UK

Огляд мультивертикального CPA-нетворку iMonetizeIt: 6000+ оферів в 6+ вертикалях

iMonetizeIt – це мультивертикальна платформа, з унікальною Smartlink та CPA, що дозволяє отримати максимум від вашого трафіку. В наявності є тисячі дейтинг, свіпстейк, нутра, xgames та гемблінг оферів, ексклюзиви від прямих адертайзерів та інхаус продукти.

Географія: Весь світ, Європа, Південна Америка, Північна Америка, Африка, Азія, Близький Схід, Далекий Схід, Океанія
Payment models CPA, CPL, CPS
Кількість пропозицій: 6000+
Платежі: раз на два тижні
Payments methods: USDT (TRC20), USDT (ERC20), BTC, Paxum, Dana, Skrill, Wire Transfer
Мінімальний платіж: $80
Contact us iMonetizeIt:
Андрій | Гемблінг
@a_imonetize
Денис | Свіпстейки
@Den_Imonetizeit_IMI
Олександр | Нутра
@alex_moneta
Соц. мережі iMonetizeIt:
Реєстрація

iMonetizeIt – український CPA-нетворк у вертикалях: гемблінг, беттінг, дейтинг, геймінг, нутра та свіпстейки. Партнерам доступні більше 6000 оферів з worldwide-покриттям, власна унікальна smartlink-технологія, телеграм-бот безкоштовні мобільні застосунки під заробіток на трафіку та багато іншого. 

CPA-партнерка iMonetizeIt неодноразово ставала переможцем премій в affiliate-маркетингу від різних медіа та компаній, що зайвий раз підкреслює надійність та рівень довіри до нетворку зі сторони афіліатів. 

головна сторінка iMonetizeIt

Реєстрація та умови роботи з партнеркою iMonetizeIt

Мультивертикальна CPA партнерська програма iMonetizeIt має закриту форму реєстрації. Щоб почати працювати, після реєстрації вам потрібно буде дочекатись апруву від менеджера і надати скріншоти, підтверджуючі попередній досвід роботи. 

Це необхідно, аби максимально виключити фродерів та надавати партнерам кращі умови, надавати доступ до ексклюзивних пропозицій та заробляти разом на дистанції.

Якщо вам бракує досвіду, спершу рекомендуємо ознайомитись із корисними статтями та інтерв’ю у розділі “Статті” на нашому сайті, а потім реєструватись у iMonetizeIt та починати розбиратись CPA-маркетингу на практиці.

форма реєстрації iMonetizeIt

Форма реєстрації досить стандартна, на її заповнення піде не більше 2 хвилин. 

Менеджери партнерки iMonetizeIt відповідають на запити впродовж 1 години по буднях. У вихідні саппорт відповідає за можливості, тож час очікування фідбеку може бути довшим. 

Інструменти та можливості особистого кабінету iMonetizeIt

Affiliate CPA Network iMonetizeIt має зручну SSP-платформу, а особистий кабінет – інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Партнерам доступний весь необхідний функціонал: від дашбордів для візуальної аналітики трафіку, до вбудованих інструментів, що полегшують роботу з трафіком і отримують схвальні відгуки.

особистий кабінет iMonetizeIt

Серед функціоналу, що буде корисним для заливу трафіку:

 • API та Postback
 • парковка доменів
 • мультиакаунт для команд (можливість робити різні рівні доступів в особистому кабінеті)
 • Facebook інтегратор
 • скорочувач URL-адреси
 • власна високотехнологічна смартлінка IMI SmartLink

Також партнери можуть отримати безкоштовний доступ до трекеру AdsBridge та запросити у менеджера безкоштовні мобільні застосунки та розробку креативів.

Офери та моделі оплати у iMonetizeIt

iMonetizeIt працює за моделями оплати CPA, CPL, CPS. Станом на липень 2023 року CPA-нетворк пропонує більше 6000 оферів в будь-яких країнах світу. Афіліати можуть залитись на: gambling, betting, dating, xgames, nutra та sweepstakes вертикалі. 

Поспілкувавшись із менеджером, ми виділили основні ексклюзивні продукти, що пропонує iMonetizeIt для партнерів та на які варто звернути увагу. 

In-house:

Exclusive:

Всі продукти описані вище є ексклюзивними пропозиціями від iMonetizeIt, і ви не знайдете їх в будь-якому іншому CPA-нетворку. Менеджер зазначив, що ці продукти показують одні з кращих результатів по EPC, згідно статистики партнерів. 

Перш ніж заливати трафік, рекомендуємо звернутись до свого менеджера, та отримати добірку актуальних оферів на сьогодні та конкретно під ваш трафік сорс.. 

Переваги партнерки iMonetizeIt

Працюючи з партнерською мережею CPA iMonetizeIt, ви отримуєте:

 • доступ до IMI SmartLink – найкращого зі способів монетизації соціального трафіку. Смартлінка має унікальний алгоритм, що вижимає максимум з вашого трафіку;
 • додаткова монетизація трафіку, що дозволяє підвищувати ROI до +50%
 • безкоштовні мобільні застосунки під дейтинг, гемблінг та геймінг;
 • швидкий доступ до оферів у різних вертикалях та багато ексклюзивних продуктів;
 • зручний Telegram bot для більш зручної роботи з особистим кабінетом партнерки;
 • вбудований безкоштовний скорочувач URL-посилань;
 • розширені налаштування кампаній;
 • можливість отримати креативи безкоштовно, замовивши їх через особистого менеджера.

Окрім цього внутрішній медіабаїнг надає консультації для партнерів за необхідністю, для цього просто достатньо запитати про це у менеджера. 

Як лити трафік на iMonetizeIt: дозволені та заборонені джерела

Мультивертикальний CPA-нетворк обробляє трафік з будь-яких джерел. Виключення стандартні – виплати не здійснюються лише за мотивований трафік та фрод.

В картці кожного окремого оферу зазначені дозволені трафік сорси, вони можуть змінюватись залежно від рекламодавця і типу продукту. Якщо ви не впевнені, чи буде релевантним ваше джерело трафіку для конкретного оферу – зверніться до особистого менеджера.

Реферальна програма та програма лояльності партнерки iMonetizeIt

ПП iMonetizeIt має реферальну програму по Smartlink – ви отримаєте 5% від доходу партнера, що зареєструється за вашим реферальним посиланням впродовж 3 місяців з дати активації акаунту. 

Як вивести гроші з iMonetizeIt: доступні платіжні методи

Мінімальна виплата – $80. Умови холду можуть залежати від оферу, але зазвичай це NET 15, тобто ви отримаєте виплату після 15 днів з моменту заливу трафіку в партнерку. Після двох виплати NET 15, партнери можуть активувати пейаути NET 7 та отримувати гроші щотижнево.

Доступні платіжні методи:

 • USDT (TRC20), USDT (ERC20);
 • BTC;
 • Paxum;
 • Dana;
 • Skrill;
 • Wire Transfer.

Компанія готова проводити виплати будь-якими зручними платіжними методами. 

Реєструйтесь в iMonetizeIt та монетизуйте трафік worldwide з надійним CPA-нетворком.

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проОгляд мультивертикального CPA-нетворку iMonetizeIt: 6000+ оферів в 6+ вертикалях(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.