UK

Огляд CPA-нетворку TerraLeads: прямий рекламодавець з 3000+ нутра оферами

TerraLeads – прямий рекламодавець нутри і CPA-мережа, що працює на ринку вже 8 років і пропонує комплексні бізнес-рішення. Їм довіряють 50 000+ афіліатів. Понад 3000 COD/SS оферів по всьому світу, зокрема 100+ унікальних, не представлених в інших мережах. Щоденні виплати.

Географія: Весь світ, Європа, Південна Америка, Північна Америка, Африка, Азія, Близький Схід, Далекий Схід, Океанія
Payment models CPA, CPL, CPS, RevShare, Hybrid
Кількість пропозицій: 3200+ in-house оферів
Платежі: за запитом
Payments methods: Visa / MasterCard, Wire Transfer, Paxum, Crypto, Capitalist, PayPal, WebMoney, UnionPay, Payoneer
Мінімальний платіж: $100
Contact us Terraleads:
Partners TerraLeads
@Partners_TerraLeads
Ivan | Head of Affiliates
@ivan_terraleads
Соц. мережі Terraleads:
Реєстрація

TerraLeads – українська CPA-мережа та прямий рекламодавець, що пропонує більше 3281 оферів з покриттям в 101 країні. Більше 100 продуктів – ексклюзивні, які ви не знайдете в інших нетворках. Має власні колл-центри з носіями мови, що обробляють близько 50 000 лідів щодня, забезпечуючи високі показники апруву. 

Партнерка TerraLeads надає велику кількість безкоштовних та унікальних промо-матеріалів, що створюються інхаус R&D командою основна задача якої – знаходити, тестувати та створювати найпрофітніші преленди, ленди та креативи. 

головна сторінка Terraleads

В нутра CPA-нетворку TerraLeads ви можете отримати як приватні офери, так і домовитись за створення власних ексклюзивів. Прямий рекламодавець готовий обговорювати виробництво персональних оферів під партнерів з великими об’ємами трафіку.

Реєстрація та умови роботи з партнеркою TerraLeads

CPA-мережа TerraLeads має максимально просту форму реєстрації – потрібно лише ввести свій емейл та придумати пароль. Ніяких додаткових даних на етапі реєстрації не потрібно, але апрув акаунту та можливість запускати трафік на офери нутра партнерки відкривається тільки після співбесіди з менеджером. 

форма реєстрації Terraleads

Не маєш досвіду роботи з нутрою? Переходь в розділ “Статті” та читай більше про залив нутри. Ми регулярно публікуємо корисний контент, що допоможе опанувати вертикаль та почати заробляти на ній.

Менеджери відповідають швидко, орієнтовний час – до 15 хвилин, як в будні, так і у вихідні. Аби прискорити модерацію або поставити інші запитання – ви можете написати саппорту самі, контакти вашого менеджера зазначені в особистому кабінеті. Якщо у вас є загальні питання перед реєстрацією – можна написати в телеграм.

Інструменти та можливості особистого кабінету TerraLeads

Нутра партнерка TerraLeads має власну SSP-платформу з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та високою швидкістю роботи. Від себе зазначимо, що сама платформа досить зручна та містить всі необхідні інструменти для заливу трафіку.. 

особистий кабінет Terraleads

Особистий кабінет містить зручні дашборди для полегшення візуальної аналітики. Є можливість генерувати звіти фактично за будь-якими параметрами трафіку. Наприклад, аналітику по кожному ліду можна дивитись в режимі реального часу та контролювати швидкість прозвону колл-центром та статуси, щоб оптимізувати воронку. 

Також нутра партнерка надає всі необхідні для заливу трафіку інструменти: 

 • API;
 • Postback;
 • Парковка доменів;
 • Team-менеджмент (можливість робити різні рівні доступів в ЛК для команд)

Відзначимо дійсно велику кількість промо-матеріалів та дуже зручну картку офера, в якій одразу є візуальна аналітика по віку та статі. Зазвичай це просто прописується текстом, але додавання в картку графіків дійсно полегшує сприйняття. 

приклад статистики по оферу в Terraleads

Офери та моделі оплати у TerraLeads

Партнерка TerraLeads працює за моделями CoD та SS. Розглянемо кілька продуктів, на які можна залитись. Поспілкувавшись із менеджером, ми визначили кілька оферів: :

оффер 1 Terraleads
оффер 2 Terraleads
оффер 3 Terraleads
оффер 4 Terraleads

Важливо! Добірка оферів актуальна лише на момент написання огляду. Щоб отримати актуальні пропозиції під свій трафік – пишіть особистому менеджеру. 

Переваги партнерки TerraLeads

Які переваги партнерської мережі CPA TerraLeads:

 • більше 3000 нутра оферів на 101 ГЕО, що дає можливість масштабувати успішні РК на сусідні країни та не обмежує географію тестів;
 • власне виробництво ексклюзивних оферів та можливість заливати на продукти, що будуть вироблені тільки під ваш трафік;
 • колл-центри з носіями мови забезпечують стабільні показники апруву навіть на об’ємах;
 • аналітика по лідам в режимі реального часу, що дозволяє контролювати якість трафіку та оперативно вносити зміни у воронку за потреби;
 • велика кількість безкоштовних промо-матеріалів та локалізація ваших креативів, лендів та прелендів.
 • SSP-платформа власної розробки із дійсно зручним інтерфейсом та функціональністю;
 • є магазин бонусів, тож ви зможете отримувати більше за свій трафік, не докладаючи зусиль. 

CPA-нетворк TerraLeads на ринку більше 8 років, а кількість партнерів становить більше 50 000 афіліатів.

Як лити трафік на TerraLeads: дозволені та заборонені джерела

Нутра CPA-нетворк обробляє будь-які джерела трафіку за виключенням мотивованого або фроду. Щоб обрати найбільш релевантні продукти під ваш трафік та ГЕО – звертайтесь до особистого менеджера.

Реферальна програма та програма лояльності партнерки TerraLeads

Станом на серпень 2023 ПП TerraLeads не має реферальної програми. Ми оновимо інформацію в цьому розділі, щойно вона додасться.

На платформі реалізований магазин – Terra Store, в якому можна купувати подарунки за T-Coins – внутрішню валюту партнерки. В картці кожного окремого оферу вказана кількість коїнів, яку можна отримати за один апрув.

магазин подарунків Terraleads

Серед бонусів: годинники, електроніка, автомобілі та навіть гвинтокрил. Також є можливість направити свої t-coins на гуманітарну допомогу або замовити якийсь кастомний подарунок. 

Також з 01.06.23 по 01.06.24 проходить акція Cash Rally, в якій розігрується сумарно $250 00 та збираються кошти на допомогу Силам Оборони України. Умови акції можна побачити на скріншоті нижче. 

акція Cash Rally від Terraleads

Станом на серпень 2023 на допомогу ЗСУ вже передано більше $50 000.  Щоб прийняти участь – реєструйтесь на сайті TerraLeads або лендінгу самої акції.

Як вивести гроші з TerraLeads: доступні платіжні методи

Мінімальна сума, яку можна вивести – $50. Виплати здійснюються за запитом, хоч щоденно. Серед наявних платіжних систем: 

 • Visa / MasterCard
 • Wire Transfer
 • Paxum
 • Crypto (USDT TRC20 / ERC20)
 • Capitalist
 • PayPal
 • WebMoney
 • Payoneer

ПП TerraLeads готова шукати платіжні рішення, якщо ви не знайшли зручних в переліку вище. Для цього просто зверніться до свого менеджера. 

Реєструйтесь в TerraLeadsта монетизуйте трафік з прямим рекламодавцем нутри!

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проОгляд CPA-нетворку TerraLeads: прямий рекламодавець з 3000+ нутра оферами(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.