UK

Огляд мультитула Ads Check by Smit для Facebook

При роботі з Facebook вебам доводиться виконувати різні мікрозавдання, які забирають час: створення БМ, запуск бусту ФП, налаштування автоправил. Більшість з них автоматизуються за допомогою сервісів автозаливу та мультитулів. 

Сьогодні підготували огляд мультитула Ads Check by Smit від в’єтнамського розробника. Розберемо його можливості та з’ясуємо, чи доцільно платити за нього гроші.

Що вміє Ads Check

Ads Check — комплексне рішення для вебів, які заливають великі об’єми трафіку з Facebook. Набір інструментів допомагає оптимізувати роботу в FB Ads та заощадити час на виконанні рутинних задач. 

В склад мультитула входить кілька модулів, кожен з яких допомагає автоматизувати базові процеси при роботі з FB. Безкоштовна версія цілком юзабельна, але для максимального комфорту доведеться купити розширену. 

Free vs paid

Головна фіча Ads Check — агрегація даних по всіх активних акаунтах. Не потрібно переключатися між різними профілями браузеру, щоб подивитися денний ліміт на спенд чи актуальний біл. 

Мультитул поставляється як Chrome-розширення, яке встановлюється в профіль антидетекта. Після авторизації в особистому кабінеті, можна використовувати програмне забезпечення у вигляді віджету в FB Ads та окремо веб-панель. 

Ads Check показує:

  • денні ліміти;
  • біл;
  • дату створення акаунту;
  • дату виставлення рахунку;
  • платіжну інфу: таймзона, 4 цифри кредитки, тип акаунту.
FB Ads

Аналогічний віджет також доступний у білінгу. Він більш зручний, тому що інформація відображається одразу і не потрібно виконувати додаткові дії. 

Білінг

У веб-панелі можна налаштувати поля для відображення в розділі з платежами. Для оновлення структури треба перезавантажити сторінку. 

Налаштування структури

На головній сторінці веб-панелі Ads Check відображається зручний інтерфейс з даними рекламних акаунтів. В ньому можна слідкувати за важливими показниками і вносити зміни в налаштування — наприклад, оновити ліміт витрат.

Веб-панель

Для керування БМ, групами та сторінками є окремі вкладки. Вони також заощаджують час на виконанні базових задач. Наприклад, можна відправити інвайт в бізнес-менеджер без переходу в FB Ads.

Інвайт на БМ

В платній версії Ads Check є додаткові можливості:

  • фільтрація даних за датою;
  • експорт інформації в txt;
  • фільтрація рекламних акаунтів за статусами;
  • пошук по акаунтах.

Можливості додаткових модулів

Розробник мультитула знав, що арбітражникам не вистачить базових інструментів, тому він розробив 5 окремих платних модулів, які заощаджують ще більше часу в Facebook Ads. 

Remove Hidden Admins. Допомагає знайти та видалити прихованих адмінів, щоб впевнитися в повному контролі над купленим акаунтом. Аналізує користувачів рекламного профілю та БМ. 

Видалення адмінів

Super Share Ads. Розшарка доступів до рекламних акаунтів з повним налаштуванням ролей. Обрали акаунт, додали ID профілів для передачі і за кілька секунд все готово. 

Розшарка доступів

Super Target. Розширений пошук за інтересами. По дефолту FB показує лише 25 результатів, а модуль відкриває доступ до повної бази. Можна шукати цільову аудиторію за ключами та переглядати детальну інформацію по ній. 

Ads Save. Інструмент для завантаження креативів за розкладом. Можна скачувати крео за фільтрами або цілі адсети. Це корисно для тих, хто працює з сірими нішами і часто стикається з баном акаунтів. З мінусів — для завантаження треба тримати браузер відкритим. 

Збереження крео

Вартість тарифних планів

За бажання, можна користуватися безкоштовною версією Ads Check, але її можливості обмежені. Тому варто проаналізувати доцільність купівлі розширеної версії, де зняті всі обмеження. 

Базова валюта в панелі керування — в’єтнамські донги, але на етапі оплати можна вибрати криптовалюту і дізнатися актуальний прайс. Також є можливість оплатити карткою Visa / Mastercard. 

Ads Check ProRemove Hidden AdminAds Info ChangeSuper Share AdsSuper TargetAds SaveКомплект
Місяць$10$16,5$10$20$8$12$70
Півроку$37$59$37$74$29$44$253
Рік$62$100$61$123$50$74$422
Оплата підписки

Мультитул виглядає цікаво, але його навряд чи можна назвати потужною альтернативою існуючим інструментам. 80% можливостей з платної версії є у безкоштовних розширеннях. 

Але якщо хочеться повністю відмовитися від ру##явих інструментів, то Ads Check — гарний варіант. $10 в місяць — небагато навіть для новачка, а час точно вдасться заощадити. Тим паче, що можна безкоштовно протестувати розширення, а потім прийняти рішення про купівлю підписки. 

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проОгляд мультитула Ads Check by Smit для Facebook(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.