Як працює Smartlink: технологія, особливості монетизації трафіку та QA з ClickDealer
Заливати на один продукт, тестуючи різні воронки, якість трафіку та креативи – золотий стандарт affiliate-маркетингу. Заливати на Smartlink, тестуючи одразу сотні різних оферів, тисячі лендингів та концентруючись тільки на якості креативів та трафіку – це про ефективність тестів та уникнення зливу бюджетів, завдяки розумним технологіям.
В цій статті ми поглибимось в те, як технічно влаштована смартлінка, для яких джерел трафіку вона буде ефективною, які об’єми трафіку можна робити та скільки заробляти на дистанції навіть досвідченим вебам – ці та інші деталі, читайте нижче. А для того, щоб підкріпити наші слова фактами, ми покликали наших друзів з ClickDealer, котрі з 2012 року працюють на ринку, а з 2019 – активно розвивають власну Smartlink-технологію.
Механізм роботи Smartlink: що “під капотом” у розумної технології
Smartlink (Смартлінк) – технологія, що направляє користувача на релевантний продукт, відповідно його локації, пристрою, інтернет-з’єднання, розширення екрану та інших параметрів, які залежать тільки від того, що закладено розробниками смартлінки.
Smartlink працює в парі з TDS*, дозволяючи буквально за лічені секунди підібрати для користувача максимально релевантний продукт та лендинг із сотень або тисяч доступних, спираючись на дані користувачів, що робили конверсії раніше.
*TDS (Traffic Distribution System) – система розподілу трафіку, котра допомагає аналізувати поведінкові фактори користувачів по заданим параметрам.
Простими словами, технологія шукає “збіги” між даними по ГЕО, пристроям та іншим параметрам попередніх конверсій і порівнює їх із даними нового користувача. На основі перетинів цих даних і підбирається лендинг і продукт, на якому новий користувач конвертується з максимальною вірогідністю.
Досить розповсюджений міф, що Smartlink-технологія підходить лише для початкових тестів по ГЕО та орієнтована в більшості на новачків, бо не потребує вивчати десятки оферів та обирати лише кілька з них для тестів. Проте, це не так. Заробляти на смартлінках можна на дистанції навіть ефективніше, особливо, якщо у вас міксований трафік з кількох ГЕО.
Які дані аналізує Smartlink: від чого залежить набір параметрів
Набір даних, на які спирається смартлінка залежить безпосередньо від її розробника. Якщо CPA-нетворк побудований на базі стандартних платформ по типу Affise або Scaleo – то і набір параметрів буде стандартним, незалежно від сітки. А якщо партнерка має in-house смартлінку – отут вже, зазвичай, технологія більш просунута і аналізує більше характеристик користувача. Запитуйте про них у менеджера.
Які дані може аналізувати Smartlink:
- країна та регіон підключення;
- пристрій: desktop, tablet, mobile;
- операційна система: iOS, Android, Windows, тощо;
- тип інтернет-з’єднання: мобільна мережа або WiFi;
- оператор мобільного зв’язку;
- інші параметри, задані розробником.
Після кліку на ваше рекламне оголошення в якому зазначене смартлінк-посилання, система за лічені секунди аналізує ці параметри і видає лендинг релевантного продукту. При цьому на стороні користувача немає ніяких затримок, для юзера просто завантажується сторінка в звичайному форматі, можливо на долю секунди довше, ніж відкрилось би пряме посилання.
Для якого трафіку краще підійде Smartlink
Особливість смартлінки в тому, що вона ефективно монетизує міксований трафік. Найбільш ефективно це працює з джерелами трафіку, в яких ви не можете контролювати країну користувача, а саме:
- умовно-безкоштовний трафік (УБТ) – заливаючи сотні відео в TikTok, Snapchat, Reels та інших соцмережах ви не можете контролювати в яких ГЕО відео “зайде” більше і звідки прийде користувач;
- SEO-трафік – ефективно підійде для мов, котрі використовуються в різних країнах. Наприклад: для сайтів англійською – це ідеальне рішення, бо користувачі можуть бути з будь-якого куточку світу і їм підбереться їх локальний продукт;
- гостьові статті та закупка банерів на тематичних сайтах – все те ж, про що ми писали в попередньому пункті. Смартлінка допоможе ефективно монетизувати користувача з будь-якої країни;
- широкий таргетинг – коли запускаєте трафік з таргетингом одразу на декілька країн;
В чому особливості Smartlink-технології ClickDealer
Ми покликали в цю статтю ClickDealer, бо вони мають in-house Smartlink технологію. Отже, розкажіть детальніше про те, які особливості вашої смартлінки.
В чому особливості смартлінки від ClickDealer?
Які ТОП-3 джерела трафіку у вашому CPA-нетворку?
Наскільки ефективно заливати на сматрлінку з джерел по типу Facebook і Google, або інших, в яких є детальне налаштування таргетингу? В такому випадку ефективніше тестувати окремі продукти чи смартлінку?
Чим ваша Smartlink відрізняється від базових вбудованих смартлінок з конструкторів по типу Affise?
Якщо афілейт вже тестив певні продукти і вони погано працюють на його трафіку, чи можна виключати зі смартлінки окремі продукти? Або навпаки додати щось до переліку оферів?
Скільки треба проливати переходів по смартлінці дейлі для її ефективної оптимізації?
Ваша смартлінка – орієнтується на максимальний EPC? Або поясніть за яким основним показником юзеру підбирається офер?
Чи можливо масштабувати смартлінку так само прогнозовано, як це робиться з окремо взятими продуктами? В смарті багато продуктів, цікавить чи так само вона зрозуміло масштабується, чи є нюанси.
Як менеджер може допомогти з оптимізацією смартлінки афілейта?
Отже, Smartlink-технологія – це складна багаторівнева система, що допомагає максимально ефективно монетизувати трафік, особливо міксований і на великих об’ємах. Дякуємо команді ClickDealer за детальні відповіді на технічні питання. Якщо ви шукаєте смартлінку, котра дійсно принесе вам гроші – завітайте до ClickDealer та протестуйте.
Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!
Відгуки (0)
Ще немає відгуків!