UK

Огляд партнерської програми JBO marketing: більше 100 оферів на крипту

JBO marketing – партнерська мережа, яка пропонує більше 100 крипто-оферів на 150+ ГЕО . Нетипові нішеві ГЕО, допомога із запусками рекламних кампаній, фіксовані щотижневі виплати, своя база крео, преленди під запит та інші інструменти для комфортної роботи з трафіком.

Географія: Europe, South America, North America
Моделі оплати CPA, CPL
Кількість оферів: 100+
Платежі: NET7
Платіжні системи: Crypto
Мінімальний платіж: from $100
Контакти JBO marketing:
Andrew | Head of Affiliates
@jbo_affiliate
Alex | Team Lead
@alex_jbo
Соц. мережі JBO marketing:
Реєстрація

JBO marketing – CPA-нетворк, що фокусується тільки на Crypto вертикалі та надає партнерам доступ до більш ніж 100 продуктів по всьому світу. Крипто партнерка працює з ексклюзивними ГЕО та створює офери на будь-який смак: як для досвідчених афілейтів, так і для новачків.

головна сторінка JBO marketing

CPA-нетворк позиціонує себе, як надійного партнера та розраховує на  довгострокові взаємовигідні відносини з афілейтами та брокерами. За словами фаундерів компанії, більш за все вони цінують свою репутацію й той факт, що відсоток негативних відгуків на партнерку протягом 2 років її існування стабільно дорівнює 0. 

Реєстрація та умови роботи з партнеркою JBO marketing 

Реєстрація в ПП JBO marketing досить базова, скрінів для підтвердження статистики надавати не потрібно. На співбесіду з менеджером також не доведеться чекати, бо заливати можна без попередніх перевірок. Єдине, що потрібно буде робити запит на кожен офер і чекати апруву менеджера. Це необхідно, щоб перевірити наявність вільних кап та технічну справність офера.

реєстрація JBO marketing

У будні і робочі години менеджери відповідають впродовж 15 хвилин, у вихідні – за можливості,  тобто чекати прийдеться трохи довше. Якщо ви хочете пришвидшити апрув оферів, напишіть особистому менеджеру, або зв’яжіться з Head of Affiliates.

Не заливав крипту? Переходь в розділ “Статті”, читай корисні матеріали, інструкції по роботі з криптою та різними джерелами трафіку, інтерв’ю експертів та інші статті, які допоможуть стартанути в крипті.

Інструменти та можливості особистого кабінету JBO marketing 

Крипто партнерка JBO marketing побудована на базі конструктора Affigate. Хочемо відзначити швидкість роботи платформи, наявність зручних дашбордів та необхідних інструментів для роботи з трафіком.

смартлінки JBO marketing

Для трекінгу конверсій можна використовувати Postback, або заливати по API. Також є смартлінка, яку можна використовувати в якості трафікбека, щоб монетизувати більше трафіку. 

Офери та моделі оплати у JBO marketing 

Партнерка JBO marketing надає доступ до 100+ оферів по CPA. Деякі з нихексклюзивні, тому радимо завернутися до вашого особистого менеджера, якщо шукаєте щось дійсно прибуткове та не дуже попсове. 

Одразу після реєстрації в особистому кабінеті ви отримаєте доступ до мінімум 29 оферів, всі інші – за запитом у менеджера через приватні повідомлення. 

офери JBO marketing

Переваги партнерки JBO marketing 

Сильні сторони партнерки JBO marketing:

  • досвідчена команда – в основі партнерки власна медіабаїнг-команда з експертизою в крипто-трафіку понад 5 років;
  • ексклюзивні офери від прямих рекламодавців – багато унікальних пропозицій, які ви не знайдете в інших крипто-партнерках;
  • консультації від медіабаїнгу – у разі потреби баїнгова команда нетворку консультує партнерів і ділиться своїм досвідом;
  • щотижневі виплати – регулярні пейаути у фіксовані дні без довгого холду.

Також партнерська програма по крипті регулярно ділиться новинами та апдейтами в своєму Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб не пропустити свіжі крипто офери, інсайдерські огляди на джерела трафіку та ГЕО, а також нові фішки й тренди афілейт маркетингу від JBO.

Як лити трафік на JBO marketing: дозволені та заборонені джерела

Партнерська програма в Crypto JBO marketing не приймає:

  • фрод;
  • мотивований трафік;
  • схеми;
  • дорвеї. 

Типи трафіку залежать від рекламодавця та умов по оферу. Більш детальну інформацію питайте у менеджера, або шукайте в картці кожного окремого офера. 

Реферальна програма та програма лояльності партнерки JBO marketing 

Станом на грудень 2023 року ПП JBO marketing має реферальну програму та дозволяє заробляти 2% від прибутку реферала лайфтайм. 

Також часто проводяться акції з бонусами та призами для партнерів. Наприклад: “Macbook за 50 депозитів” та інші пропозиції з подарунками або бонусами. Запитуйте про актуальні акції у свого менеджера або слідкуйте за новинами у телеграм-каналі партнерки

Як вивести гроші з JBO marketing: доступні платіжні методи

Мінімальна сума виплати – $100. Виплати щотижневі, а за домовленістю з менеджером можна узгодити індивідуальний графік оплат. 

Виплати здійснюються в крипті, але за потреби команда готова шукати індивідуальне рішення під кожного партнера. 

Реєструйтесь в JBO marketing та починайте заробляйти на крипто трафіку worldwide, не обмежуючи свої прибутки!

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проОгляд партнерської програми JBO marketing: більше 100 оферів на крипту(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.