SEMPRO Artificial Intelligence мітап: чи варто було йти?

SEMPRO Artificial Intelligence мітап: чи варто було йти?

16 червня у Києві відбувся мітап Artificial Intelligence від SEMPRO. Команда Money Wizards Agency відвідала івент в Києві і написала коротку статью з фотографіям з івенту.

На зустрічі обговорювали штучний інтелект (ШІ) та його вплив на SEO&Affiliate ринок. Метою заходу було розібратись як простір інтернет маркетингу розвивається та змінюється завдяки сучасним інструментам, базованих на ШІ, та як використовувати ці знання для вирішення реальних бізнес-завдань.

Захід проходив у вишуканому Villa Riviera restaurant на Дніпровській набережній. Учасники мітапу могли насолодитись гарними краєвидами міста на літній терасі після того, як послухали цікаві доповіді від досвідчених спікерів. Окрім цього, були й інтерактивні зони, де гості мали можливість взаємодіяти з інструментами на основі штучного інтелекту: VR zone із симулятором польотів та робот зі штучним інтелектом, що залюбки вітав усіх гостей івенту. Крім цього, учасники змогли пограти і в традиційні азартні ігри.

велкам зона SEMPRO Artificial Inteligence мітапу

Окрім презентацій від визнаних експертів, на учасників мітапу на заході чекав продуктивний нетворкінг з ТОПами індустрії та представниками найкращих партнерських мереж, медіабайєрами, вебмайстрами, SEO-спеціалістами та іншими представниками галузі

гості SEMPRO Artificial Inteligence мітапу

Програма заходу почалась з “welcome drink”. На локації панувала максимальна концентрація ідей та інсайтів. О 17:00 всіх запросили до зали.

ведучий SEMPRO Artificial Inteligence мітапу, Іван Заєць
доповіді SEMPRO Artificial Inteligence мітапу

Офіційна частина почалась з обговорення наступних питань:

Збільшення доходу за допомогою нейромереж: Учасники мали можливість дізнатися, як залити трафік з YouTube та отримати максимальний результат. Максим Льодін, овнер команди YouTeam, поділився своїм досвідом і розкрив тему “Топ 5 нейромереж для заливу трафіку з YouTube”. Він дав відповіді на запитання з залу та розповів, як генерувати доступний контент для країн першого світу, як покращити залученість на сайтах за допомогою відео та як отримати цільовий трафік на рівні SEO з YouTube.

доповідач SEMPRO Artificial Inteligence мітапу

ШІ та Facebook: другий спікер, Віталій Артеменко, Facebook Team Lead of Space Profit Team, поділився своїми знаннями та надав практичні поради, як заробити 15 000 доларів на місяць виключно за допомогою штучного інтелекту на Facebook. Виступ Віталія розкрив тему “15к$ профіту в місяць з Facebook за допомогою ШІ” та розглянув топ-сервіси, які допомагають генерувати дохід, а також показав, як використовувати ШІ при роботі з Facebook.

доповідач SEMPRO Artificial Inteligence мітапу

Після закінчення презентацій учасників заходу запросили на другий поверх для спілкування та відпочинку.

Жоден івент SEMPRO не проходить без допомоги нашим захисникам та захисницям! Цього разу команда вирішила продовжити благодійну традицію та підтримати не менш важливий проєкт БО БФ Допомогатор Regenerate Ukrainians. Цей проєкт покликаний надавати допомогу українцям, які втратили верхні кінцівки внаслідок воєнних дій, встановлюючи їм біонічні протези безкоштовно .

аукціон SEMPRO Artificial Inteligence мітапу

Завдяки лише благодійному аукціону було зібрано 10 000$, що еквівалентно вартості одного протезу. Під час мітапу були проведені також розіграші призів від партнерів, і всі зібрані кошти, в тому числі 20% з продажу кожного квитка – організатори передають до благодійного проєкту Regenerate Ukrainians

аукціон SEMPRO Artificial Inteligence мітапу
аукціон SEMPRO Artificial Inteligence мітапу
розіграш підписаного Залужним прапору на SEMPRO Artificial Inteligence мітапу

Ми вкотре переконались, що наше комьюніті, як ніколи готове перетворювати нові виклики в нові можливості та ставати краще щодня. SEMPRO неабияк порадував своїх учасників цікавим та актуальним івентом, і цей мітап Artificial Intelligence став ще однією успішною ініціативою для всіх, хто цікавиться SEO та афілейт-маркетингом і бажає оновити свої знання в галузі штучного інтелекту.

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

0