UK

Огляд партнерки WhoCPA: нутра офери в Азії по CPA

WhoCPA – прямий рекламодавець 50+ нутра офферів. На ринку Азії з 2018 року, заснований баїнговою командою. Ексклюзивні оффери з середнім апрувом 55% та всі необхідні інструменти для роботи з трафіком. Виплати двічі на тиждень. Заробляй на кожному витраченому шекелі!

Географія: Північна Америка, Азія
Моделі оплати CPA
Кількість оферів: 50+ in-house
Платежі: двічі на тиждень
Платіжні системи: Wire Transfer, Capitalist, WebMoney, Payoneer
Мінімальний платіж: $50
Контакти WhoCPA:
Соц. мережі WhoCPA:
Реєстрація

WhoCPA – партнерська програма по нутрі та прямий рекламодавець в Індонезії, Філіппінах, Таїланді та Мексиці. CPA-мережа конвертить нутра трафік у гроші з 2018 року, забезпечуючи арбітражників ексклюзивними офферами, регулярними виплатами та середнім апрувом в 55%.

Нутра ПП була заснована медіабаїнговою командою з експертизою саме у цій вертикалі. Тож кваліфікований саппорт зможе поділитись із вами статистикою по найбільш конвертячий оффер під ваше джерело трафіку. 

Реєстрація та умови роботи з партнеркою WhoCPA

Прямий рекламодавець має достатньо просту форму реєстрації та швидкий розгляд заявки. Після апруву через лист на email, ви одразу потрапляєте в особистий кабінет. Згідно умов партнерки, потрібно буде сконтактувати з персональним менеджером для активації доступів до офферів. 

registration-form

Партнерка WhoCPA працює як з новачками, які тільки дізнались, що таке нутра в арбітражі трафіку, але вже бажають протестувати перші самостійні проливи трафіку, так і з досвідченими професіоналами. Тож в особистому кабінеті ви знайдете все необхідне для роботи з Nutra-вертикаллю.

Інструменти та можливості особистого кабінету WhoCPA

Всередині ви знайдете зручні дашборди зі статистикою і розбивками по всім необхідним показникам, що допомагає глибоко аналізувати свої рекламні кампанії .

Також для арбітражників в WhoCPA доступні: PostBack, API та парковка доменів. Незабаром плануються додаткові інструменти, про які ми додамо інформацію, як тільки вони будуть доступні для арбітражників.

Оффери та моделі оплати у WhoCPA

На кінець 2022 року WhoCPA працює тільки за моделлю оплати CPA, де арбітражнику чи вебмайстру виплачуються гроші за кожен апрувнутий кол-центром лід. Для нових партнерів діє мінімальний холд – 4 дні. 

Всі 50+ офферів в партнерці – in-house, які ви не знайдете в інших ПП. Декілька топових Nutra-офферів від прямого рекламодавця, які рекомендує саппорт:

 • CORDINOX (Індонезія) –  засіб від гіпертонії з виплатою від $19, апрувом від 18% та цілодобово працюючим кол-центром, що допомагає швидко обробляти нутра трафік та підвищувати відсоток апруву;

 • Diamin (Таїланд) – засіб від діабету, з виплатою від $34 та апрувом від 55%! Відмінний конверт на Таїланд та КЦ 24/7;

Зазначимо, що для всіх офферів є готові преленди із формами заявок. Тож для тесту цих та інших товарів достатньо буде взяти лінк та залитись.

Переваги партнерки WhoCPA

Внутрішній баїнг тестує оффери перед тим, як вони потрапляють в CPA-мережу, а розуміння фулфілмент процесів надає наступні переваги: 

 • сильна експертиза – маючи власні гарні кейси по нутрі, команда запустила власні товари в Азії, тож WhoCPA точно знають, як зробити конвертячий ексклюзив;
 • всі оффери – in-house, яких ви не знайдете в інших партнерських програмах та CPA-мережах;
 • одні з найвигідніших цін на товари по ГЕО, що збільшує CR і заробіток, без додаткових зусиль;
 • кол-центр партнерки працює 24/7, тож ліди швидко обробляються навіть вночі;
 • саппорт, який відповість впродовж 15 хвилин в робочий час;
 • велика кількість робочих лендінгів та прелендів;
 • окрім стандартних методів оплати, у WhoCPA готові знайти персональні рішення для тих, кому не підійдуть запропоновані способи виводу грошей.

Суха статистика: 

В WhoCPA по Індонезії, ціна товару в 2 раза нижча ніж на ринку. Завдяки тому, що ціна товару вдічі нижча за конкурентів, це дає змогу партнеці давати вищі ставки, а вебам – отримати більше лідів за $100. Середня ціна ліда $2-3, в той час, як на офферах інших рекламодавців, ціна $4-6. А це означає, що за ті ж гроші ви можете отримати на 40-50% більше заробітку.

По Філіппінах – товари від WhoCPA зі свіжими брендами, що дає змогу використати старі зв’язки, змінити в них товар та отримати знову профіт!

Як лити трафік на WhoCPA: дозволені та заборонені джерела

Партнерка приймає практично всі доступні трафік сорси, за виключенням:

 • мотивованого трафіку;
 • контексту на бренд;
 • пушів, попандерів, клікандерів.


Під кожним із офферів ви знайдете дозволені джерела. Не рекомендуємо заливати, якщо ви не погодили сорс із менеджером WhoCPA, аби не було спірних ситуацій.

allowed-traffic-sources

Реферальна програма та програма лояльності партнерки WhoCPA

Наразі у нутра партнерці немає реферальної програми по залученню вебмайстрів та арбітражників, а також програми лояльності для вебів. Коли вони з’являться, ми оновимо інформацію у цьому розділі.

Але ексклюзивні оффери дають арбітражникам дістати набагато більше користі у долларовому еквіваленті, аніж із програми лояльності.

Як вивести гроші з WhoCPA: доступні платіжні способи

Мінімальна виплата – $50. Для нових партнерів, які вперше починають лити нутру у WhoCPA, передбачений холд 4 дні для перевірки якості трафіку.

Доступні платіжні методи:

 • Wire Transfer;
 • Capitalist;
 • WebMoney;
 • Payoneer.

Команда готова шукати альтернативні способи оплати, якщо нічого, із переліченого вище, не підійде. Тож просто напишіть менеджеру.

Реєструйтесь у WhoCPA та заробляйте на кожному витраченому шекелі!

Відгуки проОгляд партнерки WhoCPA: нутра офери в Азії по CPA(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.