UK

Огляд партнерської мережі OMNI CPA: прямий рекламодавець по нутрі, який платить за аплейси

OMNI CPA – прямий рекламодавець нутри в Європі та Латинській Америці. На ринку з 2014 року. Тільки ексклюзивні продукти, без ресейлу. Безкоштовна розробка креативів та переклади промо. Власні КЦ з нейтивами. Динамічні виплати завдяки апслейлам.

Географія: Європа, Південна Америка
Моделі оплати CPA
Кількість оферів: 40+
Платежі: за запитом
Платіжні системи: Visa / MasterCard, Wire Transfer, Crypto
Мінімальний платіж: від $50
Контакти OMNI CPA:
Emily | TeamLead Affiliate Manager
@Emily_omni
Соц. мережі OMNI CPA:
Реєстрація

OMNI CPA – партнерська мережа прямого рекламодавця по нутрі, що пропонує лише ексклюзивні продукти власного виробництва, котрі ви не знайдете в інших CPA-мережах. Компанія на ринку з 2014 року і має значний досвід у всіх процесах роботи з нутра оферами: від продакт-маркетингу до покращення скриптів власних колл-центрів і логістики в різних ГЕО.

Головна особливість нутра партнерки OMNI в тому, що афіліат може обрати: заливати по CPA з фіксованою ставкою чи обрати динамічну виплату. В другому варіанті ви зможете отримувати більше за рахунок того, що партнерка платить вам за кожний додатковий продаж, котрий зробить оператор КЦ. Тобто ви можете отримувати в середньому на 20-30% більше профіту, не докладаючи додаткових зусиль. 

“Апсейлять всі колл-центри, ми в OMNI – платимо за це!”

головна сторінка OMNI CPA

Реєстрація та умови роботи з партнерською програмою OMNI CPA  

Зареєструватись в ПП OMNI CPA може будь-хто, незалежно від досвіду. Достатньо заповнити базові поля з контактними даними та зазначити джерела трафіку з якими ви працюєте. Після цього ви одразу отримаєте доступ до особистого кабінету і можете користуватись обмеженим функціоналом. окрім виведення грошей. Щоб отримати доступ до виведення грошей, нових оферів, продуктів під LATAM і лендів, необхідно буде сконтактувати з менеджером. 

реєстрація OMNI CPA

В середньому відповідь менеджерів в робочі години –  до 15 хвилин. На вихідних підтримка також працює, проте час відповіді може бути довшим. 

Ми провели стрес-тест і зареєструвались в нутра партнерці OMNI CPA у неділю в 13:51, а вже в 13:55 ми отримали повідомлення в Telegram від особистого менеджера з привітанням та пропозицією допомогти із запусками. Приємно вражені швидкістю! 

Мало досвіду в заливу трафіку на нутру? Переходь в розділ “Статті” та читай матеріали про роботу з цією вертикаллю. Новини, інсайди від експертів та інтерв’ю з командами, мануали по запуску трафіку, тощо. 

Інструменти та можливості особистого кабінету OMNI CPA  

Партнерська програма OMNI CPA має SSP-платформу власної розробки з інтуїтивно зрозумілим дизайном та великою кількістю функцій, що полегшують аналітику та роботу з трафіком. 

Серед інструментів, що доступні афіліатам:

 • Postback / API / JS API;
 • генератор новинних вітрин;
 • парковка доменів;
 • конструктор UTM;
 • team-менеджмент (можливість робити різні рівні доступів в особистому кабінеті для команд).

Окрім цього, партнери нутра партнерки OMNI CPA отримують:

 • доступ до прослуховування дзвінків – ви можете прослухати кожну розмову оператора по вашим лідам без додаткових запитів і узгоджень прямо в особистому кабінеті;
 • доступ до авторських промо матеріалів – користуйтесь готовою базою прелендів, лендів та креативів;
 • допомогу з перекладом і адаптацією – швидко та якісно перекладають ваші промо-матеріали на мову обраного ГЕО;
 • доступ до розширеної статистики – абсолютна прозорість з боку партнерки по всім показникам вашого трафіку в real-time.
особистий кабінет OMNI CPA

Офери та моделі оплати у OMNI CPA  

В нутра партнерці OMNI CPA афіліатам доступні більше 40 оферів по COD в 16+ країнах. В особистому кабінеті ви знайдете тільки ексклюзивні продукти, партнерка забороняє ресейл. Тож офери виробництва OMNI ви знайдете тільки в OMNI. 

Ви можете обрати: заливати по фіксованій CPA, чи працювати по динамічній ставці та отримувати більше за рахунок апсейлів. Базово в картці офера зазначена динамічна виплата, а якщо вам цікаво заливати по CPA без динамічної ставки – запитайте про це у менеджера. 

За заявами партнерки ви можете отримувати в середньому на 20-30% більше грошей з динамічною ставкою. На деяких ГЕО цифра може бути навіть більшою. 

офери OMNI CPA

Партнерка наразі працює з трьома напрямками:

 1. Європа. Активно розвивається Німеччина та Іспанія, а також інші країни. 
 2. Латинська Америка. Відливається Мексика та в розробці – Чилі.  
 3. Європа (російськомовний трафік). По всім країнам Європи працює окремий юніт в колл-центрі, що обробляє російськомовний трафік. 

За даними Єврокомісії в Європі найбільша кількість мігрантів – вихідці з пострадянських країн, більшість із яких емігрувало в пошуках кращого життя, через війну або політичні переслідування влади Білорусі та країни терориста власних громадян. Всі ці люди знайшли свій дім в ЄС, і всі вони розуміють російську мову – а це окрема аудиторія, котру можна монетизувати. 

ЦА нутри – це люди віком 45, а частіше і 55+ років і ці люди не інтегруються в суспільство, вони продовжують споживати інформацію російською мовою і нативна реклама на них не працює

статистика переселенців

Менеджер порадив залитись на наступні продукти:

 • Mizonil – протигрибковий крем з таргетом на російськомовну Європу;
mizonil OMNI CPA
 • Sirt2S – засіб для схуднення.
sirt2s OMNI CPA

Принципова позиція OMNI CPA – нічого не лікувати. Якщо офери на кардіо чи діабет, оператори окремо наголошують що не можна перестати приймати засоби і терапію, які призначив лікар. А якщо немає таких, то оператори заохочують звернутися в лікарню для попередньої діагностики.

Важливо! Офери актуальні на момент написання матеріалу. Щоб отримати актуальні пропозиції під ваш трафіку – звертайтесь до менеджера(-ки).

Переваги партнерки OMNI CPA

Плюси працювати з ПП OMNI CPA:

 • 40+ ексклюзивних продуктів – тільки авторські нутра-офери, які ви не знайдете в інших партнерках;
 • динамічна ставка – заробляйте більше, не докладаючи більше зусиль з виплатами за апсейли;
 • внутрішній медіабаїнг – будьте впевнені, що всі продукти пройшли тестування на живому трафіку і ви можете заливати їх без ризиків;
 • авторські преленди та ленди – інхаус розробка унікальних посадкових сторінок під ексклюзивні офери;
 • переклади ваших промо-матеріалів нейтивами – якщо у вас є ідея для прелендингу, лендингу або креативів, можете написати менеджеру і отримати якісні переклади;
 • власні колл-центри з нейтивами – скрипти, котрі конвертять і дозволяють продавати більше без введення клієнта в оману;
 • ексклюзивна аудиторія – монетизуйте не тільки місцевих мешканців, але й переселенців з пострадянських країн. 

Як лити трафік на OMNI CPA: дозволені та заборонені джерела

Партнерська програма OMNI CPA не приймає такий трафік:

 • PopUp
 • PopUnder
 • ClickUnder
 • Incent
 • Instagram
 • Cashback

Перед запуском рекомендуємо узгодити джерело трафіку з вашим менеджером. Без погодження трафік сорсу, колл-центр не буде обробляти ваші ліди.

Реферальна програма та програма лояльності партнерки OMNI CPA  

Станом на квітень 2024 року ПП OMNI CPA має реферальну програму – ви можете отримати до $3000 з прибутку кожного залученого реферала. Посилання можна згенерувати прямо в особистому кабінеті без додаткових узгоджень з боку менеджерів. 

Як вивести гроші з OMNI CPA: доступні платіжні методи

Мінімальна сума виплати – $50. Холд для нових партнерів складає – 5 днів. 

Гроші можна вивести на:

 • Visa / MasterCard;
 • Wire Transfer;
 • Crypto;
 • Capitalist.

Якщо ви не знайшли зручний спосіб оплати, зверніться до менеджера(-ки) для узгодження індивідуальних платіжних рішень. 

Реєструйтесь в OMNI CPAта монетизуйте нутра трафік з професіоналами!

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проОгляд партнерської мережі OMNI CPA: прямий рекламодавець по нутрі, який платить за аплейси(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.