UK

Огляд Dating Smartlink Adverten: 1000+ офферів

Adverten – платформа для монетизації трафіку зі смартлінкою та 1000+ офферами в 120 країнах. Топові воронки та ексклюзивні оффери з високими пейаутами для максимального ROI. Щотижневі виплати та саппорт 24/7.

Географія: Весь світ
Payment models CPA, CPL, RevShare, SOI, DOI, PPC
Кількість пропозицій: 1000+
Платежі: Щотижня
Payments methods: Visa / MasterCard, Wire Transfer, Paxum, Crypto, Capitalist, PayPal, WebMoney, Payoneer, Revolut, Perfect money, FirstChoise, Payoneer etc
Мінімальний платіж: $100
Contact us Adverten:
Eugenia Adv
eugenia_adv
Соц. мережі Adverten:
Реєстрація

Adverten – CPA-мережа із більш ніж тисячею офферів на дейтинг, свіпстейки та ігри для дорослих за допомогою Smartlink, яка автоматично підбирає для юзера найрелевантніший оффер залежно від демографії, країни, девайсу та інших унікальних параметрів.

Розумна технологія смартлінк забезпечує  доступність партнерки  для рівня досвідченності та знання вебмайстра, починаючи від тих хто працює з багатьма ГЕО одночасно, або не завжди може прогнозувати гео трафіку та об’єму та досвідченних медіабайерів яким необхідні ряд есклюзівних офферів.

CPA-мережа працює тільки із вебмайстрами із досвідом, який потрібно буде підтвердити менеджеру при реєстрації скрінами із інших ПП та коротким описом свого досвіду. 

головна сторінка Adverten

Реєстрація та умови роботи з партнеркою Adverten

Щоб отримати доступ до партнерської програми на дейтинг, свіпи, ігри для дорослих на технології смартлінк, потрібно заповнити коротку форму реєстрації з інформацією про себе та тип трафіку з яким ви працюєте.

Після заповнення форми, заявку обробляє менеджер Adverten. Для апруву доступів, потрібно буде поспілкуватись з менеджером: надати скріншоти статистики із інших ПП та відповісти на декілька запитань. Це потрібно аби якнайточніше зробити налаштування воронки під ваш тип трафіку, щоб досягти максимального ROI.

вікно реєстрації Adverten

Інструменти та можливості особистого кабінету Adverten

В адмінці аффілейта, ви знайдете зручні дашборди із статистикою та розділ із середніми показниками EPM по топовим ГЕО, що допомагає прогнозувати профіт ще до сетапу рекламної кампанії.

скрін зі статистикою Adverten

Окрім цього для арбітражників Adverten доступні всі необхідні для комфортної роботи інструменти:

 • можливість налаштування трекерів
 • Postback
 • парковка доменів
 • та навіть співпраця по API

Загалом інтерфейс партнерської програми на дейтинг візуально простий і зрозумілий, а інструменти – база для зручної роботи з трафіком.

Оффери та моделі оплати у Adverten

На кінець 2022 року партнерка Adverten працює за наступними моделями оплати трафіку: CPA, CPL, SOI, DOI, RevShare, PPC. Це одна з досвідчених партнерських програм для реклами дейтинг офферів та один із найтехнологічних dating smartlink в арбітражі. 

Наразі в партнерській програмі Adverten більше 1000 офферів у 120+ країнах. До речі, серед них є й in-house оффер із динамічними виплатами, якого не знайдеш в інших партнерках: Mensexclub доступний на усіх платформах: WAP, WEB, TAB.

Задля полегшення заливу на smartlink sweepstakes, ігор для дорослих та dating офферів Adverten створює та використовує  багато унікальних прелендів, що скорочує час на запуски та допомагає збільшувати CR. 

Переваги партнерки Adverten

Компанія спирається на власний досвід конвертінг команди, що дозвляє надати для арбітражників наступні переваги: 

 • топові перевірені воронки під ваш тип трафіку для максимізації вашого заробітку;
 • додаткова монетизація вашого трафіку завдяки технологічним інструментам;
 • самописні преленди під різні типи трафіку для підвищення CR в порівнянні з конкурентами;
 • допомога у створенні креативів та можливість консультацій від внутрішнього медіабаїнгу із величезною експертизою у дейтингу;
 • надійний захист вашого аккаунту завдяки 2FA;
 • менеджер на зв’язку 24/7 та готовий допомогти навіть у вихідні;
 • регулярні щотижневі виплати без затримок.

Відзначимо, що менеджери Adverten працюють над збільшенням вашого заробітку разом із вами та намагаються вирішити будь-які питання задля комфортної роботи саме з вашим типом трафіку. 

Як лити трафік на Adverten: дозволені та заборонені джерела

Партнерська програма Adverten монетизує усі джерела трафіку по CPA за допомогою розумної технології дейтинг смартлінк. Що дозволяє бути максимально гнучкими та співпрацювати з великою кількістю арбітражників. Забороненими є мотивований трафік та фрод. 

Дейтинг ПП пропонує особливі та одні з найкращих умов для email-трафіку, але почати працювати та лити із цього сорсу можливо тільки після апруву менеджера.

Реферальна програма та програма лояльності ПП Adverten

Партнерська програма для заробітку на смартлінці має реферальну програму. За кожного веба, який зареєструється за вашим унікальним посиланням, Adverten дає 3% від налитого прибутку lifetime. 

Програма лояльності ще не реалізована. Коли вона з’явиться ми оновимо інформацію.

Як вивести гроші з Adverten: доступні платіжні методи

Мінімальна виплата в партнерці Adverten – $100. Виплати кожного тижня. Інформацію щодо холду по окремим офферам слід уточнювати у свого персонального менеджера. 

Доступні платіжні методи:

 • Wire Transfer
 • Paxum
 • Crypto
 • Capitalist
 • PayPal
 • WebMoney
 • Payoneer
 • Revolut
 • Perfect money
 • FirstChoise
 • Paysera

Якщо ви не знайшли необхідної платіжної системи в Adverten, просто напишіть про це своєму менеджеру. Команда ПП готова шукати персональні рішення по виведенню коштів за запитом.

Реєструйтесь в Adverten та заробляйте на смартлінк-технології вже сьогодні!

Відгуки проОгляд Dating Smartlink Adverten: 1000+ офферів(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.