UK

Огляд партнерської програми BigFish: більше 500 гемблінг та беттінг оферів 

BigFish – українська CPA-мережа з більш ніж 500 оферами в країнах Європи, Азії та Латинської Америки. Власні мобільні застосунки, просунута система аналітики та виплати від $50.

Географія: Європа, Південна Америка, Північна Америка, Азія, Океанія
Моделі оплати CPA, RevShare, Hybrid
Кількість оферів: 500+
Платежі: щомісяця, за запитом
Платіжні системи: Wire Transfer, Crypto
Мінімальний платіж: від $50
Контакти BigFish Partners:
Vladyslav BigFish Partners
@AffBigFish
Соц. мережі BigFish Partners:
Реєстрація

BigFish – український CPA-нетворк, що працює у вертикалях Gambling та Betting, надаючи партнерам доступ 500+ продуктів в країнах Європи, Азії та Латинської Америки. 

Гемблінг партнерка побудована на базі власного медіабаїнгу, тож команда розуміється на потребах афілейтів, надаючи всі необхідні інструменти для заливу трафіку. Також, за рахунок власного медіабаїнгу, BigFish отримує від прямих рекламодавців кращі умови на старті співпраці.

Реєстрація та умови роботи з партнеркою BigFish 

Реєстрація в ПП BigFish звикла, бо партнерська мережа побудована на базі Affise. Для того, щоб потрапити всередину, достатньо лише ввести email, пароль та контакт для зв’язку. 

Скріншоти з підтвердженням досвіду для старту роботи не потрібні, але повний доступ до функціоналу партнерки можна буде отримати тільки після короткої співбесіди з менеджером.

В робочі години очікувати на відповідь менеджера можна впродовж 15 хвилин, у вихідні саппорт також на зв’язку, але час відповіді може бути трохи довшим. Для швидкого апруву та по іншим питанням пишіть в Telegram

Немає досвіду в заливі на гемблінг або беттінг? Переходь в розділ “Статті”, читайте корисні матеріали: статті, кейси, інструкції та інтерв’ю з експертами. 

Інструменти та можливості особистого кабінету BigFish 

Гемблінг та беттінг партнерка BigFish побудована на базі конструктора Affise та має звичний для більшості інтерфейс та інструменти для роботи з трафіком. Афілейтам доступні API і Postback, а також Smartlink, яку можна використовувати як Trafficback. 

Офери та моделі оплати у BigFish 

В партнерці BigFish для заливу доступні більше 500 продуктів на Gambling та Betting, які можна заливати за моделями оплати: CPA, CPL, RevShare, Hybrid. Партнерська мережа має офери в країнах Європи, Азії та Латинської Америки. 

Найбільш сильну експертизу мають у ГЕО: TRFI, KZ, NL, NZ, CZ, AZ, DE та ще ряді країн. Щоб проконсультуватись з приводу актуальних оферів в обраних ГЕО або підібрати продукт під ваш тип трафіку та об’єми – звертайтесь до свого менеджера. 

Переваги партнерки BigFish 

Плюси роботи з партнеркою BigFish:

  • експертиза власного медіабаїнгу – команда точно розуміє, що потрібно афілейтам;
  • приватні офери – за рахунок довготривалих стосунків з рекламодавцями, команда надає кращі умови по оферам та ексклюзивні пропозиції для партнерів;
  • не працюють з російськими вебами та сервісами;
  • перевіряють рекламодавців і всі продукти перш ніж віддати їх афілейтам, що забезпечує надійність і мінімізує ситуації, коли рекламодавці раптом зникають або не хочуть оплачувати трафік;
  • просунута система аналітики та real-time статистика без затримок – контролюйте трафік ;
  • широкий пул ГЕО та оферів – більше 500 продуктів по всьому світу;
  • власна розробка мобільних застосунків iOS – запитуйте у мененджера.

Власний медібаїнг дозволяє отримувати кращі умови від рекламодавців на старті співпраці. Якщо ви не знайшли потрібний офер в партнерці – напишіть менеджеру, який заведе продукт під ваш запит. 

Як лити трафік на BigFish: дозволені та заборонені джерела

Партнерська програма в BigFish не приймає тільки фрод та мотивований трафік. Обмеження в джерела трафіку залежать тільки від рекламодавців, їх можна знайти в картці офера.

Рекомендуємо перед запуском звернутись до менеджера, який проконсультує по вибору продукту під ваш трафік сорс, узгодить капи та дасть поради щодо заливу. 

Реферальна програма та програма лояльності партнерки BigFish 

Станом на грудень 2023 року ПП BigFish надає можливість заробляти на суб-рефералах. Запрошуючи знайомих афілейтів чи публікуючи рекламу партнерки на своїх ресурсах ви можете отримувати 3% від прибутку реферала лайфтайм. 


Постійної програми лояльності поки не реалізовано, ми оновимо інформацію щойно це зміниться. 

Як вивести гроші з BigFish: доступні платіжні методи

Мінімальна виплата – $50. Виплати для нових партнерів відбуваються тільки після перевірки якості трафіку і холду. В подальшому є можливість узгодити виплати за запитом. 

Отримати гроші можна наступними способами:

  • Wire Transfer
  • Crypto

Якщо вам зручно отримати виплату іншим способом – зверніться до свого менеджера. За запитом команда готова шукати індивідуальні рішення по платіжкам.

Реєструйтесь в BigFish та монетизуйте азартний трафік по всьому світу з надійною командою!

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проОгляд партнерської програми BigFish: більше 500 гемблінг та беттінг оферів (0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.