трекінгу конверсій можна використовувати Postback, або заливати по API. Окрім цього для афілейтів доступна Smartlinka, яку можна використовувати для монетизації міксованого трафіку, як наприклад УБТ, або в якості трафікбека, щоб не втрачати конверсії.

смартлінки GameHub

Офери та моделі оплати у GameHub 

В партнерці GameHub налічується більше 250 оферів в прямому доступі. В наявності всі українські ліцензовані продукти, а також офери від іноземних рекламодавців. Окрім цього менеджери заведуть будь-який офер за вашим запитом, просто запитайте про це.  

офери GameHub

Заливати на гемблінг та дейтинг можна по наступним моделям оплати: CPA, CPL, SOI, DOI, RevShare.

Щоб підібрати найбільш релевантні офери під ваше джерело трафіку та об’єми, а також монетизувати трафік з максимальною ефективністю, – зверніться до менеджера. 

Переваги партнерки GameHub 

Чому GameHub можна довіряти:

  • партнерка побудована на базі медіабаїнгу – ви отримуватимете кращі умови по оферам вже зі старту і отримаєте підтримку, яка розуміє ваші потреби;
  • широкий вибір оферів – 250+ пропозицій в 100+ країнах, а також можливість підключити будь-який офер за запитом;
  • приймають будь-які джерела трафіку, окрім фроду;
  • наявність власної смартлінки дозволить монетизувати весь трафік без втрат;
  • дострокові виплати та пейаути по більшості оферів від 1 FTD;
  • перша виплата без холду – не чекай на довгі узгодження, реінвестуй в трафік;
  • актуальні зв’язки і кейси – наразі команда надає воронки під TikTok стріми, питайте про них у менеджерів.

Читайте корисну статтю з коментарями одного зі співвласників GameHub: Умовно-безкоштовний трафік (УБТ) з TikTok: мануал

Як лити трафік на GameHub: дозволені та заборонені джерела

Партнерська програма в GameHub не приймає тільки фрод. Всі інші джерела трафіку залежать від оферу і обмежень рекламодавця. Більш детально про обмеження на кожному продукті, читайте в картці оферів. 

Якщо ви не впевнені, чи можна залитись із вашого трафік сорсу, краще запитайте перед цим менеджера.

Реферальна програма та програма лояльності партнерки GameHub 

Станом на грудень 2023 року ПП GameHub має реферальну програму з якою ви зможете отримувати 5% від прибутку реферала лайфтайм. Реферальне посилання можна взяти в особистому кабінеті без додаткового узгодження із менеджерами. 

Постійної програми лояльності партнерка немає, але регулярно проводить якісь акції з розіграшем подарунків. Актуальні пропозиції шукайте в особистому кабінеті, або запитайте у менедежера.

Як вивести гроші з GameHub: доступні платіжні методи

Мінімальна сума виплати по дейтинг оферам – $50, а для гемблінгу – $100. Команда готова розглянути індивідуальні кейси з меншими сумами, якщо буде підтвердження походження трафіку. Виплати щотижневі або за запитом, за зручним графіком оплат звертайтесь до свого менеджера.

По промокоду PALAI забирайте +$50 до першої виплати по дейтингу. Пишіть його менеджеру. 

Гроші наразі можна вивести тільки в Crypto (USDT). Якщо вам потрібен інший спосіб оплати, команда готова шукати індивідуальні рішення.

Реєструйтесь в GameHubта монетизуйте гемблінг та дейтинг трафік із професіоналами!

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проОгляд партнерської програми GameHub: більше 250 оферів на гемблінг та дейтинг(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.