UK

Огляд партнерки Vortex: дейтинг та гемблінг оффери

Vortex — одна з найкращих партнерок в дейтинг та гемблінг вертикалях, яка гарантує якість, стабільність і позитивний ROI. Великий пул ексклюзивних офферів, мінімальний холд, стабільний кеш-флоу, супорт 24/7. 

Географія: Весь світ, Європа, Південна Америка, Північна Америка, Африка, Азія, Близький Схід, Далекий Схід, Океанія
Моделі оплати CPA, CPL, CPS, FTD, RevShare, SOI, DOI
Кількість оферів: 500+
Платежі: Щотижня
Платіжні системи: Wire, Paxum, USDT
Мінімальний платіж: від $250
Контакти Vortex:
Pavel | Dating AM
@pavel_vortexads
Denis | iGaming AM
@affmanvortex
Соц. мережі Vortex:
Реєстрація

Vortex – партнерська CPA-мережа з п’ятирічним досвідом, яка пропонує більш ніж 500 офферів у вертикалях Dating, Betting та Gambling. Команда приймає усі джерела трафіку, пропонує ексклюзивні оффери та бампи за якісний трафік. 

головний екран Vortex

Реєстрація та умови роботи з партнеркою Vortex

Партнерська мережа Vortex має досить просту форму реєстрації та працює з арбітражниками, які заливать Dating, Gambling або Betting з будь-яких джерел трафіку (голове його якість, you know).

Форма реєстрації у партнерці досить проста та не потребує підтвердження досвіду скрінами. Для активації аккаунту та початку роботи необхідно сконтактувати з особистим менеджером. Це відбувається досить швидко та після невеличкого діалогу ви вже маєте доступи до всіх привілегій, які надає ПП Vortex.

форма реєстрації vortex

Завдяки системі реєстрації через співбесіду з менеджером, партнерка має можливість працювати з досвідченими арбітражниками та надавати ексклюзивні оффери, щотижневі виплати, компенсації за використання мобільних застосунків та високі пейаути. 

Для новачків, які не знають, як обрати джерело трафіку та профітно заливати дейтинг, гемблінг, беттінг або інші вертикалі – рекомендуємо прочитати кориснимі матеріали, кейси та експертні статті на нашому сайті. 

Інструменти та можливості особистого кабінету Vortex

Особистий кабінет досить мінімалістичний, візуально зрозумілий та зручний. Для аналізу трафіку в партнерці Vortex ви знайдете: дашборди зі статистикою по клікам та конверсіям із розбивкою по дню, тижню або місяцю, розділ офферів із пулом екслюзивних пропозицій, репорти із можливістю детальної аналітики вашого трафіку по девайсам, типам трафіку, офферам, вертикалям та сабам – загалом все, що потрібно для аналізу залитого трафіку та прийняття рішень по подальшій оптимізації кампаній.

Для роботи з трафіком у ПП Vortex є наступні інструменти:

 • API;
 • Postback;
 • Конструктор UTM;
 • Facebook інтегратор;
 • Власний дейтинг смартлінк з оптимізацією базуючись на EPC та CR.

Досвідчені менеджери завжди на зв’язку та готові допомогти у разі виникнення якихось питань по роботі з платформою, вибором офферу чи залитому трафіку. 

Середній час відповіді до 15 хвилин по будням. За можливості менеджери завжди допоможуть і у вихідний, але час відповіді може бути трохи довший (бо люди ж набираються сил, аби працювати над твоїм профітом по буднях).

Оффери та моделі оплати у Vortex

На кінець 2022 року CPA Network Vortex працює за моделями оплати: CPA, CPL, CPS, SOI, DOI, RevShare. За 5 років роботи партнерка зібрала для свої арбітражників більше 500+ офферів, в том числі ексклюзивних, майже на будь-яку країну світу. 

Для прикладу розберемо декілька офферів під гемблінг та дейтинг, які відрекомендував саппорт:

👉 (2383) LevelUp [AU CA DK IE NO AT NZ] – ексклюзивний партнер Vortex із ну дуже солодкою статою конверту та виплатою:

 • click2reg 1:2, reg2dep 1:2 (fb+apps)
 • міндеп: $10
 • виплата: $200

Партнерка має величезний пул дейтинг офферів, серед яких: мейнстрім, кежуал, адалт, нішеві (лгбт, геймінг) на будь-які ГЕО. Топ останнього місяця (листопад 2022): 

👉 3370 Friends with benefits [US]

 • CPL DOI Mobile
 • EPC $0.51
 • Payout €5
 3370 Friends with benefits [US]

👉 3988 WhatsFlirt [DE]

 • CPL SOI Desktop/Mobile
 • EPC $0.87
 • Payout €7.5
 3988 WhatsFlirt [DE]

❗Також потрібно вказати, що всі дані актуальні на час публикації матеріалу. Актуальні топи офферів дізнавайтесь у менеджерів Vortex безпосередньо перед заливом трафіку. 

Переваги партнерки Vortex

Партнерська програма по дейтингу, гемблінгу та беттінгу Vortex надає для арбітражників та вебмайстрів наступні переваги: 

 • високі бампи за якісний трафік;
 • щотижневі регулярні виплати без затримок;
 • багато екслюзивних офферів та можливість підключати нові бренди за запитом; 
 • власні гемблінг аппки або покриття витрат на оренду;
 • всі необхідні інструменти для заливу трафіку;
 • кваліфікований саппорт, який надасть допомогу у будь-яких питаннях, пов’язаних із заливом трафіку.

Обираючи партнерку Vortex, ви обираєте експертизу команди з п’ятирічним досвідом та партнерів, яким можно довірити свій трафік та гроші.

Як лити трафік на Vortex: дозволені та заборонені джерела

CPA-мережа обробляє будь-які джерела трафіку. Єдине обмеження – мотивований трафік та фрод. Перед заливом конкретного оффера рекомендуємо запитати обмеження по ньому у менеджера, аби не потрапити у ситуацію, коли саме по вашому сорсу були обмеження на оффері зі сторони рекламодавця.

Реферальна програма та програма лояльності партнерки Vortex

У Vortex є реферальна програма, яка дозволяє заробляти 5% від прибутків партнерки кожному арбітражнику, який зареєструється за вашим посиланням. Подробиці з підключення запитуйте у менеджерів ПП після реєстрації.

Як вивести гроші з Vortex: доступні платіжні методи

Мінімальна виплата – $250. Але розмір залежить від обраної платіжної системи. Виплати щотижневі. За 5 років команда напрацювала великий пул партнерів, що дозволяє перераховувати кошти на ваш рахунок без затримок.

Доступні платіжні методи:

 • Wire – від $1000;
 • Paxum, USDT – від $250.

Якщо ви не знайшли необхідного платіжного способу, зверніться до особистого менеджера Vortex. Партнерка готова шукати індивідуальні способи зарахування коштів для кожного партнера. 

Реєструйтесь в Vortex та монетизуйте трафік у вертикалях Gambling, Dating та Betting з командою професіоналів!

Відгуки проОгляд партнерки Vortex: дейтинг та гемблінг оффери(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.