Хто такі AFFTER та що стало з PMA: все, що ви хотіли знати про новий affiliate-нетворк + 10 інвайтів

Хто такі AFFTER та що стало з PMA: все, що ви хотіли знати про новий affiliate-нетворк + 10 інвайтів

Ще тиждень тому в мережі з’явились зухвалі анонси нового афілейт-нетворку AFFTER, як вчора вийшла офіційна заява одного з найвідоміших брендів і остаточно стало зрозуміло хто стоїть за брендом. 

В своїх соцмережах PMaffiliates заявили про те, що цей продукт є новим проєктом досвідченої команди, в той час, як PMAffiliates зупиняє свою активну діяльність на ринку. Усі зобовʼязання PMAffiliates розподілені, разом з гарантіями по виплатам згідно графіку.

 Сьогодні розбираємось, чому не всі зможуть працювати з новою партнерською програмою, хто очолює Affter та що буде після PMA?

Affter не приймає реєстрації від росіян та тих, хто підтримує війну в Україні.

Що таке Affter та звідки він взявся? 

Афілейт-нетворк Affter створений досвідченою командою, що більше 6 років розвиває бренди в iGaming ніші. З останнього, саме ці люди створили, вивели на ринок та розвивали партнерську програму PMaffiliates.

Що сталось з PMA? Проєкт заявив про холд діяльності, заливатись через PMaffiliates більше не є можливим.

Що пропонує affiliate-мережа для афіліатів, які отримають інвайт: 

  • популярні на ринку та ексклюзивні офери (доступні тільки в нетворку Affter) на беттінг і гемблінг;
  • широкий вибір ГЕО: країни Tier-1 та Tier-2.
  • різні методи оплати: CPA, RevShare (стандарт – 25%, up to 45%), Hybrid (CPA + RS);
  • власна user-friendly платформа з лаконічним і зрозумілим дизайном і технологічними фічами: S2S Postback, промо-матеріали, банери та креативи, детальна статистика.
  • зручні методи оплати: криптовалюта (Bitcoin), банківські картки. Мінімальна сума виплати – від 100 USD;
  • in-house медіабай, що тестує всі продукти перед наданням партнерам;
  • бонуси для трастових команд: поїздка в Берлін на музичний фестиваль та інші смаколики. Більше апдейтів буде в Instagram Affter.

Хто стоїть за Affter: люди, яких ви знаєте

Амбасадорами та ключовими менеджерами стали: Юлія (Head of Resale) та Кріс (CMO), яких ви могли бачити у відео-релізі партнерки. Команда має амбіції задати новий рівень якості на афілейт ринку. 

По ролику зрозуміло, що долучитись до партнерки можна тільки отримавши персональне запрошення. Судячи зі сторіс нішевих iGaming інфлюенсерів, частина з них вже отримала персональні інвайти в боксах з подарунками. 

Маневри в бік обходу концепту премодерації — мінімізовані. 

Quotes

“Наше ком’юніті — ексклюзивне та лімітоване. Ми прагнемо зібрати разом самих найкращих. Такий воркфлоу не обумовлений зверхністю бренду, а лише підкреслює націленість на співпрацю з якісним і перевіреним трафіком only.

Щойно аффілейти опиняються в “спотлайті” Affter, вони отримують ексклюзивні умови: від офферів з високою конверсією і кап до “Porshe Experience” і матеріалів у Forbes. Але, для статті в Forbes потрібні відповідні рівень і досвід”

Kris, CMO Affter
Кріс
CMO Affter
Quotes

Як я можу охарактеризувати наш бренд? Affter — це new luxury. Партнерка, що поєднує інтелект і стиль. Це буде видно в нашому підході до роботи з партнерами, а також у бенефітах для них. Основна мета – підкреслювати експертизу партнерів, забезпечити їх майданчиком для якісного нетворкінгу. Заробіток? Це звісно.

Лімітований доступ — це безмежні можливості та бенефіти

head of resale affter
Юлія
Head of Resale
Quotes

Команда та її досвід завжди були основною цінністю PMAffiliates. Завдяки тисячам успішних кейсів, конференцій та фокусу на побудові взаємовигідних відносин, ми завжди максимізували прибуток для наших партнерів. Протягом багатьох років наша команда надавала послуги партнерського маркетингу для франшизи Parimatch – нашого клієнта.

Однак успіх нашої партнерської програми обумовлений не тільки силою великого бренду, але й командою. В умовах нинішньої турбулентності ринку існували певні питання щодо подальшого масштабування та розвитку партнерської програми. І ми змогли знайти оптимальне рішення для обох сторін: сильна команда отримала ще більше інструментів для подальшого розвитку.

Maurizio Aschero, партнер незалежної партнерської програми Affter, уклав угоду з частиною команди PMA, відкривши для себе ще один бізнес-вектор у вигляді партнерського маркетингу. Наша команда розробила бренд Affter, і всі подальші процеси управління — також на нашому боці. 

З 28.08 PMA припиняє свою активну присутність на ринку і передає частину своєї діяльності та зобов’язань бренду Аffter. Оскільки виконання зобов’язань перед афіліатами є нашим основоположним принципом, всі накопичувальні виплати за угодами RevShare та Hybrid, укладеними командою PMA, будуть здійснюватись в стандартному режимі

Максим Affter
Максим
Head of Affiliates в Affter

Як отримати інвайт в Affter

Реєстрація на сайті буде розглянута тільки за умови вказаного секретного коду, який можна отримати у афілейт-менеджерів або амбасадорів бренду. Альтернатива – щоб вас порекомендував один із довірених афілейтів або нішевий інфлюенсер особисто на одній з конференцій або мітапів.

Також в Палай медіа є свої 10 інвайтів, за якими ви можете зареєструватись. Просто впишіть Palai_001 в поле “Promocode” на сайті Affter

Звертаємо увагу, що промокод не є перепусткою для проходження модерації. Фінальне рішення залишається за менеджерами. Промокод діє лише на перші 10 реєстрацій.

Команда дала обіцянку зробити перший прояв бренду таким же яскравим, як і їхній ролик про реліз. Шукайте інтерактивну промо-зону Affter і можливість отримати свій exclusive invite у вересні на affiliate конференції SiGMA Cyprus. 

Come to the spotlight, shine even brighter! 

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

1