Чи перспективний Telegram застосунок Terminal?

Чи перспективний Telegram застосунок Terminal?

Тренд на тапалки вже поступово зникає, але місце в ніші не може довго залишатися пустим. Останнім часом в Telegram почали з’являтися міні-апи для заробітку TON і фарму монет, які в майбутньому залістяться на криптобіржах.

Сьогодні аналізуємо перспективність однієї з найвідоміших криптофармілок — Terminal. Розібрали принцип роботи проєкту, терміни окупності та ризики. 

Механіка роботи Terminal

Terminal — міні-застосунок у Telegram, де користувачі можуть заробляти TON і власний токен проєкту $TRMNL за механікою Play2Earn. В інтерфейсі є гра в форматі «орел або решка», також треба 2 рази на добу заходити і натискати кнопку «Push».

Механіка гри багатошарова, але головне, що треба знати — для заробітку токенів доведеться інвестувати TON. Юзерам пропонують моди з різної доходністю, вартість залежить від профіту. В середньому кожен мод через 21 день дає +20% до депозита. 

Фонд на виплати користувачам формується з доходів від реклами, продажу трафіку і комісії в рамках GambleFi-механіки CoinFlip. Станом на 19 грудня, на офіційному гаманці проєкту зберігається $1,87 млн, частина з яких йде на перекази користувачам. Активна аудиторія наразі складає 3,7 млн гравців. 

За 2,5 місяці з моменту запуску Terminal отримав партнерство з відомими криптопродуктами: Blum, Not Pixel, Storm Trade. Продукт активно форсять українські криптоінфлюенсери, а серед локалізацій є українська.

Інтерфейс застосунку максимально простий, розібратися з можливостями зможе користувач з будь-яким рівнем знань. Для старту фарму потрібно перевести TON на баланс Terminal і купити будь-який мод. 

Мінімальна вартість моду — 4,81 TON ($22), найдорожча модифікація коштує 3 753 TON. Профітність всіх платних покращень однакова, але нагорода у токенах TRMNL залежить від об’єму витрат.

За виконання додаткових завдань нараховують токени проєкту, TON можна отримати тільки з виплат по модах. Реферали першого рівня приносять 7% в TON, другого рівня — 3%. Також за кожного запрошеного користувача нараховують 200 TRMNL.

Скільки заробляють на фармі

Проєкт існує більше 2 місяців, а термін окупності моду — 21 день, тому частина користувачів вже отримали виплати. У ком’юніті поки позитивне ставлення до проєкту, але деякі юзери відзначають наявність ризиків зниження дохідності.

Спиратися на профіт криптоблогерів під час аналізу проєкту не зовсім релевантно, адже в них можуть бути сотні, а то й тисячі рефералів. Але в чатах вистачає відгуків звичайних користувачів, які поки що на 100% задоволені стабільним доходом. 

Перспектива заробити +20% до депозиту виглядає привабливо, але треба враховувати коливання вартості TON. За 3 тижні ціна монети може сильно знизитися, як було після подій із затриманням Павла Дурова у Франції.

Наприклад, 16 грудня монета коштувала $6,43, а 19 — вже $5,44. Користувачі все одно отримають +20% від вартості моду, але -$1 до ціни TON негативно вплине на чистий дохід. Тому перед покупкой моду треба зважити всі ризики.

Деякі інфлюенсери зазначають, що покупка модів, коли TON падає — ідеальна можливість для підвищення профіту. Екосистема більш-менш стабілізувалася після нещодавніх проблем, тому зростання в майбутньому забезпечене. 

Вигідніше всього заробляти на залученні рефералів, які будуть їх купувати. При такому підході ризики мінімальні, але потрібне джерело трафіку, а в ніші крипти він коштує дорого. 

Також треба не забувати, що команда проєкту планує залістити монету на біржах і на ній в перспективі теж можна буде заробити. Вже є чутки, що розробники можуть замінити фарм в TON на TRMNL, тому формат застосунку цілком ймовірно кардинально зміниться. 

Terminal виглядає як перспективний продукт, команда якого інвестує зароблені кошти з монетизації трафіку на виплату користувачам та покращення інфраструктури. Схожі тапалки роздали мізерний дроп і пішли в небуття, а механіка Terminal більш продумана і не побудована за принципом піраміди. 

Інвестувати в криптопроєкти чи ні — кожен вирішує сам. Як показує практика, заробляють переважно першовідкривачі, які закупаються віртуальними активами раніше за інших. 

0
Підписуйся