UK

MNBTN: CRM система для арбітражу трафіку, соло та команд

обкладинка огляду MNBTN

Money Button (MNBTN) — нова українська CRM система для оптимізації бізнес-процесів в арбітражі. Продукт створений для потреб команд і соло-байєрів, з метою допомоги в контролі великих обсягів трафіку з різних джерел. 

Редакція “Палай” медіа розібралась з новим продуктом, його функціоналом, тарифами та оцінила його основні переваги і недоліки в порівнянні з конкурентами, давши свій висновок. Також вибили для вас промокод на -15% знижки на MNBTN, шукайте його в кінці статті. 

Рекомендуємо тестувати українські продукти, давайти чесний фідбек та підтримувати 🇺🇦 розробників

головна сторіна CRM для арбітражу MNBTN

Як CRM MNBTN полегшує життя медіабайєрам: соло та командам

Щодо того, для кого буде актуальним використання CRM-системи для арбітражу трафіку, можемо виділити:

 • соло-байєри, що заливають з одного трафік сорсу, наприклад Facebook, десятки або сотні компаній дейлі на різні офери;
 • соло-байєри, що заливають з двох або більше джерел трафіку 
 • медіабаїнгові команди, що налічують будь-яку кількість людей та працюють з одним або більше джерелами трафіку.
КатегоріяКількість джерел трафікуПереваги
Соло-байєри1Контроль всіх кампаній в одному місці, що дозволяє оперативно реагувати на зміни трафіку, витрачаючи менше часу
Соло-байєри2 та більшеМожливість контролювати всі трафік сорси в одному місці, без необхідності постійно моніторити різні плейсменти
Команди1 та більшеМожливість для фаундерів та баєрів бачити статистику в одному місці.

Різні рівні доступів для членів команди.

Всі кампанії в одному місці для швидкої аналітики та реагування на зміни
Фінансова аналітика по кожному окремому баєру та загальна статистика 

Розробники завіряють, що система працює відмінно, обробляючи великі об’єми трафіку. Також менеджери MNBTN готові розбирати кожен окремий спірний випадок, якщо такі виникатимуть. 

Переваги CRM для арбітражу MNBTN

Коротко розглянемо переваги українською CRM системи MNBTN для affiliate-маркетологів:

 • зручні дашборди, що візуально полегшують аналітику трафіку;
 • різні доступи для членів команди: овнерів, тімлідів, байєрів, фінансистів, розробників і таке інше;
 • наявність API з документацією;
 • відсутність обмежень за кількістю користувачів;
 • можливість задати кастомні параметри вашого трафіку для будь-яких показників;
 • детальна інформація по лідам, набагато ширша, ніж зазвичай надається в CPA-нетворках;
 • можливість інтегруватись через постбек із будь-яким трекером;
 • вигідна ціна, особливо при оплаті одразу на декілька місяців вперед.

Із мінусів можна виділити:

 • немає можливості фільтрувати витрати та дохід за тегами;
 • відсутність української локалізації системи.

Розробники активно розвивають продукт, тому в майбутніх оновленнях в CRM буде ще більше можливостей. З’явиться український переклад пунктів меню, а також планується інтеграція з іншими арбітражними сервісами. 

Функціонал CRM MNBTN

Перший екран, який користувач бачить після потрапляння в особистий кабінет — дашборд. На головній сторінці відображаються дані по лідах, кількість замовлень, фінансова статистика. 

головний дашборд MNBTN

Нічого зайвого, основні цифри для швидкої аналітики показників трафіку. Дозволяє відразу оцінити чи все в порядку з трафіком, та чи варто “бити тривогу” та переходити до більш детальної аналітики прямо зараз.

Також, нижче виводиться 2 графіки для візуальної оцінки кількості лідів та обсягу виплат, що дозволяє оцінити ситуацію по трафіку на дистанції за обраний період: день, тиждень, місяць або рік.

головний дашборд MNBTN (2)
Головний дашборд MNBTN (3)

Brokers

Брокер — розділ, в якому афілейти можуть “заводити” в CRM CPA-нетворки або прямих рекламодавців, налаштовуючи інтеграцію з ними по API. В цьому розділі можна задати всі параметри для сторони, що прийматиме трафік: графік прийому трафіку, опис, контакти, закріплення за менеджером, статус та інші. 

розділ Brokers MNBTN

Додавання брокера займає не більше 2 хвилин за умови того, що ви знаєте всі необхідні дані про рекламодавця. 

Leads

У вкладці зберігається інформація по лідах, які передаються в систему по API. Для зручної аналітики можна фільтрувати ліди за:

 • ГЕО;
 • мовою;
 • статусом (Hold / Sent / Error / Test);
 • FTD (yes / no);
 • зовнішнім статусом (Callback / No_answer / Deposit / Invalid / No_interest / No_money / New / Test_lead / Duplicate / Wrong_number / Wrong_info / Invalid_language / Under_age / Invalid_country);
 • датам створення та відправки.
розділ leads MNBTN

Розділ дає повне розуміння по якості та статусу ваших лідів, що дозволяє розуміти “вузьке місце” при масштабуванні та працювати над якістю трафіку. 

В полі External Status особливо зручна статистика для тих, хто заливає нутру або товарку по COD, бо зазвичай в CPA-нетворку базово вказується тільки Approve / Hold / Declined, тоді як CRM для арбітражу MNBTN дозволяє більш детально розуміти причину відхилення ліда.

За потреби ліди можна завести і руками, якщо десь сталась технічна помилка і ліди з лендінгу не передались по API в CPA-нетворк. Ви можете внести всі необхідні дані вручну, включно зі всіма статусами, лінком з якого “прокинеться” лід, sub_id та логами. 

додавання нового ліда MNBTN

Orders

Вкладка відповідає за правила розподілу трафіку. В цьому розділі ви “заводите” офери, на які проливається трафік, вказуючи всі деталі по ним:

 • джерела трафіку;
 • ГЕО;
 • мови;
 • байєрів, які заливать цей офер;
 • sub_id;
 • місячні та дейлі капи;
 • ціну ліда та виплату по оферу;
 • інші параметри.
розділ замовлень MNBTN

За допомогою цього розділу можна швидко перевірити в якому стані знаходяться ваші капи по кожному оферу.

Payments

Розділ призначений для контролю фінансової звітності по виплатам. Соло-байєри, що працюють з декількома CPA-нетворками, можуть контролювати тут статус виплат. А команди – отримують можливість контролювати виплати по всім медіабайєрам в одному місці, що досить зручно, особливо для тих, у кого в штаті більше 2 байєрів, що працюють з десятками оферів в різних нетворках .  

розділ Playments MNBTN

В цьому розділі CRM контролювати можна, як зарахування від нетворків, так і виплати байєрам.

Sources

На сторінці доступні дані по джерелах трафіку. Можна створити сорси під кожен відділ команди і сегментувати ліди у звітах. В налаштування також вказується назва лендингу для зручності фільтрації. За допомогою налаштувань в цьому розділі, ви будете розуміти, звідки приходять ліди та який з байєрів їх наливає. 

Розділ Sources MNBTN

Teams

Це одна з головних вкладок особистого кабінету, де формується структура команди. Якщо в компанії є окремі відділи по нутрі, гемблінгу, дейтингу та інших вертикалях, їх можна додати в систему за кілька хвилин. 

розділ Teams MNBTN
розділ Teams MNBTN (2)

Після створення структури команди та наповнення системи даними овнер може в будь-який момент переглянути статистику ефективності кожного підрозділу та окремого байєра, що досить зручно для будь-яких команд, що мають більше 3 людей в штаті. 

CEO та фаундери медіабаїнгових компаній отримують більше розуміння по кожному байєру, що дозволяє отримати прозорість в роботі та масштабуватись системно.

Finance

В меню доступна статистика доходів та витрат. Для генерування звіту потрібно додати вхідні та вихідні платежі. Система автоматично розраховує profit та ROI. 

розділ Finance MNBTN

Analytics

В розділі аналітика генерується звіт по кількості та якості лідів. Для отримання інформації потрібно обрати, як мінімум: дати, брокера, байєра. 

розділ Analytics MNBTN

В цьому розділі CRM для арбітражу можна побачити детальну статистику по окремим байєрам. Вся інформація вміщується на один екран, що дозволяє легше аналізувати дані. А візуальні полоски, виражені у відсотках, полегшують аналітику та допомагають одразу побачити “вузьке місце” у розвитку та масштабуванні конкретного байєра.

Users

В цьому розділі можна додавати нові ролі та видавати різні рівні доступів для команди, що важливо і зручно для медіабаїнгових компаній із великим штатом.

Розділ Users MNBTN

При додаванні нової ролі головний адміністратор для кожного з розділів може надавати наступні доступи:  

 • View
 • View Any
 • Create
 • Update
 • Restore
 • Restore Any
 • Replicate
 • Reorder
 • Delete
 • Delete Any
 • Force Delete
 • Force Delete Any
розділ Roles MNBTN

Скільки коштує CRM для арбітражу MNBTN 

Вартість тарифів, в порівнянні з конкурентами, виходить нижче, особливо якщо працювати в довгу і оплачувати відразу на кілька місяців вперед.

CRMВартість 
MNBTN $700 (1 місяць)
$1950 (3 місяці) 
$3000 (7 місяців)
Enlopyвід €1000 на місяць + VAT
Phenixcore$500/місяць (Basic)
$800/місяць (Advanced)
$1500/місяць (Extended)

Промокод «Palai15» дає 15% знижки на першу оплату тарифу. Для активації потрібно скинути купон в чат менеджеру MNBTN.

Якщо ви плануєте масштабуватись як команда або збільшувати кількість запусків, як соло-байєр, інвестиція в CRM системи допоможе вам впорядкувати справи, отримати більше розуміння про ваш трафік, легко вбачати слабкі місця та швидко вживати необхідні заходи.

Як підключитись до MNBTN та які існують способи оплати

CRM MNBTN зараз працює в закритому форматі — підключення виконується через менеджера. Якщо хочете протестувати платформу — зв’яжіться з представниками сервісу через Телеграм-бота. Перед оплатою підписки надається демо-доступ для тестування платформи. 

Оплатити тарифний план можна за допомогою криптовалютних переказів. Коли з’явиться можливість оплатити іншими платіжними методами, ми оновимо інформацію в цьому розділі.

Money Button виглядає як перспективний продукт, який допоможе полегшити масштабування компанії або власних запусків. Український сервіс претендує на те, щоб стати гідним аналогом іноземним CRM софтам для арбітражу трафіку. Підтримуйте українське та пишіть свій чесний фідбек про користування продуктом!

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проMNBTN: CRM система для арбітражу трафіку, соло та команд(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.