Як боротися з низькою оцінкою ФП в Facebook

Як боротися з низькою оцінкою ФП в Facebook

Без якісної фанки (Fan Page) не вдасться ефективно заливати трафік та розраховувати на конверсії в партнерках. Арбітражникам доводиться регулярно купувати нові ФП і шукати способи продовжити час їхнього життя.

Сьогодні поговоримо про те, як боротися з низькими оцінками користувачів і поповнити запас міцності FP Facebook. Розкажемо про дієвий лайфхак, який юзають досвідчені соло-арбітражники. 

На що впливає низька оцінка FP Facebook

Фанпейдж — один з головних елементів успішної рекламної кампанії. Об’яви в аукціоні відкручуються саме з фанки, тому якщо її забанять, стопнеться реклама і арбітражнику доведеться робити новий сетап. 

При заливі на гемблу, адалт, крипту та інші вертикалі веби часто стикаються зі скаргами користувачів, низькими оцінками і негативними відгуками для ФП. Не всі байєри звертають на це увагу, але треба знати про наслідки. 

Приклад групи з низькою оцінкою
Приклад групи з низькою оцінкою

В довідці Facebook вказано, що враження клієнтів можуть суттєво вплинути на оцінку сторінки і можливість розміщення реклами. Якщо рекламодавець отримує багато негативних відгуків, показ об’яв можуть обмежити, а охоплення знизиться навіть за умови достатнього бюджету.

В деяких випадках ФБ повністю блокує можливість створювати та розміщувати кампанії з певної фанки. Уважні читачі на цьому моменті можуть сказати, що правила актуальні для тих, хто продає товари всередині соцмережі, і матимуть рацію. 

рівень трасту сторінки

У довідці написано, що Фейсбук збирає відгуки тих, хто купує через ФБ та Інсту. Відповідно, це не повинно стосуватися арбітражників. Але є проблемка — деякі веби вже зіткнулися з проблемою як на скріншоті нижче. 

скрін з одного з арбітражних каналів

Це означає, що Фейсбук уважно слідкує за оцінками фанок та коли загальний рейтинг падає нижче 3, надсилає повідомлення власнику. Якщо цифра продовжує знижуватися, скоріше за все, через певний час доступ до розміщення реклами заблокують. 

Відповідно, якщо арбітражник не слідкує за рейтингом фанки, вона може стати непридатною для заливу трафіку. А це додатковий головний біль, якого цілком реально уникнути. 

Піднімаємо оцінку FanPage завдяки лайфхаку

Фейсбук і так постійно штормить, тому немає сенсу давати алгоритмам рекламної сітки додатковий привід для обмеження ефективності рекламного профілю. І якщо виникла проблема з рейтингом, її треба вирішити.

Досвідчені арбітражники рекомендують закидувати на фанку фото котиків або песиків і просувати допис через Facebook Ads з бюджетом $1-5. Користувачі не зможуть пройти повз таких постів і багато хто захоче залишити позитивний коментар. 

Зі сторінки котячого клубу рекламують гемблу
Зі сторінки котячого клубу рекламують гемблу
скріншот об'яви з котиками
На сторінки також постять котиків

Схема дійсно працює — це не жарт. Деяким вебам вдалося підняти оцінку фанки з 1,7 до 3,1 за 10 днів. Витрати на рекламу невеликі, а ось профіт від кампанії точно буде. 

скріншот з одного з арбітражних чатів

Краще запускати рекламу з котиками на своє ГЕО, щоб на сторінку приходила цільова аудиторія. Буст ФП Фейсбук можна робити на окремому авторегу для розділення бюджету кампаній. 

За спостереженнями байєрів, які активно заливають з Фейсбуку, крео котика — один з найдієвіших способів продовження життя фанки. З підвищенням рейтингу зростає і траст сторінки, а з ним з’являється шанс на довгий та успішний залив. 

скріншот з одного з каналів арбітражників

Тему з котиками ніхто не забороняє адаптувати під себе. Можна підібрати якусь дотичну до оферу ілюстрацію, яка 100% викличе симпатію у користувачів та бустити фанпейдж. 

Висновок простий: треба використовувати всі доступні інструменти для підвищення ефективності заливу. Взаємозв’язок чітко простежується: підвищення рейтингу ФП → зростання трасту → стабільний залив → можливе збільшення ROI. 

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

0